آنچه در آن به معنی برای ورمونت ورزشکاران اگر Johnson, لیندن و VTC بودند توقیف

پیشنهاد شناور در اوایل این ماه به سه دانشگاه از Vermont State College سیستم خواهد دراورده تغییر عمده فروشی به دولت در سیستم آموزش و پرورش.

شمال ورمونت دانشگاه دو سایت در لیندون جانسون و علاوه ورمونت دانشکده فنی گل سرسبد سایت در رندولف به طور ناگهانی آماده برای تبدیل شدن به بقایای گذشته.

که فراگیر تغییر — پس از اوراق را نیز شامل یک تکه از دولت کالج, ورزشی, چشم انداز است.

فراتر از مشاغل از دست رفته برای مربیان و کارکنان بیش از 200 ورمونت دانشجو-ورزشکاران خواهد بود بدون تیم است که در بسیاری از موارد به یک نیروی محرکه برای ادامه تحصیل آموزش عالی است. Castleton دانشگاه بوده ام تنها عضو VSC شبکه با یک برنامه دو و میدانی بین دانشکده. Shuttering از لیندون جانسون و خود را در کنفرانس از 12 عضو به 10 سقوط می آیند.

بیشتر: پس از واکنش ورمونت کالج های دولتی صدراعظم خارج پیشنهاد برای بستن سه دانشگاه

در اینجا نگاهی گذرا خاص در معرض خطر برای هر یک از این سه VSC برنامه های ورزشی:

جانسون

بزرگترین سه مدارس گرفتن تحت فشار قرار دادند به سمت سفت بلوک NVU-جانسون 1,145 دانش آموزان است. هشتاد درصد از آنها تگرگ از ورمونت.

آن NCAA Division III ورزشی برنامه با پشتیبانی از 15 تیم هشت و هفت برای مردان است. فهرست تفکیک برای این سال تحصیلی ویژه 49.7% ورمونت, دانش آموزان با صعود از 13 در زنان, تیم فوتبال, یک دوجین مردان تیم فوتبال و 10 در تیم سافتبال.

لیندن

دومین از سه دانشگاه با 1,057 دانش آموزان — 55% از آنها می آیند از ورمونت — NVU-لیندون در واقع بزرگترین برنامه های ورزشی زیادی است.

The Hornets’ 15 تیم در خانه به 180 NCAA D-III ورزشکاران است. از این تعداد 45 درصد در حال بازی در خانه خود دولت این شامل 2/3 از بیس بال و سافتبال بانوان و زنان تنیس روی تیم است.

بیشتر: برای عشق بازی: برای اولین بار بازیکنان تنیس پیدا کردن موفقیت در دادگاه

VTC

ورمونت فناوری 1,584 دانش آموزان 85 درصد از آنها Vermonters بیش از 600 تماس رندولف پردیس مرکز خانه است.

جاست شوالیه’ هشت USCAA برنامه های سطح بالاترین بخش از Vermonters در 60% — یا 65 108 فهرست اسامی نقاط. هر تیم به جز بسکتبال مردان متشکل از اکثریت Vermonters از جمله 15 در مردان تیم فوتبال و یک دوجین در زنان, تیم فوتبال.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>