آنچه در هنگ کنگ دیزنی لند را بازگشایی می تواند برای دیزنی کالیفرنیا پارک های

بازگشایی هنگ کنگ دیزنی لند بعد از تمدید COVID-19 بسته شدن است و انتظار می رود به عنوان یک طرح برای دیزنی ایالات متحده پارک به عنوان آنها آماده به نوسان باز کردن دروازه های خود را در اواسط ماه جولای.

هنگ کنگ دیزنی لند پارک و بازگشایی در روز پنج شنبه, ژوئن 18 با سلامت اضافی و اقدامات ایمنی از جمله ماسک های صورت, درجه حرارت, چک, کاهش حضور اجتماعی فاصله و افزایش مایع.

والت دیزنی در فلوریدا به آغاز طرح مرحله به مرحله بازگشایی در جولای 11. دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در آناهایم پیشنهاد بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه در انتظار موافقت دولت. دیزنی لند شانگهای در چین برای اولین بار بود Disney theme park برای بازگشایی, on May 11 بعد از تمام 12 شرکت پارک در سراسر جهان توقیف شد در اوایل این سال در میان جهانی همه گیر.

بازگشایی هنگ کنگ دیزنی لند ارائه می دهد یک نگاه اجمالی جدید “عادی” دیزنی لند بازدید کنندگان می توانید انتظار زمانی که آناهایم پارک در نهایت نوسان باز کردن دروازه های خود را پس از 124 روز بسته شدن.

جمعیت بودند نسبتا نور زمانی که دلار هنگ کنگ دیزنی لند بازگشایی با کاهش ظرفیت و نیاز به رزرو و جوی پیشرفته بر اساس خوراک ویدئویی زنده فیلم از اخبار محلی سازمان.

میکی و مینی نورد در یک تاکسی و استقبال طرفداران در ورود گردان بودند که مشتاقانه در انتظار دروازه خود را باز کنید. دیزنی اعضای بازیگران اندود شده تا در امتداد خیابان اصلی U. S. A. و با پوشیدن لباس سفید میکی ماوس دستکش دست تکان داد که بازدید کننده وارد این پارک برای اولین بار از ماه ژانویه است. طرفداران پوشیدن اجباری محافظ ماسک صورت مطرح شده برای عکس های سلفی در مقابل بازسازی قلعه جادویی رویاها.

این اولین فرصت برای طرفداران برای گرفتن یک نگاهی از نزدیک در به روز رسانی قلعه جادویی رویاها که گسترش یافته است که به صورت عمودی بلندتر از برج. تجدید قلعه است که انتظار می رود به زودی بازگشایی هنگامی که کار کامل است.

کار دیگر همچنان در هنگ کنگ دیزنی لند با برنامه ریزی گسترش است که شامل یک مارول با مضمون منطقه در Tomorrowland و جدید “یخ زده”با مضمون زمین. ساخت و ساز از سر گرفته است در دیزنی آناهایم پارک با خدمه مشغول به کار در جدید Marvel Avengers پردیس در DCA و میکی و مینی فراری راه آهن سوار تاریکی در دیزنی لند.

هنگ کنگ دیزنی لند بازدید کنندگان روبرو شدند با طبیعی جدید از دیزنی پارک بازدید در این پست COVID-19 عصر به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد در رفت و آمد مکرر. طرفداران جریان از طریق حرارت غربالگری چادر تنظیم برای اسکن صدها نفر از بازدید کنندگان در هر دقیقه است. ورود به صف شدند خال خال با “لطفا برای حفظ فاصله اجتماعی” و “هیچ جایگاه لطفا” نشانه هایی بر روی زمین است.

هنگامی که در داخل این پارک بازدید کنندگان بیشتر یافت اجتماعی فاصله نشانگر در جاذبه صف و محدودیت های قرار داده شده در تعداد افراد مجاز در مغازه ها و رستوران ها. رژه آتش بازی spectaculars و برخی از نشان می دهد متوقف شد در طول فاز اولیه از بازگشایی. تا از نزدیک تعامل با شخصیت های دیزنی ممنوع شد. رستوران ساخته شده دیجیتال منوها در دسترس از طریق کدهای QR با استفاده از هنگ کنگ دیزنی لند نرم افزار تلفن همراه.

اولین هنگ کنگ دیزنی لند بازدید کنندگان روبرو شدند با یک بازگشایی مراسم با شخصیت های دیزنی و شیرینی. پارک راهپیمایی گروه بازی مجموعه ای کوتاه در خیابان اصلی U. S. A. طراحی شده برای ارائه یک خط تیره از سرگرمی بدون تشویق جمعیت برای جمع آوری.

دیزنی لند شانگهای آغاز کرده است در حال گسترش آن جاذبه و سرگرمی ارائه شده پس از بازگشایی برای بیش از یک ماه است.

اولیه حضور در دیزنی لند شانگهای محدود بود به 24,000 بازدید کنندگان — در مورد 30 درصد از پارک 80,000 ظرفیت. دیزنی برنامه ریزی برای افزایش حضور 5000 نفر بازدید کننده در هر هفته در انتظار مجوز از دولت چین.

دیزنی لند شانگهای از سر گرفته است و برخی از نشان می دهد پس از بازگشایی در اواسط ماه مه از جمله منجمد singalong Avengers آموزش ابتکار عمل و سروان ، جک اسپارو شیرین کاری های دیدنی و جذاب.

جدید مجازی سیستم صف برای جاذبه های آزمایش شده در دیزنی لند شانگهای گسترش یافته است که شامل Tron Lightcycle قدرت اجرا و هفت کوتوله معدن آموزش ذخیره به عنوان به خوبی به عنوان جدید “دیزنی رنگ-جشنواره” مرحله نشان می دهد با توجه به WDW اخبار امروز. جدید دیزنی آماده به کار تصویب رزرو آنلاین ابزار اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به ایجاد یک صف بندی برنامه با استفاده از دیزنی لند شانگهای دیجیتال برنامه گوشی های هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>