آنچه تاریخ به ما می گوید در مورد لامپ کم مصرف برای اولین بار به طور کلی پیش نویس میدارد

همیشه linemen توهین آمیز درست است ؟

که عقل متعارف مورد بالا از لامپ کم مصرف پیش نویس است. هر تیم نقش کانادایی در o-خط و با بازی برنده در ترانشه آن را تنها حس می کند که تیم ها را با استفاده از خود را بسیار آرزو تراکم بالا در بچه ها است که می تواند حفاظت از باارزش خود را quarterbacks.

این است که درست است ، هستند Calgary Stampeders فقط رفتن به طور خودکار بهترین offensive lineman که در دسترس است در روز پنجشنبه, لامپ کم مصرف پیش نویس ؟

نه لزوما. به دنبال بازگشت در 10 سال گذشته از لامپ کم مصرف پیش نویس این درست است که o-linemen گرفته شده با کلی انتخاب پنج بار. تیم گرفته اند linebackers یا دفاعی linemen دو بار و یک گیرنده گسترده ای رفته یک بار.

تمبر ” تاریخ نشان می دهد چیزی مشابه.

آخرین بار آنها تا به حال انتخاب اول کلی بود در سال 2014 و تیم تصمیم o-lineman Pierre Lavertu در آن نقطه است.

که تنها به ما می گوید آنقدر, هر چند.

“هنگامی که ما تا به حال انتخاب اول در سال دیگر ما تا به حال یک سوراخ, بنابراین ما یک بازیکن خوب به جا که نیاز دارید و او آمد و گفت:” تمبر رئیس جمهور/GM جان Hufnagel.

این Stampeders ندارد و یک نیاز آشکار در خط حمله. آنها استعداد بالا پایان است که می تواند شروع و کامل کمد جوان عمق بازیکنان است که می تواند توسعه را به تعویض در صف شروع.

در همان زمان شما می توانید استدلال می کنند وجود دارد را آشکار منطقه نیاز در هر نقطه و تمبر’ پیش نویس سابقه بیش از 10 سال گذشته نشان می دهد که آنها مایل به استفاده از خود تراکم بالا در هر کسی.

چهار بار در دهه گذشته تمبر انتخاب شده اند o-lineman در دور اول. اخیرا آنها در زمان Ryan Sceviour هشتم به طور کلی در سال 2018 است.

اما آنها همچنین برداشت دفاعی linemen دو بار در دور اول انتخاب گسترده ای رسیور دو بار — از جمله Hergy Mayala سال گذشته و برداشت linebacker الکس سینگلتون با اولین انتخاب در سال 2016 و کیکر راب Maver پنجم-به طور کلی در سال 2010.

اگر تمبر’ پیش نویس تاریخ به ما می گوید هر چیزی این است: اگر یک بازیکن می خواهند آنها را از او دریافت کنید.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>