چه آینده ای شبیه به برلینگتون فرودگاه بین المللی مسافرت هوایی و?

این هفته در سال گذشته حدود 15000 نفر از طریق رفت برلینگتون فرودگاه بین المللی. در این سال این تعداد خواهد شد در حدود 1,000 لطف رمان کروناویروس گفت: فرودگاه مدیر ژن ریچاردز در روز سه شنبه.

با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر در آورده با این بیماری همه گیر است که احتمالا چیز خوبی است.

“اگر ما تا به حال 15000 نفر در اینجا این هفته خواهد بود وجود دارد هیچ راهی که من می تواند انجام دهد که من می توانم که بسیاری از مردم از طریق (امنیت)” ریچاردز گفت.

از نظر مالی البته کاهش ترافیک است یک چیز بد است. ریچاردز گفت: به عنوان آینده صنعت هواپیمایی نقش دارد و احتمالا کمتر بازیکنان در بازی است.

بیشتر: coronavirus سفر بحران توقیف این سه ما شرکت های هواپیمایی. را بیشتر تحت عنوان خوبی ؟

“ممکن است یک یا دو شرکت هواپیمایی که اینجا نیست هر بیشتر در این بازار است.” “ممکن است برخی از ورشکستگی است.”

ریچاردز نمی گمان هواپیمایی که ممکن است مجبور به ورشکستگی است.

او گفت که حتی با اجتماعی فاصله, Burlington, فرودگاه بین المللی می تواند رسیدگی به 5000 عنوان بسیاری از مسافران در یک هفته.

“یکی از اهداف کوتاه مدت است برای دیدن چگونه ما را با 5,000 مردم” ریچاردز گفت. “این خوب خواهد بود اگر ما می تواند به 5000, اما من مطمئن هستم که من آن را ببینید. این بستگی به این دارد که اگر ما می توانیم شرکت های هواپیمایی به گسترش پروازهای خود را.”

صعودی در ورمونت

یک واکسن کلیدی برای بازگرداندن اعتماد به نفس مردم در سفر هوایی ریچاردز گفت. اما حتی پس از آن او نیست و انتظار می رود این صنعت به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus سطح از مسافران هر زمان در پنج سال آینده.

“به این دلیل است که وجود دارد کمتر درآمد” ریچاردز گفت. “این یک شوک است. آن زمان را به بهبود می یابند. چگونه مردم در حال رفتن به انجام کسب و کار ؟ کسب و کار هزینه های زیادی از زمان در زوم انجام کارهای الکترونیکی. وجود دارد بسیار کمتر از پتانسیل جنبش در هر دو اوقات فراغت مسافران و مسافران کسب و کار.”

ریچاردز ایمان است اما در دادگاه تجدید نظر ورمونت.

“من بسیار صعودی در ورمونت” ریچاردز گفت. “من باور دارم مردم ادامه خواهد داد به اینجا می آیند. این خواهد بود که مردم محل می خواهید برای آمدن به دور از همه است.”

ریچاردز در حال برنامه ریزی یک staycation هستید خود را در این سال تا حدودی به این دلیل او نمی خواهید به صرف 14 روز در قرنطینه پس از او می آید از سفر در جایی دیگر به رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات در حال حاضر نیاز به مردم را به انجام.

“دیگه هیچ جایی در جهان به من از ورمونت” ریچاردز گفت.

‘یک ماسک است که متناسب با خود را مانند شلوار جین آبی’

این فرودگاه در حال حاضر حدود 10 ، 000 ماسک انبار و نیاز به هر کسی که وارد ترمینال به پوشیدن ماسک.

“پیدا کردن یک ماسک است که متناسب با شما مثل شلوار جین آبی” ریچاردز توصیه می شود. “چیزی راحت است.”

لاغر کلوچه رستوران در فرودگاه آماده بازگشایی در ماه ژوئن ریچاردز گفت: با کمتر جداول اجتماعی را حفظ فاصله. اجتماعی فاصله می تواند تبدیل به یک مشکل برای ریچاردز اگر مسافران شروع به بازگشت در اعداد بزرگتر.

حمل و نقل وزیر: شرکت های هواپیمایی باید عادلانه به مردم در برخورد با کروناویروس اختلالات

“ما لازم نیست که این بار در حال حاضر پس از آن یک مشکل نیست,” او گفت:. “اگر به طور ناگهانی ما را مشغول این امر می تواند یک مشکل واقعی است.”

در آن نهفته است تناقض از این بیماری همه گیر. ریچاردز می خواهد مشغول و او را نمی کند.

“چراغ ما ماندن در 24 ساعت شبانه روز اگر ما یک پرواز و یا 100 پرواز ما همان هزینه,” او گفت:. “این امر واجب بودن ما را مشغول دوباره.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im