چه کلگری بالا روحی مربیان به گفتن ورزشکاران نخبه … و چگونه آن را ممکن است به شما صدق

این که آیا شما نخبگان در سطح ورزشکار و یا یک جو به طور متوسط شما به احتمال زیاد شده است در برخورد با بسیاری از احساسات در طول این در سراسر جهان همه گیر.

این گفتگو شروع می شود مانند آنها تقریبا تمام انجام با استاندارد تبادل Hellos و چگونه-می-yous?

“من خیلی خوب” Matt Brown پاسخ. “و من در حفظ گفتن مردم خیلی خوب است بزرگ.’ “

که یک نشاط بخشی, ارزیابی, به ویژه هنگامی که شما در نظر منبع — قهوه ای است که یکی از کلگری پیشرو ورزشی روانشناسان به عنوان عملکرد ذهنی مربی برای NHL شعله های آتش.

به عنوان سلامت روان در هفته کاری ادامه داده اند, از آن شده است نزدیک به دو ماه پس از شعله های آتش آخرین آمار یخ در Saddledome با NHL هل دادن مکث در مارس 12 با توجه به COVID-19 بحران بهداشتی.

در اطراف آن زمان بسیاری از شرکت ها دستور داد کارکنان به محل کار از خانه. مدارس و دانشگاه ها بسته شد به زودی پس از تعویض به آموزش آنلاین.

این که آیا شما نخبگان در سطح ورزشکار و یا یک جو به طور متوسط شما به احتمال زیاد شده است در برخورد با بسیاری از احساسات در طول این در سراسر جهان همه گیر.

غم و اندوه است.

نا امیدی.

خستگی.

خستگی.

“من فکر می کنم احتمالا این جهانی ترین موضوع این است که همه تقریبا هر روز می رود از طریق نوعی از درجه پایین و غم و اندوه و دلیل آن این است که فقط از احساس غم و اندوه است که همیشه در پاسخ به از دست دادن” قهوه ای توضیح داده شده است. “اگر شما نگاه در ما شعله های آتش بازیکنان مثلا دو چیز است که آنها را دوست دارم بیشتر در حال بازی هاکی و با هم بودن. بنابراین کسانی که همه چیز در حال دور گرفته شده است. هر روز که شما از خواب بیدار آن را یک روز دیگر است که شما از دست کسانی که همه چیز پس از آن یک بیت از یک موش خرمای کوهی امریکا روز از غم و اندوه در حال حاضر.


Matt Brown, شعله کلگری’ عملکرد ذهنی مربی می گوید: پاسخ غم ناشی از COVID-19 همه گیر مختل تمرکز ما. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Calgary Flames

عکس حسن نیت ارائه میدهد Calgary Flames / عکس حسن نیت ارائه میدهد Calgary Flames

“به عنوان یک نتیجه چه غم و اندوه می کند که این امر باعث افت انرژی. و آن را با طراحی. هنگامی که ما از دست دادن یک دوست, مثلا مغز ما طول می کشد دور ما انرژی کاهش می یابد و همه چیز را می سازد و آن را غیر ممکن است به فکر می کنم در مورد هر چیزی غیر از آنچه ما از دست داده ایم و آن را به طوری که ما می تواند روند از دست دادن بنابراین ما می توانید با قرار دادن سر ما در اطراف آن است. اما که هر روز اتفاق می افتد در حال حاضر. بنابراین آنچه که مردم در پیدا کردن دلسردکننده است که شما عملکرد بالا و بسیار با انگیزه افرادی که به طور ناگهانی هیچ انرژی است. آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند به انجام است. شرایط را نمی بزرگ برای آموزش اما آنها می دانند که آنها باید. به طوری که آنها در حال تلاش برای تمرکز بر روی کسانی که همه چیز. اما دوباره که غم و اندوه پاسخ آن را مختل تمرکز ما. آن قرار می دهد مناظر ما در چه بوده است دور گرفته شده است. بنابراین مردم خودشان کمتر مولد.

“وجود دارد همه این پست و همه چیز را با مردم گفت:” خوب به شما داده شده است یک هدیه ای از زمان — شما آموخته اند که باید یک زبان جدید در پایان این یا یک مهارت جدید’ ” براون ادامه داد: chuckling در آن ایده است. “مردم ممکن است اما آنها ندارد و انرژی است. بنابراین روز به پایان خواهد رسید و آنها نیست که مولد و آنها را پریشان و سپس آنها شروع به شرم خود را برای انجام کمتر از آنها فکر می کنم می تواند طبیعی خود را. که مرتب از لاک پشت نقب زن سوراخ است که همه گیر است در حال حاضر.

“اگر شما شروع یک گفتگو با یک ورزشکار با, ‘آیا شما احساس غمگین؟’ به خوبی پاسخ خواهد بود ‘Browny c بیا!’ اما اگر شما بخواهید ” چگونه انرژی خود بوده است؟’ حق دور آن را ‘کم است. هر روز کم است. برخی روزها کمتر کم اما همیشه خیلی کم است.’ که شاخص — مردم درست برخورد با این غم قطعه است.”

فرانک ون دن برگ شده است مشابه مکالمات.

به عنوان عملکرد ذهنی منجر به کانادا, ورزشی, موسسه کلگری او با این نسخهها کار با بسیاری از ورزشکاران که بتونه کاری به اوج توکیو در سال 2020 است. هر دو المپیک و پارالمپیک مسابقات شده اند به تعویق افتاد 2021.

“برخی از گزارش کمی از” شما می دانید من خوبی انجام می دهند به طور کلی, اما گاهی اوقات من باید این روز است که من آن را احساس نمی ندهید انگیزه نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام نمی می دانم آنچه که من قرار بود انجام” van den Berg گفت. “این بسیار عادی است که فقط آنقدر عدم قطعیت در حال حاضر. چه مدت است که این به گذشته است ؟ آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی ؟ چه اتفاقی می افتد به ما, ورزش و آموزش و رقابت ؟ همه این سوال ها در حال اجرا تمام وقت.”

وجود دارد در این عجیب و نگران کننده بار سوالات بیش از پاسخ.

به عنوان قهوه ای اشاره کرد, COVID-19 تا مردم به طور مداوم به فکر کردن در مورد سلامت و رفاه خانواده و دوستان در مورد اقتصاد و در مورد آنچه که خود را ‘طبیعی’ ممکن است مانند نگاه.

“وجود دارد فقط این همیشگی زای بنابراین آنچه ما تماس با ما سیستم عصبی سمپاتیک است که تغییر در همه زمان ها گفت:” قهوه ای که با این نسخهها کار به عنوان یک ورزش روانشناس و مشاور در لبه مدرسه. “اساسا اگر من بیرون رفتن در جنگل و من یک خرس من سیستم عصبی سمپاتیک در پاسخ به این که استرس در حال رفتن به تغییر. پس از آن من فقط بسیار متمرکز خرس و آن را باعث خواهد شد یک پاسخ فیزیولوژیکی به طوری که من انرژی می رود تا به منظور پاسخ به آن است. اما پس از آن زمانی که من با خیال راحت به دور از خرس و آن پیاده کردن به جنگل و زای از بین رفته است و سپس سیستم من نوع پایین می آید.

“اما زای همه ما در مواجهه با راست, در حال حاضر, آن را نشانی از رفتن به جنگل. این فقط وجود دارد در همه زمان ها. بنابراین ما باید این اوج سیستم عصبی سمپاتیک و یا پاسخ استرس را می کند که تا کنون به طور کامل خاموش, بنابراین در حال حاضر ما شاهد اختلال قابل توجهی در مردم خواب. بنابراین مردم بودند که واقعا خوب خواب ناگهان آنها مانند ” چرا نمی توانم به خواب رفتن و یا چرا نمی توانم خواب ماندن?’ و سپس شما باید به دیگران گفت: “من خواب 12-14 ساعت یک شب و هنوز هم بیدار شدن از خواب خسته ام’ که به ما طول می کشد به آن پاسخ غم. بیش از خواب یک چیز مشترک است که مردم عزادار.

“به همین دلیل من می گویم اگر شما در حال انجام به خوبی در حال حاضر بسیار عالی است. به خاطر احساسی که کوکتل, آن می تواند بسیار ناتوان کننده است.”


فرانک ون دن برگ و روانی و عملکرد منجر به کانادا, ورزشی, موسسه کلگری می گوید ورزشکاران می تواند مدیریت احساس نگرانی و اضطراب در طول بیماری همه گیر. حسن نیت ارائه میدهد عکس از کانادا, ورزشی, موسسه کلگری

کانادا, ورزشی, موسسه کلگری / کانادا, ورزشی, موسسه کلگری

شعله های آتش و اضطراب به کمک Calgarians مقابله, راه اندازی, ایالات جامعه سایت یک مرکز منابع آنلاین است که ویژگی های همه چیز را از در خانه تمرینات به فعالیت های بچه ها, پیام ها از ستاره ها و لینک های روان-سلامت پشتیبانی می کند.

شما می توانید تازه فشرده آب پرتقال — از طریق ویدئو — با میلان Lucic و خانواده خود را و یا پیدا کردن یک لیست از موسسات خیریه و سازمان های است که شما ممکن است قادر به دسترسی و یا کمک.

شعله های آتش بنیاد جمعه اعلام کرد یکی دیگر از $265,000 در بودجه به آن COVID-19 جامعه برنامه حمایت از افزایش این تعداد به $1.38 میلیون. از جمله در آخرین کمک مالی 100000 دلار اختصاص داده شده برای کلگری اعتماد بهداشت برای خرید iPads ها به جای مجازی بازديد از بيمارستان ها و خانه سالمندان.

“ما خودمان را به عنوان رهبران در جامعه” گفت: Candice Goudie, مدیر اجرایی Calgary Flames پایه و اساس است. “ما یک تعداد گسترده ای از سهامداران و طرفداران و افرادی که درگیر با ما, و من فکر می کنم که زمانی که چیزی بد اتفاق می افتد مثل این یا ما در جامعه نیاز است که ما احساس واقعی نقش در کمک به بهبود قابل توجهی. این که آیا آن را از طریق تلاش برای کمک به در خط مقدم این که آیا آن را از طریق ما $1.38 میلیون در COVID-19 جامعه حمایت برنامه کمک های مالی و یا اینکه آیا آن را از طریق ایجاد ایالات جامعه و محتوای زندگی می کند که در وجود ما احساس ذاتی نیاز به اطمینان حاصل شود که ما در حال بهبود زندگی Calgarians در حال حاضر و انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از آنها در راه است که ما می توانیم امکان پذیر است.”

المپیک هم در حال تلاش برای به عنوان مثال منجر شود.

از طریق ‘ما همه تیم کانادا’ کمپین آنها بوده است و تشویق همگان را به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار که قرار است در آنها طلا-مدال تحصیل در خود نگه دارد.

“ورزشکاران بدیهی است که آنها احساس می کنند و این طبیعی است که ورزش مهم ترین چیز در زندگی خود گفت:” van den Berg است که شرکت در روان-سلامت نیروی کار ایجاد شده توسط کانادا در المپیک و پارالمپیک کمیته های خود پشت تریبون و دیگر سازمان های ورزشی. “اما در این شرایط هر کس متوجه می شود که آن را مهم ترین چیز در این لحظه است که یک بیت از یک تغییر از خود طبیعی طرز فکر یا عادی خود تعامل واقعا. هر کس می داند که هر کس برای کمک به دریافت از طریق این بحران و هر کس نیاز دارد به بخشی از. برخی از این پیام بوده است: “شاید پارک هویت خود را به عنوان یک ورزشکار برای در حالی که کمی به عنوان شما در حال مراقبت از خود و خانواده و دوستان و جامعه. و شاید تاکید بر نقش خود به عنوان یک شهروند خیلی بیشتر در حال حاضر از همیشه قبل از.

“شما می دانید که معمولا ورزشکاران مدل نقش برای جامعه یا شهروندان اما در حال حاضر شما بخشی از آن است.”

در حالی که شما ممکن است هرگز نمره هدف در Saddledome و یا ایستاده در بالای یک المپیک تریبون این است که یک تجربه همه ما به اشتراک بگذارید.

آفتاب کمک می کند.

ورزش ارائه می کنند افزایش می دهد.

به عنوان قهوه ای قرار داده و آن را “پایین نوار کمی” بنابراین شما لازم نیست مانند یک شکست احساس به عنوان شما را اندازه گیری بهره وری خود را در برابر آنچه شما ممکن است عادت کرده اند به انجام شدن در یک روز.

“اولین قسمت این است فقط به احترام این واقعیت است که کسانی که احساسات شما احساس آنها می آیند از هم جدا. آنها شما با داشتن آنچه که واقعا پاسخ به جهانی همه گیر” براون گفت. “این یک معامله بزرگ پس از دوره وجود دارد رفتن به یک واکنش احساسی به آن است. و هنگامی که شما به خودتان اجازه دسترسی به آن را احساس می کنید آن را از دست می دهد و قدرت خود را بیش از شما است.”

Van den Berg تکرار که فکر می کردم.

“وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی و اضطراب و عدم اطمینان اتفاق می افتد در سراسر,” او گفت:. “این مهم است که به درک و تصدیق و بنابراین ما لازم نیست که لزوما قربانی این تجربه است. ما می توانید مدیریت این نوع از احساسات و تجارب و این چیزی است که واقعا مهم است که استرس در لحظه. ما در حال صحبت کردن در مورد ‘چگونه می توانم شما را به مراقبت از خودتان است ؟ چه روانی بهداشت که شما در حال ساخت بخشی از زندگی روزمره خود را?’

“این واقعا مهم اذعان دارند که ما باید این احساسات و این که آنها بسیار معمولی و البته در یک وضعیت غیر طبیعی.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>