وستون تاتر به یاد سام لوید جونیور, ورمونت, بومی, ‘مالش ستاره از سرطان درگذشت

این وستون تاتر در جنوب ورمونت است به یاد سام لوید جونیور بازیگر شناخته شده از نقش در “Scrubs” و “Seinfeld” که فوت هفته گذشته پس از مبارزه با سرطان است.

لوید 56 که زندگی در کالیفرنیا تشخیص داده شد در سال گذشته با سرطان مغز است که به ریه ها و کبد و ستون فقرات و فک. او و همسرش ونسا بود اولین فرزند خود را — یک پسر به نام وستون — در سال 2018 است.

لوید پدر مرحوم بود ورمونت قانونگذار و بازیگر که کمک را وستون تاتر یکی از دولت را بالا و حرفه ای-شرکت های تئاتر. سام لوید جونیور بزرگ شده در محیط زیست که در جنوب ورمونت و بازگشت اغلب برای اجرای برنامه. عمویش تلویزیون و بازیگر فیلم کریستوفر لوید نیز انجام شده در وستون تاتر.

“برای کسانی از ما که او را شناخته شده است پس از او پسر او همیشه می خواهید سامی” استیو Stettler و تیم فورت موسس هنری مدیران وستون تاتر نوشت: در یک, یاد, نوشته شده در دوشنبه توسط شرکت تئاتر. “نام آن را همه می گوید: اهل تفریح و بازی, شیطان صفت تا ابد جوان. او در اتاق راه می رود و شما بلافاصله در یک جای بهتر. پر از استعداد و پر از زندگی او باعث می شود شما خنده زیرا او باهوش اما او باعث می شود شما مراقبت زیرا او خوب است.”

از شکسپیر به آبا

کار خود را “به نمایش گذاشته لوید خانواده هدیه برای پایه خروج از مرکز در بشریت” Stettler و قلعه نوشت.

“متنوع نقش او ایجاد شده از مرحله اصلی به کاباره بودند فراموش نشدنی و غیر قابل انکار” با توجه به Stettler و قلعه. “اغلب او به زندگی به ارمغان آورد یک دنیا حرف در یک بازی مانند “رمز و راز از Irma Vep’ یا ‘The Complete Works of William Shakespeare,’ حتی همه خود را در ‘به طور کامل متعهد است.’ او هرگز خود را از دست داد تئاتر عضلات که در تلویزیون و فیلم به عنوان او بالغ به عنوان یک شخص بالغ به عنوان یک هنرمند آوردن ظریف سهولت و gravitas به یک jukebox موسیقی مانند ” ماما میا!'”

دو اشاره کرد که لوید “مبارزه یک بیماری پیشرونده غیر قابل تصور با قدرت و مثبت.”

“بهترین برای پیاده روی این زمین به ما آموزش چگونه زندگی کردن و چگونه مردن” Stettler و قلعه نوشت. “همه بیش از حد به زودی اما خیلی به طور کامل. سامی ما با سامی عزیز بود که در پیک.”

نقش در ” Scrubs,’ ‘Seinfeld’

خارج از ورمونت لوید بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان تد Buckland در سریال “Scrubs.” او عمل کرده و در تلویزیون نشان می دهد “Desperate Housewives” بود و به یاد ماندنی مهمان در نقش یک زن و شوهر از قسمت “Seinfeld” به عنوان یک خزنده تحسین ایلین Benes.

“هنگامی که ما با هم در طول تابستان در وستون آن را نمی خواهد طولانی برای ما به برگرداندن به ما 12 سال پیر شویم و شروع به ایجاد برخی از (خفیف) مشکل در اطراف شهر” دیوید Bonanno مکرر تاتر مجری به یاد می آورد از لوید در یادبود برای تئاتر شرکت می باشد.

“هیچ یک از ما laugh harder” با توجه به Bonanno. “او تا به حال شده است از طریق بسیار در چند سال گذشته… از دست دادن پدر و سپس مادر خود را و پس از آن برخورد با این افتضاح سرطان است. او آن را به کار گرفته همه با خیلی فضل است.”

“سپس در حالی که… پیدا کردن عشق زندگی خود و داشتن بچه زیبا پسر بچه” Bonanno نوشت. “از دست دادن او فقط ویرانگر برای همه ما که می دانستند و او را دوست داشتم.”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>