غرب منطقه دروازه همه چیز در مورد محل

بهترین ویژگی های ترومن را دروازه پروژه سکونت و توجه است که رفته است به داخل ساختمان را طراحی و می گوید تونی Trutina COO در ترومن.

“دروازه در غرب منطقه ساخت آن را صاف سفر به شهر و کوه به معنای واقعی کلمه تنها یک چراغ ترمز دور و آینده زیرساخت مانند جنوب غربی جاده حلقه در دست ساخت است می گوید:” Trutina. “دروازه caters به خریداران فهیم. بتنی-و-فلزی ساخت و ساز ما را مجموعه جدا اما فضای داخلی ما واقعا در لیگ از خود را دارند. ما هرگز به ساخت هر چیزی که ما نمی خواهد در زندگی خودمان و بنابراین ما رفتن بالا و فراتر از آن در همه دسته ها که به مقدار یک تفاوت بزرگ در پایان روز است.”


ترومن خانه دروازه در غرب منطقه

آپارتمانهای محدوده اندازه از 635 متر مربع. ft. به 2,195 فتح کرد گرفته شد sq. ft., با 32 موجود طرح طبقه و در مجموع 216 خانه. دو طبقه Brownstone مدل نیز در دسترس هستند.

“دروازه هشت طبقه, طبقه بندی آن به عنوان یک کاپشن ساختمان که در آن شما می توانید بهترین از هر دو جهان بهره مند از بتن-و-ساخت و ساز فولاد و شما نیست در یک دلهره آور بالا, برج, در حال انتظار برای آسانسور برای سنین می گوید:” Trutina. “این ساختمان دارای دو سطح پارکینگ زیرزمینی از جمله بازدید کننده پارکینگ به علاوه الکتریکی شارژ میکند. هر خانه می آید با یک یا دو عنوان زیرزمینی اصطبل با گزینه های اضافی برای خرید اصطبل اگر لازم است.”

فضای داخلی بزرگ-شهرستان, شهری احساس می گوید Trutina.

“آنها در دسترس هستند در هر یک از نیویورک و یا لس آنجلس پالت رنگ. هر دو بسته هستند روشن و تمیز با یک استادی کنتراست رنگ انتخاب” او می گوید. “خانه های ما از ویژگی های بزرگ مادر سلیمان است که باید تبدیل به نقطه کانونی برای گردهمایی در سال های اخیر است.

“خریداران عشق brownstone طرح به دلیل آن است که فیلم مربع از خانه اما با امنیت و نگهداری پایین از محل سکونت. با سه اتاق خواب و حمام و سخاوتمندانه منطقه ناهار خوری و زندگی این است که انتقال کامل اگر شما به دنبال برای کوچک از خانه های تک خانواده. این نادر است برای پیدا کردن یک متصل بتن از این اندازه و با خیابان دسترسی و بزرگ جنوبی patios این Brownstones ترک هیچ چیز روی میز است.”

Nestled در داخل تاسیس منطقه امکانات فراوان در غرب منطقه.

“این منطقه در حال حاضر دارای بسیاری از امکانات خرید مانند فروشگاه های مواد غذایی به فروشگاه های مواد مخدر و دیگران خواهد بود که به اندازه کافی در خود توسعه غرب در منطقه می گذرد را در این منطقه به سطح بعدی می گوید:” Trutina اضافه کردن تخصص بوتیک ها و رستوران ها باز هستند و بیشتر در مرحله ساخت و ساز. “پیاده رو هستند 20-پا گسترده ای با یکپارچه مسیرهای دوچرخه سواری و خیابان چهار خطوط گسترده است. ما در حوضه آبریز به برخی از بهترین مدارس در این شهرستان است که برای شهرت جامعه و ارج نهادن به ارزش سرمایه گذاری خود را در رساله.”

اذعان اقتصادی فعلی ابهامات ترومن ارائه شده است ویژه انگیزه.

“ما می خواستیم را به مردم اطمینان هنگام خرید, بنابراین ما در حال ارائه به پرداخت وام مسکن خود را برای 12 ماه در هر سریع در اختیار داشتن محصول ما می گوید:” Trutina. “مردم می توانند به www.trumanhomes.com برای جزئیات بیشتر. همچنین ما نشان می دهد سوئیت باز هستند با افزایش اقدامات سلامت و با تعیین وقت قبلی.”

حقایق سریع

  • سازنده/نویسنده: ترومن
  • جامعه: منطقه غرب
  • قیمت: شروع در $328,000 به $1 میلیون-plus
  • آدرس: 8445 و 5505 پخش Ave. S.W.
  • ساعت: دوشنبه تا پنج شنبه ساعت 2 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر جمعه تا یکشنبه ظهر به 5p.m.
  • تماس با ما: ایمیل [email protected] وب سایت www.liveatgateway.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>