‘ما در حال کشاورزان آن چه ما’: مونپلیه را در بازار کشاورزان بازگشایی با احتیاط

مونپلیه – پر جنب و جوش سبز گیاهان و سبزیجات گذاشته در خوشه. کهربا بطری تازه شربت افرا. سبد ترکه یا چوب کوتاه قهوه ای از محصولات پخته شده است. کولرهای پر از پنیر و محصولات لبنی.

غیر از نشانه های کلامی با اشاره به شکر خدا, کسب و کار به طور معمول تحت درخشان آبی آسمان در روز شنبه.

نشانه ها با کلمات عرضه شده چاپ خوب: فروشگاه به سرعت اقامت 6 فوت از هم جدا و ذهن یکی از راه ترافیک الگوی لطفا!

روز بعد از ورمونت مجاز بازارهای کشاورزان برای از سرگیری میان COVID-19 گیر پایتخت بازار کشاورزان بازگشایی شد برای فصل تابستان مناسب در برنامه با احتیاطی در محل و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب مستقر در کنار هر جعبه های پرداخت.

و آن را به حال سالم و مطیع خط از نقاب و دستکش خریداران — 6-plus پا از هم جدا گسترش بیش از نزدیک به 75 متری — انتظار برای بازگشت آن است.

“این یک دو ماه نبرد به اینجا. من واقعا هیجان زده” مدیر بازار Keri رایان گفت. “به یک خط مثل این … من شوکه شده و من هیجان زده هستم.”

بیش از 20 فروشندگان به حال غرفه شنبه با بیشتر انتظار می رود برای پیوستن به, در هفته های آینده, او گفت:. که حدود دو برابر تعدادی است که عامل تحت preorder-تنها محدودیت یک ماه پیش قبل از بازارهای مجبور شدند به طور کامل.

“این واقعا سخت است برای بسیاری از کشاورزان به pivot تا به سرعت” رایان گفت. “برخی از آنها حتی نمی باید ایمیل. آنهایی که می شد در نظر گرفتن سفارشات آنلاین بسیار به سرعت. در حال حاضر ما در حال تلاش برای کمک به کسانی که وب سایت ندارد (نرم افزار) به کارت های اعتباری است.”

فقط نگه داشتن در حال رشد’

شنبه رویداد مشخص شده بازگشت از چیزی نزدیک به نرمال.

“من می خواهم برخی از هویج! و آیا شما هر گونه کرفس?” یک نقاب بازار رونده خواسته رابرت Linck در Fusda مزارع ایستاده است.

Linck جمع آوری شده و صعود محصولات اضافه شده تا در کل و مجموعه ای از تولید روی میز برای مشتری را انتخاب کنید تا.

“اگر شما دقیق تغییر دهید شما می توانید با پرداخت پول نقد,” او گفت:. “اگر شما نمی, شما می توانید پرداخت در هفته آینده یا هفته بعد از آن و یا هرگز. من در اینجا خواهید بود در هر صورت.”

بین خریداران Linck توضیح داد که اثرات این بیماری همه گیر شامل از دست دادن بسیاری از خود حساب با رستوران ها — بخش عمده ای از کسب و کار خود را.

دیگر سوم یا بیشتر از درآمد سالانه آمد از حضور در بازارهای کشاورزان در اینجا و در Waterbury, او گفت:. اما که خشک شده در ماه آوریل بیش از حد.

“من در یک نوع از موقعیت ممتاز به دلیل آن را بسیار ترسناک برای من — من انجام شده است این 20 سال من هیچ حقوق و دستمزد آن را فقط من” Linck گفت.

“متفاوت است اما ما در حال کشاورزان آن چه ما — همه چیز در هم شکسته و ما آنها را به عقب با هم,” او گفت:. “فقط در حال رشد نگه دارید ، مردم می خواهند مواد غذایی در جایی.”

بیشتر: Burlington بازار کشاورزان آماده به دوباره باز کردن اما coronavirus برجستگی آن به ماه ژوئن

تجدید نظر سفارشات از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات تصریح شده:

  • بدون در محل مصرف برای نوشیدن و یا مواد غذایی از جمله نمونه.
  • هیچ صنعت یا فروشندگان طلا و جواهر.
  • هیچ سایت موسیقی و سرگرمی یا فعالیت های کودکان است.
  • حداقل دست زدن به تولید است.
  • ماسک صورت و دستکش برای تمام فروشندگان.
  • فروشندگان ملزم به ارائه آنلاین و یا تلفن سفارشات به صورت پیش پرداخت و وانت.
  • بدون حیوانات خانگی.
  • 12-پا فاصله بین فروشنده غرفه.
  • ویژه وانت بار برای مشتریان با خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.
  • تنها یکی از اعضای خانواده به ازای هر خانوار به فروشگاه زمانی که ممکن است.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>