Weinberger می گوید بروکفیلد در حال حرکت است به رها CityPlace پروژه; تهدید به طرح دعوی در دادگاه

برلینگتون شهردار Miro Weinberger گفت: بروکفیلد خواص در حال برنامه ریزی برای کنار گذاشتن طولانی تاخیر CityPlace پروژه و بازگشت کامل مالکیت به همین Sinex اصلی توسعه است.

Weinberger گفت: شهرستان آموخته از بروکفیلد قصد دارد اواخر هفته گذشته با ارسال نامه ای به طور پیش فرض به بروکفیلد در روز شنبه.

“ما رسیده به کشف چگونه برای جلوگیری از دادخواهی” Weinberger گفت. “ما تا به حال مختصر گفتگو با آنها را پس از. من فکر می کنم راه های متعددی وجود دارد بروکفیلد می توانید از دادخواهی اما آنها باید زمان بسیار کمی برای که پس از زمان بسیار گذشته است و با توجه به اقدامات اخیر.”

Weinberger را امروز اعلام شد نشانه روز سه شنبه با ورود تجهیزات ساخت و ساز در CityPlace سایت برای اولین بار در ماه. این “گودال” به عنوان سایت است که معمولا به توسط برلینگتون ساکنان گرفته است در ظاهر رها شده پروژه پس از کار متوقف شد و نزدیک به دو سال پیش است.

معاون رئیس جمهور برای بروکفیلد خواص مالک CityPlace برلینگتون گفت: شورای شهر برلینگتون در پایان ماه ژانویه او امیدوار است برای شروع ساخت و ساز در اواخر تابستان یا اوایل پاییز این سال است.

Aanen اولسن هشدار داد وجود یک “راه طولانی” اجازه در شهرستان و در سطح دولت به سفر قبل از ساخت و ساز آغاز می شود — و همچنین به عنوان یک طرح دعوی در دادگاه است که باید حل و فصل شود. او تخمین زده آن را به مدت شش ماه برای دریافت از طریق این فرایند اجازه.

CityPlace دوباره طراحی

اولسن گفت: موجود مجوز برای CityPlace برلینگتون باید اصلاح شود چرا که این پروژه تغییر قابل ملاحظه ای است. آن 14-داستان برج جایگزین خواهد شد با 10-داستان برج و تمام فضای اداری خواهد شد نقل مکان کرد به سابق میسی ساختمان در یک پروژه جداگانه.

دوباره طراحی پروژه مسکن بیش از پروژه اصلی با 357 واحد 72 از آن مقرون به صرفه خواهد بود به عنوان تعریف شده توسط شهر. اجاره آپارتمان در دسترس خواهد بود در استودیو 1 خوابه و 2 خوابه نسخه خواهد بود که 550, 820 و 1,150 فوت مربع بود.

طراحی جدید همچنین شامل یک 196-اتاق هتل, با یک طبقه عرشه مشاهده و رستوران خواهد شد که برای عموم قابل دسترس از طریق آسانسور در لابی هتل.

خرده فروشی شده است د-تاکید در طراحی جدید نظر گرفتن مجموع 45,000 فوت مربع همه آن در سطح خیابان. هر دو پل و خیابان کاج خواهد بود دوباره. جدید طرح 550 فضاهای پارکینگ برای اتومبیل همراه با 297 فضاهای پارکینگ برای دوچرخه.

این CityPlace پروژه متوقف شده است از ماه اوت سال 2018 زمانی که تخریب بخشی از منسوخ شده برلینگتون مرکز شهر بازار تکمیل شد.

بروکفیلد خواص تشکیل یک مشارکت شناخته شده به عنوان BTC بازار همکاران با توسعه دهنده اصلی از اموال همین Sinex از Devonwood سرمایه گذاران. هر دو شرکت مستقر در شهر نیویورک است.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>