هفته انجام می شود: اضافه کردن شعله های آتش scrimmages به هفته آینده اردوگاه آموزش برنامه

شعله کلگری پنج روز به اردوگاه های آموزشی, بخشی از فاز 3 از NHL ‘بازگشت به بازی’ طرح است. و در بیشتر قسمت ها این اردوگاه است که مانند هر دیگر. به جز این یکی خیلی طولانی تر — با ریسک بالاتر و در پایان آن.

در حالی که کل تیم خود نیست اسکیت با هم (هنوز) وجود دارد و بسیاری از اسکیت, شیوه های scrimmages و نمایشگاه بازی قبل از آنها در واقع راه اندازی مجدد لیگ ملی هاکی جف بخش است شروع به احساس می کنم مثل همه چیز در مسیر بازگشت.

به عنوان طبیعی به عنوان چیزهایی که می تواند در میان جهانی همه گیر COVID-19 احتیاطی و رو این ایده را از بازی معنی دار هاکی اواسط تابستان است.

“آینده از آن من فکر کردم که این امر می تواند بسیار متفاوت خواهد بود و یا باید پتانسیل آن را می شود بسیار متفاوت است” گفت: Calgary Flames سر مربی خود را روزانه Webex رسانه های کنفرانس در روز جمعه بعد از 5 اردوگاه آموزشی در Scotiabank Saddledome. “اما پس از اولین روز هنگامی که ما می دانستم که آنچه در پروتکل آن را احساس می کند جای تعجب طبیعی است. جلسات عادی هستند, آنها در زمان عادی. هنگامی که ما در داخل عرصه و داخل اتاق پانسمان و آماده شدن برای آنچه که اتفاق می افتد بر روی یخ آن را مانند یک روز عادی.

“باید صادقانه با شما آن را کردم برای طراوت به دلیل آن اجازه می دهد تا شما را به دریافت ذهن خود را به دور از طبیعی جدید در خارج از میدان یخ بازی. نه مثل ما در حال تماشای سی ان ان اخبار دیگر و یا CTV یا CBC. در حال حاضر ما می توانیم خودمان را غرق در هاکی.”

شعله کلگری پنج روز به اردوگاه های آموزشی, بخشی از فاز 3 از NHL ‘بازگشت به بازی’ طرح است. و در بیشتر قسمت ها این اردوگاه است که مانند هر دیگر. به جز این یکی خیلی طولانی تر — با ریسک بالاتر و در پایان آن.

این که چرا بخش و شعله های آتش کارکنان مربیگری ساختار هفته اول خود را پشت در یخ به تدریج تا سطح شیب دار خود را با شدت و شرایط بازی با خود واقعی شبیه سازی شده مرحله اتفاق می افتد در روز یکشنبه پس از دادن این تیم در روز جمعه).

“من مانند شیوه های ما در این هفته, من فکر نمی کنم شما باید به عجله به آن” گفت: شعله های آتش رو به جلو Mikael Backlund. “اما من بسیار هیجان زده به بازی و این بهترین راه به آن را دریافت. هیچ کدام از ما بازی هر بازی پر سرعت, پر سرعت از مارس. مهم نیست چه نوع اسکیت شما انجام داده ایم که منجر به اردوگاه. در همان زمان آن را نیز خوب ما کار بر روی جزئیات و شکستن آن و تمرین قبل از ما شروع scrimmaging.”

Backlund از دست رفته روز پنج شنبه در این تمرین پس از خروج از چهارشنبه اسکیت اولیه و به دلیل NHL, سیاست, شعله های آتش را ندارد به توضیح غیاب او. آن را آسان به حدس و گمان است که این مرکز تا به حال بهینه سازی چیزی و Backlund اشاره به که این واقعیت است که وضعیت او بهبود یافته است.


شعله کلگری نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در Saddledome در جمعه 17 جولای سال 2020 است. Al Charest/Postmedia

Al Charest / Postmedia

“من احساس خوبی امروز,” او گفت:. “من سعی کردم به اسکیت بازی کردن به عنوان آنجا که من می تواند قبل از آمدن به اینجا بود اما نوع رفتن را از صفر به 100 در اینجا بدون توجه به آنچه. سرعت واقعا بالا می رود و به عنوان انتظار می رود, همه چیز اتفاق می افتد در طول راه.

“اما (جمعه) من احساس واقعا خوب است. من هیجان زده به رفتن نگه دارید.”

غیبت او مربوط نیست, بخش در کوچکترین.

“گفت: ما به عنوان ما نیست واقعا در مورد آن نگران است که اما آن را بزرگ برای دیدن او را به عقب بر روی یخ” بخش گفت. “ما می توانید نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است بنابراین ما در حال حرکت در مسیر درست است. بچه ها در حال گرفتن کار خود را در, خود را, خود را تکرار ، ما خوشحال هستیم که اولین هفته از اردوگاه رفت و بر اساس شرایط.”

این شرایط البته بودند چیزی شعله های آتش نمی خواهد استادانه درست شده اما هر دو بخش و شعله های آتش مدیر کل براد Treliving تاکید کرد که دو گروه از بازیکنان بخواهند صفحاتی دوباره مرتب خواهد بود به زودی و با تقسیم به حال هیچ چیزی برای انجام با تناسب اندام و یا مجازات از نوع.

گروه دوم ویژه تكیه اعضا از جمله طب تالبوت جانی Gaudreau علامت Jankowski, سام بنت اندرو Mangiapane میلان Lucic زک رینالدو, Rasmus اندرسون و نوح Hanifin و یک فرصت خوب وجود دارد آنها را ترکیب بازیکنان من یونایتد.

“من فکر می کردم برای خاموش بودن به مدت چهار ماه یا هر آنچه در آن بود و ما خیلی تیز” گفت: شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو. “من فکر می کردم بچه ها بودند که اجرای بسیار خوبی وجود دارد و ما بسیاری از چیزهای خوب. ما رفت و بیش از یک تن از چیزهای مختلف از بازی قدرت به مجازات کشتن به forecheck یا ردیابی است. بسیاری از اعتباری است که باید با توجه به همه واقعا — بچه ها برای آمدن در چنین شکل خوب و مربیان برای کنار هم قرار دادن واقعا دقیق اردوگاه تا کنون.”

همه در همه, هفته مولد. اما روزهای آینده از اردوگاه را در خدمت یک هدف متمرکز: برای شروع بازی مانند حالات و scrimmages شده اند که در عمل برنامه از بسیاری از تیم NHL در حال حاضر.

“وارد شدن به بازی واقعی موقعیت و احساس از بازی روز مهم است” جوردانو گفت. “اما این برای اولین بار در هفته. این هفته برای اولین بار آن را مهم تر را به انجام آنچه ما انجام داد. ما رفت و بیش از یک مقدار زیادی از منطقه دفاعی پوشش بسیاری از خنثی منطقه مسائل forecheck مسائل آن را واقعا برطرف کردن ذهن خود را. آن شگفت انگیز است که چگونه شما نیاز به کسانی که فرشنرس چون شما را فراموش کرده ام در مورد خاص می خواند و یا گرایش شما نیاز به ایجاد.

“آن را به خوبی در هفته آینده به امید رسیدن به برخی از scrimmages برای اطمینان حاصل کنید.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>