‘ما می خواستم برای به دست آوردن غذا در خارج’: ورمونت, زن و شوهر basks در فضای باز ناهار خوری

نیمی از ان Liscinsky را بسته بندی ساندویچ باقی مانده بود به پایان. شوهرش از 49 سال ریچارد Liscinsky در حال حاضر بلعیدم خود BLT.

زوج نوشیدنی ها تا به حال حداقل یک جرعه یا استنشاق برای رفتن. یک سبد پر از سیب زمینی سرخ کرده نشسته بین آنها, بغل کردن لبه خود را سایهدار جدول در کلیسای خیابان میخانه در یک بعد از ظهر شنبه.

“ما تصمیم گرفتیم که ما می خواستم به خارج و یک وعده غذایی در خارج و ما نمی خورده از اوایل ماه مارس” ریچارد Liscinsky گفت.

بازگشت فضای باز ناهار خوری در ورمونت رسمی بود جمعه. صبح روز بعد به Liscinskys جاده به برلینگتون 180 کیلومتر رفت و برگشت از خانه خود را در Quechee به کشف یک فضای فاقد آن برای تقریبا هر کس پس از coronavirus همه گیر ناودان کشور در ماه مارس است.

ناهار در خورشید — در نهایت! — مجاز است دوباره. و Liscinskys در زمان بهره برداری کامل از آن است.

“اجازه دهید نگاهی به سوار شدن به یک زن و شوهر از مکان های ما می خواستیم برای بازدید از جمله ساحل شمالی” ریچارد Liscinsky گفت. “بیرون رفتن در یک روز مثل امروز — این عالی است.”

باز تحت دستورالعمل: Vermont رستوران ها ارائه می دهد ناهار خوری شروع May 22

دستورالعمل های دقیق برای فضای ناهارخوری

رستوران مانند کلیسای خیابان میخانه به یک جزء اصلی در میان مرکز شهر کسب و کار باید به دنبال دستورالعمل های خاص از دولت که شامل فاصله از جداول حداقل 10 فوت از هم فاصله مورد نیاز با استفاده از یکبار مصرف منوها و محدود کردن ظرفیت.

رستوران ها نیز نیاز به حفظ ورود به سیستم از مشتریان و اطلاعات تماس خود را تا 30 روز — در صورتی که ورمونت وزارت بهداشت نیاز به قرارداد ردیابی و شام باید قبل تماس بگیرید برای رزرو.

این Liscinskys تلاش دو جاهای دیگر قبل از پیدا کردن یک باز در بازه زمانی مورد نظر خود را در کلیسای خیابان میخانه.

ان Liscinsky گفت او و همسرش را مورد آزمايش قرار COVID-19 و هر دو دریافت عقب نتایج منفی در هفته گذشته است. عالی بود به شنیدن” ریچارد Liscinsky گفت.

هنوز شنبه ماجراجویی بود فقط یک طعم و مزه از زندگی قبل از شیوع ویروس.

“من فکر می کنم آن را بهتر احساس می کند (در حال خارج) اما در حالت عادی نمی تواند برای مدت زمان بسیار طولانی” ان Liscinsky گفت.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>