“ما زندگی در آب و صابون’: Barre صاحب کسب و کار طرفداران برای سالن برای بازگشایی

برای صاحبان کسب و کار مانند دزیره Mears دیگر آنها صبر کنید برای بازگشایی بیشتر عدم قطعیت در مورد آینده سازد.

“ما نیاز به برخی از پاسخ های ما نیاز به برخی از هدایت” گفت: میرس صاحب پوش سالن & آبگرم در باره.

برای هشت هفته میرس گفت: این فروشگاه دارای انطباق با خاموش کردن اما بدون هیچ گونه قطعی گاهشمار یا راهنمایی برای زمانی که صنعت می تواند بازگشایی میرس و سبک هستند در معرض خطر مالی.

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات اعلام کرد روز دوشنبه که کسب و کار خرده فروشی می تواند دوباره باز در 18 مه در صورتی که به دنبال دستورالعمل اما سست محدودیت اعمال نمی شود برای سلامت و زیبایی, کسب و کار, از جمله ورزشگاه تناسب اندام استودیو و سالن.

“من معتقدم که باید آن را همه چیز در مورد انتخاب” گفت: میرس که گفت: سالن باید گزینه ای را برای بازگشایی اگر آنها می توانند با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی.

“در سراسر ایالات متحده وجود دارد بسیاری از سالن که احساس می کنیم می تواند کاملا باز با خیال راحت.”

متولد و بزرگ شده در Barre میرس متعلق به استودیو پس از سال 2014 کار با هفت مستقل دیگر سبک به تهیه کردن به حدود 800 مشتریان آنها سبک در هر ماه است.

از آنجایی که آنها نیاز به در مارس میرس و همکاران او و یا او به عنوان محبت خواستار آنها را “دختران او” داشته اند برای مبارزه با قریب به اتفاق محدودیت های مالی است.

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

میرس برآورد او و سبک او را جمعی از دست رفته بیش از 100.000 دلار در درآمد بیش از هشت هفته گذشته. تعداد کمی از آنها از جمله Mears هنوز در انتظار در ماه از مزایای بیکاری از وزارت کار.

قبل از همه گیر میرس و سبک مورد نیاز مهمانان را به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از آنها نشسته در صندلی خود را. در بالا از آن سبک به طور منظم استفاده از بیمارستان درجه ضد عفونی کننده رایج در سالن صنعت.

“ما زندگی در آب و صابون” میرس گفت. “ما احساس می کنیم یک محیط کنترل شده و ما باید استانداردهای بالا وقتی که می آید به بهداشت.”

میرس است آگاه از خطرات ایمنی به مهمانان خود را با این حال. سالن caters به طیف وسیعی از مشتریان از کودکان و خانواده ها به مهمانان خود را در 90s.

بسیاری از کسانی که در زمان طولانی مشتریان رسیده اند به میرس درخواست او یا دیگر سبک برای آمدن به خانه خود را به موهای خود را انجام دهد.

“ما قطعا خودمان را به عنوان یک جزء اصلی برای جامعه ما” گفت: میرس.

برای زمان حال میرس در حال کار برای اطمینان از مهمانان و سبک می توانید احساس امنیت در آینده هنگامی که آنها مجاز به بازگشایی شده است.

“برای بسیاری از ما ما ریخت و هر بخشی از زندگی ما به در حال اجرا در این کسب و کار است.”

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>