“ما باید همه با هم’: اسکس جانکشن صاحبان فروشگاه اهدای ماسک برای بازگشت به جامعه

اسکس جانکشن – شانون و قهوهای مایل به زرد Tran شد طوفان فکری راه را به جامعه همان روز آنها برنامه ریزی شده به فروشگاه طلا و جواهر.

“چه کاری می تواند ما را به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک برای کمک به جامعه شده است که در حمایت از ما” گفت: قهوهای مایل به زرد Tran شرکت مالک شانون جواهرات زیبا با همسرش, شانون.

همیشه از آنها باز کسب و کار در سال 2016 ساکنان محلی و مشتریان خواهد توقف فروشگاه در آوردن کوکی های خانگی و هدایا.

بیشتر: “من واقعا نمی خواهید به از دست دادن آن’: Shelburne بدنسازی صاحب دعوا برای کسب و کار خود را در میان شیوع

“آوردن آنها در مقالات درباره ما باز در قاب تصویر” گفت: Shannon.

حمایت قاطع آمد به خصوص از خانواده قبلی صاحب فروشگاه که خوشحال بود برای دیدن فروشگاه طلا و جواهر باز باقی می ماند پس از عبور خود را.

زن و شوهر خود را تعطیل نمای یک هفته قبل از فرماندار اجرایی منظور نزدیک غیر ضروری کسب و کار و امید به کاهش گسترش COVID-19 خود را به مشتریان و کارکنان.

آنها در حل و فصل با استفاده از اتصال خود را به خارج از کشور تولید کنندگان برای خرید اقلام ضروری از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و دستکش و ماسک. هر زمان دیگر از سال, ترانس ممکن است با استفاده از آن تولید کنندگان به خرید بخار تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای جواهر پالایش روند.

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

زن و شوهر مرتب سفارش 3000 پارچه ماسک که آنها در حال حاضر شروع به توزیع به سازمان های محلی و فروشگاه های مانند کمیته سرپناه موقت (COTS), وسپا پیتزا و مک در بازار است.

“ما را تشویق کسی که می تواند کاری انجام دهد با خیال راحت به انجام این کار گفت:” قهوهای مایل به زرد. آنها امید به همه ماسک خود را به جامعه تا پایان هفته آینده و پس از پیشنهادات از جامعه محلی و اعضای آنها در حال کار برای به دست آوردن آنها را به دیگر ضروری کسب و کار در اطراف شهرستان.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>