‘ما در حال وحشت زده’: Coronavirus شیوع گزارش شده در چین زنان زندان

زنان نشسته و با نگرانی داخل خود سلول های زندان در کالیفرنیا موسسه برای زنان در چین به عنوان یک گارد پرسه می زدند در مورد همراه خود را بلوک فریاد شوم اعلام.

یک دست کشیدن بر روی یک تلفن درب نگهبان گفت: بدان معنی است که آنها آزمایش مثبت برای coronavirus. آنها خواهد بود گفت: برای جمع آوری همه چیز خود را و آماده شدن برای جدا شود برای مقدار نامحدود از روز.

فریاد پر از هوا است. زنان شروع به پرتاب سوال در سپاه پاسداران است.

که صحنه توصیف شده توسط 63 سال زندانی شد رله به Colby لنز کالیفرنیا ائتلاف برای زنان زندانی یک گروه حمایت در یک ایمیل در مارس 12.

پس از یک زن زندانی در CIW آزمایش مثبت برای COVID-19 مقامات با عجله به انجام جرم دور از آزمایش برای زندانیان گفت: تری هاردی سخنگوی وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. و به عنوان نتایج آزمون شروع به چکه در مقامات متوجه شیوع این بیماری تا به حال بی سر و صدا گرفته شده نگه دارید از همه زنان زندان است.

در مه 8, 203 زندانی مورد آزمایش قرار گرفتند. در مارس 12, 191 زندانی زنان مورد آزمایش قرار گرفتند. این آزمایش نشان داد 42 زنان بوده است آلوده به این بیماری است. مقامات هنوز در حال انتظار برای نتایج دور دوم تست. شیوع نشان دهنده 425% پرش در موارد مثبت در میان زندانیان; تنها هشت زن در CIW آمد تا مثبت قبل از مارس 8 تست شده است.

حداقل 100 زندانیان در زندان زنان شده است در برقراری ارتباط با شبکه ای از طرفداران در خارج از طریق وزارت امور خارجه-تحریم ایمیل, سیستم توصیف لحظات اولیه از وقوع. بسیاری از افراد مسن تر و یا پزشکی در خطر است, ابراز غم و اندوه به عنوان آنها مواجه امکان از بیماری های جدی و یا مرگ. طرفداران فراهم نیست نام 63 سال زندانی برای این داستان گفت: او می ترسید ممکن است تلافی جویانه در داخل زندان است.

“فکر مرگ و ترس که من بوی در اطراف من در حال حاضر بسیار خسته کننده است,” او نوشت در ایمیل خود. “بیشتر اطلاعیه های آنها را بیشتر به این سطح از ترس و وحشت افزایش می یابد.”

پس از چند ساعت انتظار در سلول دعا و گوش دادن به دیگر زندانیان hollering در ترس او نوشت: یک دوم پیام. او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

جداسازی بیمار

در حالی که تعداد موارد مثبت در چین زنان زندان هستند و انتظار می رود در روزهای آینده مقامات شروع به جداسازی بیماران مبتلا به این بیماری قرار می گیرد و کل زندان تحت قرنطینه این زندان گفت: در پنج شنبه, مه 13.

آنها گفت: بسیاری از زنانی که به این بیماری مبتلا هستند برگزاری نمایشگاه علائم.

زندانیان که تست مثبت بیماری را نشان نمی دهد علائم برگزار خواهد شد که قبلا اشغال 120 تخت مسکن واحد, مقامات گفت. کسانی که این بیماری و در حال تجربه علائم برگزار خواهد شد در محل مرکز پزشکی و یا در صورت لزوم خارج از بیمارستان.

در یک ایمیل به ائتلاف اعضای یک زن 44 ساله و اهل بیت که به تازگی آزمایش مثبت برای Covid-19 شرح داده شده در حال نقل مکان به 120 تخت واحد بود که گرد و خاکی از آن نشده بود مورد استفاده در سال, او گفت:. زندانی, مارس هریس گفت: در روز پنج شنبه صبح که کادر پزشکی در نظر گرفتن زندانيان فشار خون, نبض و درجه حرارت. که در آن نقطه آنها تا به حال داده نشده است آب و یا تمیز کردن وسایل. “این بسیار ترسناک است,” او نوشت.

هریس نوشت که تقریبا تمام واحد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. برخی از کسانی که تست مثبت او گفت: کار در زندان های غذاخوری که در آن زندانیان می توانید به خرید تنقلات و بیش از حد دارو و در کارخانه ای که در آن زندانی شده بود دوخت ماسک.

“افرادی که در تعامل با همه” هریس نوشت, توصیف طبیعت اجتماعی از این شغل. “ما وحشت زده هستند. این کل زندان نیاز به آزمایش می شود.”

اصلاحات بخش کار با این سن برناردینو کانتی وزارت بهداشت برای انجام دور اضافی از تست توده زنان در زندان گفته است.

یک پیشگیری شیوع?

اولین زندانی و دو نفر از کارکنان در زنان, زندان, آزمایش مثبت برای این بیماری در اواسط ماه آوریل است. قبل از اینکه هفته گذشته تست این ویروس به نظر می رسید تحت کنترل با حداقل گسترش یافته است.

در همسایه کالیفرنیا موسسه برای مردان, همه مردان زندان واقع در پنج مایلی شمال از CIW زندانیان و کارکنان بوده است آمار با بیشترین شیوع در میان کالیفرنیا زندان با 398 زندانیان که تست مثبت با کوروناویروس. پنج نفر از این زندانیان فوت کرده اند.

طرفداران در پاسخ به خبر شیوع بیماری در زندان زنان با نا امیدی و ترس گفت: آنها تا به حال برای هفته استقبال از مقامات موسسه اقدامات لازم برای جلوگیری از یک.

“این سطح از شیوع بسیار قابل پیشگیری و آنها موفق به جلوگیری از آن” لنز گفت.

عدم حفاظت

در آوریل 6, کالیفرنیا ائتلاف برای زنان زندانی گذراند نامه ای به اصلاحات بخش اصرار دولت اجازه می دهد تا زندانیان به سایش پوشش صورت در داخل زندان زنان. که در آن نقطه زندانیان تا به حال داده نشده است ماسک و اشاره کرد اگر آنها تحت پوشش چهره خود را.

در روزهای مقامات شروع به ارائه ماسک برای زندانیان در داخل CIW.

هاردی گفت: 372 پر خطر زندانیان داده شد ماسک در مارس 10. یک هفته بعد یکی از حمل و نقل از ماسک های مجاز برای زندانیان به دو ماسک هر. در مه 6, یک سوم حمل و نقل ارائه شده یک سوم ماسک برای زندانیان.

حتی پس از, زندانیان, گزارش به طرفداران موارد که در آن نگهبانان زندان در تعامل با زندانیان نمی شد با پوشیدن ماسک خود است که در برابر زمان CDCR سیاست. زندانیان همچنین گزارش شده است که امکان دسترسی به تمیز کردن لوازم برای پاکسازی واحد خود را دوش.

CDCR مقامات رد اتهام عدم تمیز کردن لوازم و گفت که آنها افزایش یافته و تحویل در تمام موسسات و ارائه شده اند زندانیان با لوازم اضافی.

آزادی در خطر زندانیان

تلاش داشته اند در جریان است به کاهش تراکم جمعیت داخل زندانها اجازه می دهد تا برای بیشتر اجتماعی فاصله اقدامات در داخل.

پس از تلنگر از حقوق مدنی طرفداران کالیفرنیا قول داد در اواخر ماه مارس به انتشار 3,500 زندانیان.

هر چند روشن نیست که چگونه بسیاری از زندانیان آزاد شده اند از طریق دولت سفارش داده های ارائه شده توسط دولت نشان می دهد به طور کلی کاهش جمعیت در زندان زنان با 107 زندانیان بین 1 آوریل و مارس 13.

طرفداران شده اند فشار برای انتشار پزشکی در خطر زندانیان مانند Patricia Wright, 68, که یکی از حداقل 300 نفر دیگر در خطر زنان زندانی در CIW. او بیمار مبتلا به سرطان. او محکوم به قتل شوهرش را در سال 1998 که او و اعضای خانواده حفظ او تا به حال هیچ دخالت در. رایت انجام یک زندگی بدون آزادی مشروط حکم می کند و واجد شرایط تحت دولت معیارهای اولیه انتشار در میان همه گیر.

“لطفا مرا به خانه asap,” او نوشت و به او طرفداران در هفته گذشته از تلفن خود را به عنوان اخبار در زندان مورد مبتلا به تازگی اهل بیت.

ردیابی شیوع

به عنوان روز پنج منبع از شیوع بیماری در CIW تا به حال مشخص نشده است. به گفته مقامات یک تماس تحقیقات برای ردیابی ممکن است قرار گرفتن در معرض در میان کارکنان و زندانیان جریان بود.

طرفداران مدت طولانی است که در مورد جنبش غیر نظامی کارکنان بین CIW و همتای مرد کالیفرنیا موسسه برای مردان به خصوص که آن را در محاصره خود را از شیوع کروناویروس.

مقامات زندان در روز پنج شنبه گفت که در اواخر ماه مارس زندان کالیفرنیا صنعت اقتدار متوقف جنبش از کارکنان آن بین CIW و CIM.

مقامات همچنین گفت: هیچ بازداشت کارکنان و یا اصلاحات دیگر کارکنان در حال حرکت بین زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im