“ما نمی های مختلف’: تجربه ورمونت پناهندگان جوامع در طول coronavirus

Hemant Ghising زندگی می کردند از طریق آشوب نزدیک به سه دهه پیش زمانی قبل از coronavirus به عنوان یک پناهنده از بوتان.

Ghising کار آغاز شده و در سال 1994 به عنوان یک مربی در یک اردوگاه پناهندگان در نپال. او در حال حاضر با این نسخهها کار با Burlington منطقه مدرسه کمک های مالی واحد مورد استفاده قرار گرفت و به روال قبل از COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

“این همه برچیده شما می دانید,” او گفت:. “قطع شده است.”

در حال حاضر او در شرکت به عنوان یک مجرا بین شهر و جوامع پناهنده به عنوان بخشی از برلینگتون (ابهامزدایی) را مورد اعتماد جامعه صدای برنامه.

هنگامی که این دوره به پایان ؟

بزرگترین نگرانی در میان این جوامع — جمعی جوامع اجتماعی و مذهبی و برنامه های فرهنگی — به نظر می رسد چه مدت این دوره آخرین Ghising توضیح داد.

او اذعان کرد آغاز COVID-19 دشوار بود. عدم وجود ماشین ها و مردم در خارج احساس عجیب و غریب برای او تقریبا به عنوان اگر او در حال آماده شدن برای جنگ است.

“مردم در حال مرگ هستند مانند هر چیز او گفت:” این بیماری همه گیر یادآوری او را از اولین سال از زندگی خود را به عنوان یک پناهنده در نپال.

اما این افزایش ترس فروکش کرد و او در نظر گرفته خود را خوش شانس برای زندگی در ورمونت. در بسیاری از راه های او یافت می شود دولت یک فضای خوب برای پناهندگان و مهاجران صلح آمیز در آن طبیعت و تحمل شباهت در چشم انداز به کشور خود.

وی با اشاره به پناهندگان در حال رفتن را از طریق مشکلات مشابه به عنوان هر کس دیگری در طول بیماری همه گیر.

“ما متفاوت نیست,” او گفت:. “ما یک بخشی از جامعه.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im