موج جدید موارد از جمله در میان L. A. شهرستان را افراد جوان تکان مقامات بهداشت

با کروناویروس موارد در لس آنجلس می رود به پیش افتادن از 90,000 بعد از آن در روز بیشتر از هر شهرستان در ایالات متحده آمریکا– مقامات بهداشت محلی ابراز نگرانی شنبه در مورد این بیماری را رو به رشد گسترش یافته است.

L. A. شهرستان نیز در این کشور پرجمعیت ترین شهرستان در 10 میلیون نفر نزدیک به دو برابر است که از طبخ County, Illinois بود که بالاترین مورد تعداد. با اینحال افزایش تعداد موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در L. A. شهرستان و همچنین در سطح ایالت مورد بالغ که سرنگون پرونده برای سه روز متوالی در این هفته — ارائه ترسناک یادآوری است که این ویروس هنوز هم کاملا به دور از کنترل می شود.

“بر اساس این اطلاعات ما نگران هستند” گفت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر. “ما نگران هستند نه تنها برای افرادی که نمی پوشیدن چهره خود را پوشانده اند و یا نگه داشتن فاصله خود از دیگران, اما ما همچنین در مورد افرادی که ناخواسته می تواند تاثیر خود را از دوستان و خانواده که در معرض خطر بیشتری از بیماری و مرگ است.”

این رای از مردم تست مثبت نیز افزایش نگران کننده نرخ فرر گفت. محلی آمار آینه ملی و دولتی اعداد اضافه کردن به ضرورت فرر را ارزیابی. موارد نه فقط در حال افزایش در میان معرض خطر ساکنان آنها نیز در حال افزایش در میان افراد جوان گفته است.

دقیق مورد اعداد از شنبه نمی شد و در عین حال در دسترس به عنوان بخش اواسط روز رسانه های کنفرانس.

یکی از دلایل افزایش شاخص های کلیدی, فرر گفت این بود که مردم در ملاء عام بودند بیشتر به عنوان county, کشورهای همسایه و دولت تمام ترکیب برای سهولت “امن تر در خانه” سلامت سفارشات.

بسیاری از رستوران ها نمی شد زیر به طور کامل اصول بهداشتی, منظور, او گفت:. از 3,751 رستوران بازدید توسط بازرسان مواد ارائه شد به 3,109 موسسات که از انطباق فرر اضافه شده است.

شهرستان شروع خواهد شد در سرکوب موسسات زیر این قوانین به عنوان مورد نیاز مانند facemasks برای مشتریان و کارکنان و محدود کردن ظرفیت برای اطمینان اجتماعی فاصله.

“ما در حال حاضر رفتن و شروع این آخر هفته ما خواهد بود با صدور دستور برای مردم در انطباق” فرر گفت. “این کاملا روشن است که استراتژی ما نیاز به مردم را به انجام بهترین آنها می توانند به پایبندی به احكام است.”

بیش از دو هفته گذشته L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی گزارش داده اند که افزایش موارد جدید در حال حاضر به طور متوسط روزانه بیش از هفت دوره 1,764 موارد است. تست ظرفیت در ضمن افزایش یافته است به حدود 20000 نفر در هر روز — به جایی که در آن ایستاده بود در اواخر ماه مه.

بستری شدن در بیمارستان در نظر گرفته شده عقب مانده شاخص پس از این فرایند طول می کشد برخی از زمان رخ می دهد شده است به طور پیوسته در حال افزایش از حدود 15 ژوئن به بیش از 1600 عنوان از پنج شنبه.

“این فوق العاده نگران کننده آن را به عنوان منعکس کننده جامعه انتقال COVID-19,” فرر گفت. “افزایش موارد همیشه ما منجر به بستری شدن در بیمارستان.”

در همان زمان میانگین مرگ و میر در هر روز بوده است ومیگوید رو از اوایل ماه مه — از حدود 45 تا حدود 25 در حال حاضر.

بنابراین چه اتفاقی می افتد ؟ که در آن موارد جدیدی از آمدن و آنها چه کسانی هستند ؟ و آنها نتیجه تظاهرات گسترده و آرام بهداشت-مسئول سفارشات در هفته های اخیر?

مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را دشوار است برای تعیین دقیقا همان جایی که کسی که قرارداد این ویروس مگر اینکه آنها می دانند که به طور خاص است که آنها از تماس با فردی که آن را به حال. چالش در مردم فهیم که بدست ممکن است بیمار در یک ماموت راهپیمایی اعتراض از در رستوران محله و یا سایر گردهمایی ها بسیار دشوار است, مقامات می گویند.

همانطور که برای موارد یک تجزیه و تحلیل در جنوب کالیفرنیا, اخبار گروه نشان می دهد که افراد جوان زیر 18 نشان دهنده رشد سریع تعداد تایید موارد مثبت به نمایندگی از 60 درصد افزایش دهد تا به 5,954 موارد در حال حاضر به نمایندگی از حدود 7 درصد از تمام موارد. افراد 18 تا 40 نمایندگی های بعدی بیشترین افزایش موارد جدید تا 41 درصد از دو هفته پیش به 34,360 موارد در حال حاضر به نمایندگی از 40 ٪ از کل.

اکثر کودکانی که تست مثبت نشان می دهد هیچ نشانه ای گفت: دکتر لارنس شیر که سر پالوس وردس گروه پزشکی و شبه جزیره تحقیقات همکاران به عنوان sarves به عنوان یک هیئت مدیره گواهی بزرگسالان و کودکان ایمونولوژی.

کودکان هنوز هم حداقل به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بستری و مرگ. اما شیر گفت: آنها هنوز هم قادر به گسترش این بیماری از جمله به افرادی که مسن تر هستند و یا تجربه شرایط اساسی.

حدود 93 درصد از کسانی که کشته شدند از coronavirus تا به حال از قبل موجود شرایط و 75 درصد بیش از 65 سال است. که رد نمی کند افراد جوان به طور کامل از کسانی که مردند و نه از کسانی که به طور جدی بیمار شد. در میان کسانی که 18 تا 40 85 مرگ و میر رخ داده است مربوط به COVID-19.

“موارد در کودکان و نوجوانان اغلب بسیار خفیف” شعر گفت. “اما بچه ها می تواند فوق العاده-پخش” از آنجا که آنها می توانند بیش از همه. و از آنجا که ما همیشه ماسک بر روی این کودکان است و آنها می توانند آن را خاموش و رفتن بیش از همه می توان آنها را بیشتر به احتمال زیاد به گسترش این بیماری است.”

در چشم انداز قرار داده شیر گفت: کودکان در حال 11 بار کمتر به احتمال زیاد در بیمارستان بستری از coronavirus از آنها از آنفولانزا. و در حالی که بسیاری از موارد خواهد بود asympomatic کودکان هنوز هم می تواند تجربه علائم شدید او گفت: مانند اسهال, تهوع, استفراغ و از دست دادن اشتها. آنها همچنین می توانند نمایشگاه قرمز انگشتان پا و انگشتان, شعر گفت.

تقریبا نیمی از تمام مرگ و میر مرتبط با این ویروس رخ داده است در میان بیماران در پرستاری ماهر, امکانات, اما تعداد متوسط مرگ و میر در خانه های سالمندان کاهش یافته و به کمتر از 10 در هر روز به طور متوسط.

یک تجزیه و تحلیل از موارد در مقایسه با دو هفته پیش نشان می دهد که بالاترین نرخ افزایش رخ داده است که عمدتا در طبقه کارگر جوامع که در آن شغل نیاز به ارتباط بیشتر با دیگران و که در آن مردم زندگی می کنند و نزدیک به هم.

یکی دیگر از منطقه از رشد شده است در میان محل کار که در حال حاضر به 824 موارد است. کارفرمایان با بالاترین مورد شمارش عبارتند از: Smithfield کشاورز جان کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در ورنون با 178 موارد رالف کارخانه یخ و انبار در کامپتون با 100 مورد و Lakins لاستیک غرب در سانتافه با 85 موارد است.

در میان شهرستانها با کمترین جدید مورد تعداد دفعات مشاهده شده عبارت بودند از:

  • El Monte, با 65 درصد افزایش به 1,282 موارد از شنبه;
  • پومونا تا 62 درصد به 1,186 موارد;
  • دروازه جنوبی آن اضافه شده 500 موارد 53 درصد افزایش و
  • شرق L. A. آن اضافه شده 731 52 درصد افزایش یافته است.

ال مونته شهردار آندرس Quintero گفت: این شهرستان شد آگاه از افزایش, اما نمی دانم دلیل دقیق و اضافه کرد که این شهر همچنان به توزیع ماسک و دستکش و همچنین ترویج بهداشت عمومی دستورالعمل از جمله اجرای.

“اخیرا ما اجرای کد و اداره پلیس را در پاسخ به کسب و کار که پیوستن به پروتکل های وزارت بهداشت,” Quintero گفت. “این منجر به رعایت داوطلبانه خود را در بخشی.”

در علاوه بر این:

  • غرب لس آنجلس caseload رز 69% تا 161 موارد و
  • Hermosa ساحل موارد افزایش 72 درصد از دو هفته پیش به 62 مورد از چهارشنبه.

هرمسا شهردار مریم کمپبل گفت “بسیار غم انگیز و در مورد” برای دیدن این روند نه تنها در هرمسا اما در سراسر منطقه به عنوان به خوبی.

“مقامات بهداشت عمومی تعیین و از آن زمان به بازگشایی ساحل ما و کسب و کار به طوری که ما می تواند شروع به بازگرداندن مشاغل و اقتصاد ما” کمپبل گفت:. “اما حتی به عنوان همه ما بازگشت به برخی از آنچه که ما پیش از این تمام موضوعات آغاز شده ما باید تشخیص ویروس تغییر نکرده است”

اگر مردم دنبال کنید, بهداشت عمومی دستورالعمل کمپبل گفت: جامعه در معرض خطر “پاک کردن سخت به دست آورده مزیت است که با هم ساختیم از طریق “امن تر در صفحه اصلی” مرحله که مانع ویرانگر تر نتیجه از این اتفاق در ما بسیار پرجمعیت منطقه است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>