تماشا کنید: کالیفرنیا coronavirus مورد ادامه گسترش در نرخ بالا

کالیفرنیا مورد جدید رای باقی مانده است در کالیفرنیا در این ماه به عنوان طلایی دولت در مورد کل پیشی گرفته است نیویورک ساخت آن دولت با شناخته شده ترین عفونت کروناویروس از هر در ایالات متحده است.

میانگین موارد جدید باید کمی پهن در دو هفته گذشته و پس از رشد به سرعت در هفته گذشته. برای دیدن جایی که این ویروس در حال گسترش است ما محاسبه میزان موارد جدید در هر شهرستان تعداد موارد در گزارش قبلی 14 روز هر 10 ، 000 ساکنان سپس نقشه برداری است که داده ها در طول زمان است. نقشه متحرک نشان می دهد که چگونه و هنگامی که — coronavirus گسترش در سراسر کالیفرنیا از 1 آوریل تا ژوئیه 23.

در اوایل ماه آوریل این ویروس شایع ترین در منطقه خلیج و کالیفرنیای جنوبی شهرستان شد و سپس بیشتر متمرکز در لس آنجلس و امپریال استان ها نسبت به پایان ماه موجب گسترده جامعه انتقال است. در ماه مه این ویروس گسترش دورتر به دولت به عنوان بزرگ شیوع بیماری در زندانها باعث خوشه در سانتا باربارا و پادشاهان شهرستان.

در ماه ژوئن این ویروس در زمان برگزاری قوی تر در بسیاری از نقاط کالیفرنیای جنوبی و مرکزی دره و آن را همچنان به گسترش به سرعت از اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه جولای.

در آوریل 1, تنها در 12 استان ها در حال رای دادن بیش از 2.5 موارد هر 10 ، 000 ساکنان قبلی 14 روز. در تاریخ 1 ژوئن 26 استان ها در حال افزایش جدید در مورد رای دادن و در جولای 9, تقریبا تمام شهرستانهای 53 58 به حال یک مورد جدید رای بیش از 2.5. دو هفته بعد در تاریخ 23 ژوئیه تنها 3 شهرستانهای تا به حال یک مورد رای دادن در زیر 2.5 آستانه.

در حالی که دولت به طور چشمگیری افزایش تست برای coronavirus نیست که به طور کامل توضیح افزایش میزان عفونت. با توجه به California Department of Public Health 7 روز تست مثبت نرخ ارز که به آنها تماس بگیرید “یک شاخص کلیدی جامعه گسترش” است که روند رو به بالا و دوباره رسیده به 8 درصد مثبت رای آستانه دولت استفاده می کند. 7-روز رای مثبت در یک فرد شهرستان یکی از عوامل استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا شهرستان است که بر دولت نظارت لیست که تعیین درجه بازگشایی مجاز است. دولت را تست مثبت رای آغاز شده بالا در هنگام تست شد که جیره بندی در ماه های مارس و آوریل ، اما در آن باقی می ماند بین 4 و 6 درصد برای بسیاری از ماه های مه و ژوئن قبل از روند رو به بالا در ماه جولای خونتان گذشته 8 درصد در اواسط ماه جولای و دوباره در ژوئیه 23.

این نقشه نشان می دهد کالیفرنیا در اوایل اقامت در خانه سفارش به احتمال زیاد در امان دولت از اوایل رشد نمایی دیده می شود در مکان هایی مانند ایتالیا و نیویورک. اما در حالی که گلدن استیت نگه داشته منحنی تحت کنترل برای بسیاری از هفته های خطوط روند را بدست تندتر و بدتر این ماه است. در حال حاضر تعداد موارد جدید steadied و فقط زمان خواهد شد بگویید اگر آن را نشانه ای از آینده روند رو به پایین و یا فقط به طور موقت کاهش سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de