بخش تعویق انداختن, به, بهداشت حرفه ای در تصمیم به پوشیدن ماسک در تمرین

در حال حاضر بهره می خواست به پوشیدن پوشش صورت به عنوان آنجا که ممکن است در مکان های عمومی و به خصوص در داخل خانه به عنوان موارد جدید COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش است اما اجباری نیست.

لیگ ملی هاکی نیز آن را اجباری برای کارکنان مربیگری و یا بازیکنان در حالی که آنها بر روی یخ و یا کار کردن به آنها را می پوشند و به عنوان مثل جف بخش خواهد چوب به پوشیدن خود را تنها زمانی که او کارگردانی عمل.

“من فکر می کنم در حال حاضر من به تاخیر بهداشت (حرفه ای) پس اگر (شعله های آتش مربی) کنت Kobelka به من می گوید من باید با پوشیدن ماسک بر روی یخ به من خواهد گفت:” Calgary Flames سر مربی. “دیگر از آن اگر او به من می گوید من لازم نیست و من خوب به پوشیدن ماسک وجود دارد که راه من برو.”

در حالی که برخی از مربیان در سراسر NHL را انتخاب کردن به پوشیدن ماسک در روز دوشنبه به عنوان فاز 3 لگد کردن با اردوگاه های آموزشی — بوستون برونز کارکنان مربیگری به تن پوشش صورت در طول اسکیت برای مثال — بخش توضیح داد که دلیل آن اجباری نیست و این امر مانع از توانایی های خود را به درستی اجرا عمل او بروید و ماسک رایگان. همچنین با پوشیدن ماسک بودند دستیار مربیان Ryan Huska مارتین Gelinas و ری ادواردز. تنها مربی دروازه بان اردن Sigalet که به مولتیپل اسکلروزیس با پوشیدن ماسک بر روی یخ.

“از آنجا که من فقط فکر می کنم چیزهایی که شما در حال تلاش برای فریاد زدن بر یخ آنها می توانید کمی گنگ از طریق ماسک. اگر من مجبور به پوشیدن یک من نمی خواهد” بخش گفت. “اما اگر آن را به نقطه که در آن پزشکی مردم احساس من را مجبور به پوشیدن یکی من یکی است.”

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>