جنگ بین شعله های آتش و جت

ادمونتون — آن است که واقعا شگفت انگیز حتی خیره کننده گاهی اوقات چگونه دو تیم — و مربوطه خود را fanbases — می توانید ساعت دقیق پخش و آمد تا با کاملا مخالف طول می کشد.

اگر شما می خواهم را فراموش کرده اید که در طول NHL همه گیر مکث, آخرین بحث در اطراف شعله کلگری ستاره/sparkplug متی Tkachuk فوری است یادآوری.

Winnipeg Jets مربی پل موریس مصمم است که Tkachuk برخورد با علامت Scheifele در مراحل اولیه از بازی روز شنبه 1 عمدی ارزان-شات.

پس از شعله های آتش’ 4-1 پیروزی او نام آن را “کاملا کثیف” و “عجیب و غریب.”

و پس از خواب ،

“من می چسبد با هر کلمه ای که من گفتم” موریس گفت: صبح روز یکشنبه.

پرسید: اگر او را مشخص Tkachuk به عنوان “یک بازیکن” او در پاسخ با سوال از خود است.

“من نمی دانم اگر شما گناه هنگامی که شما یک گناهکار ؟ گناه از 10 بار؟” موریس استدلال. “من فکر نمی کنم او آمد روی نیمکت و گفت:” سلام من قصد دارم برای دیدن اگر من می تواند به خنجر زدن از پشت را علامت Scheifele پا با اسکیت.’ من فکر می کنم او به آن نقطه و من فکر می کنم این دقیقا کاری است که او انجام داد. اما من فکر نمی کنم او اسکیت در سراسر یخ تفکر است که دقیقا آنچه که من قصد دارم به انجام.

“من فکر می کنم او بازی می کند در یک سطح او بر روی لبه. او از آن می گذرد و گاهی اوقات او آن را در ذهن من — به وضوح. که دقیقا چگونه من احساس می کنم در مورد آن.”


EDMONTON, ALBERTA – اوت 01: Winnipeg Jets سر مربی پل موریس در بازی یکی از کنفرانس غرب صلاحیت دور علیه شعله کلگری قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در اوت 01, 2020 در ادمونتون ،

جف Vinnick/گتی ایماژ

به عنوان بازی 2 یک برنامه یاجشن بعدازظهر دوشنبه در خالی راجرز محل در ادمونتون (12:30 p. m. MT, Sportsnet/Sportsnet 960 فن) این داستان نیست رفتن دور.

Tkachuk snorted وقتی پرسیده شد که پس از best-of-پنج سری بازکن اگر او فکر کرد که او نقش مهمی در Scheifele آسیب و گفت این تاسف بازی و یک تصادف.”

شعله های آتش’ جایگزین کاپیتان است که هیچ فرشته اما به نظر می رسد دور از ذهن به ادعا می کنند که این یک مخرب عمل می کنند.

بنابراین این مرد اسکیت در سرعت کامل در backcheck و تصمیم گرفت به عنوان Scheifele پوست کنده و او را با شدت بهم زدن بر روی ترمز بر روی یک پا کنید و سعی کنید به حک کردن مچ پا با تیغه از دیگر اسکیت ؟ واقعا ؟

“من درک می کنم آنچه پل انجام شده است” گفت: شعله های موقت سر مربی Geoff بخش صحبت چند ساعت پس از موریس پايه بلند كن بادي. “پل است که در تلاش برای دفاع و حمایت از بازیکن خود را, و من قصد دارم به دفاع و حمایت از بازیکن در حال حاضر. او تلاش برای بدست آوردن نخبگان بازیکن در تیم ما معلق با لیگ. لیگ یک حاکم در آن امروز است که رفتن به بحث و بررسی بیشتر در مورد آن. بنابراین ما در حرکت است.

“اما همانطور که گفتم من درک می کنم آنچه پل انجام شده است. او در دفاع از خود بازیکن. او در تلاش برای به دست آوردن یک بازیکن نخبگان ما در صف به طور بالقوه خارج شده و یا به حالت تعلیق درآمد. و او در تلاش است برای ایجاد برخی از انرژی احتمالا در اتاق خود را. او جانباز مربی او واقعا مربی خوب و او دقیقا می داند که راه او می خواهد به وضعیت خود و راه او می خواهد به انجام این کار. پس از آن است که یک وضعیت ناگوار? بله در آن است. اما آن را عمدی? هیچ. نه در همه.

“یکی از چیزهایی که من می گویم در مورد متی Tkachuk و مردم باید به یاد داشته باشید این است که او یک بازیکن نخبگان در لیگ ما و همچنین” بخش ادامه داد. “دانستن او به عنوان یک مرد و دانستن خانواده و راه که او آورده بود تا در این بازی وجود دارد هیچ راهی برای او به ارمغان آورد تا به پا زدن. هیچ کس است.”


EDMONTON, ALBERTA – اوت 01: Calgary Flames موقت سر مربی Geoff بخش به نظر می رسد در برابر Winnipeg Jets در بازی یکی از کنفرانس غرب صلاحیت دور قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در اوت 01, 2020 در ادمونتون ،

جف Vinnick/گتی ایماژ

این عقب و جلو نمی شروع کردن به عنوان فقط یک مورد از موریس بودن بدبختی بعد از یک بازی 1 از دست دادن و نیاز به چیزی به دریچه مورد.

در واقع در خالی یخ بازی شما می توانید از گوش جت مربی جیغ در Tkachuk فقط ثانیه پس از اجرا خود را با Scheifele فریاد “شما لگد پشت خود (bleeping), پاها, بیرون!”

به عنوان Scheifele شد کمک کردن یخ با وزن بر روی پای چپ خود را در کلگری دوم-سمت چپ خط جناح نزدیک به صورت مرسوم به ضربه بزنید.

اما با کسی از وینیپگ نیمکت — آن را مانند صدا موریس اگر چه سخت است تا مطمئن شوید که از بالای بالا concourse سطح — فریاد “نمی (bleeping) او را لمس کرد” او دور دور. در برخی از تکرار شما می توانید ببینید Tkachuk پاسخ با منزجر موج به سمت جت نوعی از ” شوخی می کنی؟!?’

شعله های آتش’ جایگزین کاپیتان نبود صحبت یکشنبه. اگر چه او به احتمال زیاد خارش برای پاسخ به موریس شاید ارائه به ترتیب بینایی سنجی معاینه جنگ لفظی با مخالفت نیمکت رئیس نمی خواهد انجام دهد بسیار خوب است.

“برای من Chucky در تلاش است به کسی صدمه دیده است” گفت: شعله های آتش مرکز Sean موناهان. “او در خارج وجود دارد بازی هاکی. این یک بازی هاکی. چیزهای شبیه به آن اتفاق می افتد در بازی. او بازی سخت در تلاش برای گرفتن یک تکه از او و متاسفانه (Scheifele) آسیب دید.”


EDMONTON, ALBERTA – اوت 01: Mikael Backlund #11 از شعله کلگری و بلیک Wheeler #26 از Winnipeg Jets صورت خاموش در دوره سوم در بازی یکی از کنفرانس غرب صلاحیت دور قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در اوت 01, 2020 در ادمونتون ،

جف Vinnick/گتی ایماژ

آن را در اینجا نوشته شده که Tkachuk — با ترکیب منحصر به فرد از مهارت و گزارش روز و توانایی رهبری — بزرگترین کلید تابستان موفقیت برای شعله های آتش.

Vezina جایزه مورد علاقه کانر Hellebuyck مناسب خواهد بود که صدور صورت حساب برای جت, اما Scheifele شده اند بعدی در این لیست است.

27 ساله با این نسخهها کار به عنوان وینیپگ اولین خط مرکز. او گره خورده است برای تاپ در تیم خود را با 73 امتیاز قبل از این بیماری همه گیر. در سراسر NHL تنها سه به جلو به طور متوسط بیشتر یخ زمان در هر شب.

نگه داشتن در ذهن جت در حال حاضر از دست رفته خط دوم مرکز برایان کمی که نه به طور کامل بهبود از ترسناک سر/گوش آسیب است.

آنها همچنین می تواند بدون خدمات از جناح Patrik Laine — برکت با یکی از NHL یکی از بهترین تایمر — پس از او وارد شده فقط سه شیفت در روز شنبه سوم دوره است.

Scheifele که گلدانی 14 حذفی اهداف در طول جت اجرا به کنفرانس نهایی در سال 2018 و Laine هر دو رزرو برای دیدن متخصصان یکشنبه.

“او نا امید شده است. او را عصبانی” موریس گفت: از Scheifele. “اما ما گفتگو لبخند من از او … او نورد مچ پا خود را یک بار در سال و نیم گذشته و من فکر نمی کنم او به بازی می رویم. و او تا به حال به اعتقاد من 20 امتیاز در 11 بازی. بنابراین من به او گفتم به نگه داشتن آن در ذهن.”

شعله های آتش نیاز Tkachuk ذهن, راست, بیش از حد. این سری به مراتب بیش از.

این بچه دارای مقدار زیادی از تمرین را به عنوان دشمن عمومی شماره 1 اما این موضوع نبود به استراحت قرار داده زمانی که او پذیرفته بلیک ویلر را دعوت به رقص است.

او خواهید بود whacked و متقابل بررسی می شود و bulled به تخته در هر فرصت.

وجود خواهد داشت مجادله از روی نیمکت.

موریس ممکن است خیره سوراخ راست از طریق او اگر آنها عبور مسیرهای در لابی در ساتون هتل خانه و حفاری برای هر دو تیم در NHL کنفرانس غرب حباب.

Tkachuk به نظر می رسد به رشد در این نوع از مسائل است اما Fames نمی توانیم به تمرکز خود را سرگردان. او را بیش از حد مهم است.

شما همیشه می دانستم که شماره 19 خواهد بود در کانون توجه در این سری است. آن را در زمان کمتر از شش دقیقه.

درو بی باک و زاک Kassian شرکت. جت در حال حاضر نفرت Tkachuk بیش از حد.

“او در برخورد با آن به خوبی تا این نقطه در زندگی حرفه ای خود گفت:” شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو. “او تا به حال برخی از رقابت بین او و بچه های دیگر در لیگ برتر بازی می کند بر روی لبه تمام وقت و او یکی از بهترین بازیکنان است که کلاچ در حال حاضر. بنابراین این چیزی است که ما انتظار of Chucky.

“او یک بازیکن بزرگ در تیم ما و او تا به حال هیچ قصد صدمه بزند اما او نقش بر روی آن خط است. در هاکی روی چیزهایی که اتفاق می افتد مانند از زمان به زمان.”

[email protected]

توییتر: @WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de