جستجو: خون از coronavirus بازماندگان به بررسی امکان درمان

Hoag یادبود بیمارستان پروتستان است که به دنبال کمک های مالی از افرادی که آلوده شده اند و به طور کامل بهبود از COVID-19 آن را به عنوان به بررسی درمان برای این بیماری است.

پلاسما از بهبود مردم حاوی آنتی بادی است که می تواند حمله ویروس. تزریق آنتی بادی پلاسمای غنی به شدت بيماران بد حال به نظر می رسد به یک درمان موفق در چین است.

Hoag در همکاری با جنوب کالیفرنیا بانک خون است در میان کسانی که تحقیق در درمان در ایالات متحده با FDA برکت و رحمت است.

اهدا کنندگان باید به حال تست مثبت برای COVID-19 بود به طور کامل بهبود علائم-رایگان برای مدت حداقل 14 روز و در غیر این صورت سلامت خوب است. کسانی که با آن معیارها می تواند کامل اهدا کننده در نظرسنجی https://bit.ly/2yaMncc و ممکن است تماس برای پیگیری.

“اهدا کنندگان بسیار مهم برای بررسی اثربخشی چنین رویکردی گفت: Michael Brant-Zawadzki ارشد اجرایی پزشک در Hoag, در یک بیانیه آماده.

کلینیک مایو است که مصرف سرب در پژوهشی که توسط نورد در نهادهایی مانند دانشگاه شیکاگو است.

دادگاه دیگر اتفاق می افتند در Hoag شامل دو تست remdesivir (RDV) یک برنامه به طور بالقوه امیدوار کننده داروی ضد ویروس, مقامات گفت. این فکر برای جلوگیری از این ویروس قابلیت تکثیر و آن را امیدوار کننده سلاح در مبارزه با COVID-19.

Coronavirus آلوده نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا کرد که نزدیک به 120,000 زندگی با توجه به داده های رسمی. در ایالات متحده تقریبا 600,000 موارد تایید شده است با بیش از 23,000 مرده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اطلاعات بیشتر در دسترس است hoag.org/covid.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>