می خواهید به بازگشت به کار در ورمونت? یادگیری در مورد سلامت و ایمنی آموزش

Vermonters در حال آماده شدن برای بازگشت به کار در طول COVID-19 همه گیر خواهد شد و نیاز به آموزش کامل طراحی و توسعه توسط ورمونت ایمنی و بهداشت شغلی سازمان است.

به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات ارشاد به بخشی از بازگشایی اقتصاد همه کسب و کار های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی باید اجباری ایمنی و سلامت آموزش ممکن است 4.

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات اعلام کرد قصد دارد به صورت مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد در اواخر ماه آوریل با سابق ورمونت که کارفرمایان پیاده سازی فیزیکی, فاصله, سلامت و بهداشت اقدامات به منظور جلوگیری از یک “تجدید حیات COVID-19”.

تولید کنندگان, هوای آزاد, مراکز باغ و فضای کار شرکت برای اولین بار کسب و کار برای باز کردن برای باز کردن در یک ظرفیت محدود.

اضافی برداشته محدودیت های اعلام شده در روز جمعه فعال خواهد شد ساخت و ساز, تولید و توزیع شرکت به کار در عمل کامل شروع مارس 11, انتظار می رود به آوردن ده ها هزار نفر از ورمونت کارگران بازگشت به صنعت.

برای اطلاعات بیشتر: Vermont برطرف coronavirus محدودیت اقامت در خانه سفارش

“اولویت ما به عنوان مردم بازگشت به کار خود را سلامت و ایمنی خود گفت:” آژانس تجارت و توسعه جامعه, منشی, لیندسی Kurrle در اخبار جلسه در روز جمعه.

“همانطور که ما شل محدودیت در طول زمان وجود دارد مقدار بسیار زیاد کار می رود که به حصول اطمینان از هر بخش و صنعت بتن طرح برای حفاظت از کارکنان خود را سلامت و تندرستی است.”

برای آن دسته از کارفرمایان و کارکنان هنوز هم به دنبال به درک دستورالعمل جدید ما ارائه یک شکست از آنچه دولت خواسته است کسب و کار را به انجام به منظور کاهش گسترش COVID-19.

چه آموزش عبارتند از ؟

آموزش تشکیل شده است از یک 73-صفحه سند که به تشریح:

 • علائم و نشانه های COVID-19
 • چگونه COVID-19 می تواند گسترش
 • مناسب اجتماعی فاصله و شیوه های بهداشت
 • خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض COVID-19 در صنایع مختلف
 • استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

که مورد نیاز است برای تکمیل آموزش ؟

همه ورمونت کارکنان و کارفرمایان بازگشت به کار از جمله فضای کسب و کار و ساخت و ساز و تولید و توزیع شرکت های مورد نیاز برای کامل آموزش. آموزش باید تکمیل شود ممکن است 4 یا پس از اولین روز کارمند بازگشت به کار پس از مه 4.

کسب و کار که قبلا کار قبل از این مرحله دوباره باز هستند توصیه می شود به اتخاذ هر گونه جدید یا اضافی ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مشخص شده توسط VOSHA های CDC یا وزارت بهداشت.

آموزش گواهی ارائه خواهد شد پس از اتمام تایید کارفرمایان و کارکنان آگاه هستند و مطابق با الزامات اجباری و دستورالعمل های ایمنی.

چه نوع اقدامات ایمنی را در محل برای بازگشت کارگران ؟

همه ورمونت کارفرمایان ملزم به توسعه یک طرح است که تضمین می کند که کارکنان در حال محافظت از گسترش COVID-19.

قالب برنامه های در دسترس هستند از طریق آژانس تجارت و توسعه جامعه را در سایت اما کارفرمایان نیز استقبال برای ایجاد و یا اتخاذ یک مرحله به مرحله بازگشایی و برنامه های آموزشی است که caters به صنعت خاص.

بهداشت و ایمنی, برنامه ریزی برای کسب و کار و یا سایت کار می تواند شامل:

 • تغییر محل کار با سپر موانع و یا متحرک ایستگاه های کاری
 • پیوستن به جسمی فاصله حداقل 6 فوت در بین کارکنان
 • تمیز کردن سطوح فضاهای مشترک و ایستگاه های کاری کارکنان به طور منظم استفاده کنید
 • شستن دست و یا دست مطابق با اصول بهداشتی
 • ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و/یا پوشش صورت
 • نظارت بر سلامت از جمله دما چک به صفحه نمایش برای کارکنان علائم قبل از شروع شیفت کاری.

کارکنان با علائم و یا نشانه COVID-19 توصیه برای گزارش به محل کار و یا در یک سایت کار. کارفرمایان علاوه بر این نیاز به ارسال علائم نشان می دهد که هیچ کس ممکن است را وارد کنید در صورتی که علائم بیماری تنفسی (سرفه و تب و تنگی نفس).

در مواردی که یک کارفرما است نه ایجاد یک طرح یا نه پیوستن به الزامات اجباری کارکنان می تواند محرمانه گزارش شکایت و یا نگرانی از طریق ورمونت اداره ايمنی و بهداشت شغلی و یا از طریق آژانس تجارت و توسعه جامعه ،

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>