انتظار است که فیلمهای تابستان? آن خواهید بود در حالی که قبل از بسیاری از سالن های سینما بازگشایی

با گرم تابستان آب و ورود در ورمونت فکر ensconcing در یک air-conditioned سینما برای یک زن و شوهر از ساعت شادی بخش تابستان و سرگرمی برای تلفن های موبایل مانند راه حل مناسب است.

که ممکن است باید صبر کنید در حالی که برای.

هر چند دولت آرام COVID-19 محدودیت در جمعیت اجازه می دهد تا داخل سالن برای باز کردن در 25 درصد ظرفیت بسیاری از سالن های سینما در شمال ورمونت بعید است که به انجام است که برای یک ماه دیگر یا بیشتر. در اسکس سینما صاحب پیتر Edelmann گفت که او انتظار دارد به “نرم باز” در اواسط ماه ژوئیه با یک ترکیب جدید و کلاسیک, فیلم های قبل از “امیدوارم” آماده شدن برای عمده هالیوود منتشر شده در اواخر ماه جولای.

او گفت که بستگی دارد که آیا رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات گسترش ظرفیت به 50 درصد است که با توجه به Edelmann ضروری است برای زنده ماندن از اسکس سینما. اسکات اشاره کرده است که 50 درصد محدود برای جمعیت ممکن است به زودی.

“اگر ما باز است و ما اجازه این ظرفیت برای بهره مندی از آن ما قصد داریم به خوبی بازیابی” Edelmann گفت و اشاره کرد که سینما شده اند “احتمالا سخت تر ضربه بیشتر از هر کسی” در COVID-19 خاموش شدن ناگهانی. باید تئاتر بازگشایی تنها به یک ویروس جدید شیوع و دیگری خاموش است که می تواند برای این صنعت با توجه به Edelmann.

مریل را Roxy دیگران اشاره ای به زودی افتتاح

اسکس سینما تنها داخل سالن سینما در Chittenden County نه متعلق به مریل جارویس سوم که عمل را مریل Roxy سینما در برلینگتون کاخ 9 در South Burlington و با شکوه از 10 در ویللیستن.

“سلام عزیزم ما مشتریان!” مریل را Roxy ارسال شده در ژوئن 13 on Facebook. “ما در حال آماده به شما خوش آمد پشت در مریل را Roxy! در ارتباط باشید برای ما بازگشایی تاریخ!” این پست شرح داده شده است که تئاتر را غیر تهاجمی متوسط نمایش برای همه کارکنان را به پوشیدن ماسک و ماسک خواهد بود توصیه می شود برای مشتریان نیز هست.

ماسک صورت: چه شهرها و کسب و کار نیاز به ماسک صورت? در اینجا پاسخ.

موسیقی زنده: گم شده زندگی می کنند نشان می دهد در دوره ای از COVID-19? دیدن این آنلاین اجرای برنامه توسط هنرمندان ورمونت

“ما خواهد بود با تشویق فیزیکی فاصله و ما همچنین ارائه ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های” با توجه به پست. “ما خواهد شد تمیز کردن عمیق در طول روز نصب و استفاده از تجهیزات حفاظتی و کارکنان ما خواهد شد تست شده به طور منظم برای اطمینان از ایمنی خود را.”

ژوئن 15 پست در Facebook صفحه از کاخ 9 می گوید: “بازگشایی به زودی! تاریخ TBA!” با شکوه 10 Facebook صفحه پست مشابه به آنهایی که در کاخ 9 و Roxy صفحات. جارویس بازگشت نیست تلفن, ایمیل و یا Facebook messages از برلینگتون رایگان مطبوعات درخواست اضافی دهید.

غروب درایو در کولچستر شروع فیلمهایی در خارج از منزل و در اوایل بهار امسال. یک نگاهی به وب سایت های Facebook pages برای داخل سالن سینما در ورمونت می یابد کمی حرکت به سوی بازگشایی در هر زمان به زودی.

Bennington, سینما افتتاح شد ژوئن 5 برای آخر هفته نمایش فیلم از فیلم های کلاسیک است. این Latchis تئاتر در برتلبرو بازگشایی جمعه به نمایش “جادوگر شهر از.” پایتخت ویترین در مونپلیه ارسال شده در وب سایت برنامه به صفحه نمایش دیزنی “مولان” شروع جولای 24 و کارگردان کریستوفر نولان در فیلم جدید “شعار” ژوئیه 31.

‘شعار’ ‘زن’ به تعویق افتاد

بخشی از تاخیر در سینما بازگشایی شده و هالیوود تعویق انداختن عمده تابستان eleases مانند “شعار.” Edelmann گفت: Essex سینما برنامه ریزی برای باز کردن در اواسط ماه جولای با نولان جاسوسی, هیجان انگیز, اما این فیلم تاریخ انتشار رانده شد از اواسط تا اواخر ماه جولای. دیگر انتظار می رود تابستان فیلمهای “Wonder Woman سال 1984” شده است تحت فشار قرار دادند بارها و بارها در ماه های اخیر و در حال حاضر به دلیل آزادی اکتبر.

کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

Edelmann گفت: تاخیر اجازه اسکس سینما شکل تمیز کردن و مشتری تعامل پروتکل در نور از این بیماری همه گیر. او هنوز مطمئن شوید که چه امتیازاتی به کار گرفته خواهد شد دیگر از گفتن به تئاتر است که بر روی یک کار جدید در خدمت روش. او گفت که اگر اسکس سینما می تواند باز در 50 درصد ظرفیت این طرح به افزایش خود را آنلاین بلیط خرید و فروش بلیط تنها برای هر ردیف.

در ضمن اسکس سینما در حال حرکت است و در خارج نیز هست. Edelmann صاحب اسکس تجربه پیچیده است که شامل Essex, سینما, گفت که او و تیم Cece محل برگزاری هماهنگ در این مجموعه دو E سرگرمی فضا باید با تشکیل یک شرکت به نام باز هوا گردهمایی است که نشان می دهد, فیلم, جدید, بزرگ, هوای آزاد, صفحه نمایش سبز در خارج از تئاتر است.

کسب و کار خوب بوده در اسکس سینما با توجه به Edelmann که گفت: در سال گذشته مشابه به سال قبل از آن او به نام تئاتر بزرگترین سال تا کنون است.

“فروش بلیط هستند خوب اگر محصول خوب است,” او گفت:. “زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای آن کلیدی است.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net