انتظار می رود ورمونت گلف بازان به عنوان نیوهمپشایر اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی دوره های

چهل و پنج متحده اجازه خواهد داد که گلف بازی می شود پس از این آخر هفته.

ورمونت نمی شود یکی از آنها است.

لینک, مانند بسیاری از اشکال و تفریح در فضای باز باقی می ماند از حد در دولت سبز کوه در انتظار ارزیابی بیشتر از دولت های ایالتی و منطقه ای دیتا روند COVID-19 گیر رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات گفت: در طول یک جلسه رسانه صبح روز جمعه.

اسکات گفت که دولت او “رفتن به نقد و بررسی تفریح و سرگرمی اگر اعداد در ادامه به برگزاری می کنیم و امیدوارم چیزی برای اعلام هفته آینده.”

ساعت بعد, New Hampshire رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu اعلام کرد دولت خود را تبدیل به 46 به سهولت و محدودیت های آن در گلف بازگشایی آن دوره برای ساکنان و اعضای باشگاه شروع ممکن است 11.

Sununu گفت: فعالیت نبود یک اولویت بالا برای دولت او. اما آنها رسیده تصمیم خود را پس از مشاوره با نیوهمپشایر انجمن گلف و بررسی مدل های اجرا شده توسط کشورهای دیگر.

“این است که یک فعالیت در فضای باز — برخی از مردمی را اصلی خود, ورزش, پیاده روی کسانی که 18 سوراخ — و آن فعالیت است که منجر به جدایی فیزیکی و جسمی فاصله,” Sununu گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پخش. “ما می خواستیم یک نگاه اگر ممکن بود و در آن است.”

که برگ ورمونت با همسایه ماساچوست و مریلند به عنوان آخرین باقی مانده متحده با محدودیت در ورزش است. منطقه کلمبیا نیز ممنوعیت در محل از طریق حداقل مارس 16 و آلاسکا فصل هنوز برای شروع.

بیشتر: تملق گفتن منحنی معنا نیست که قبلا سه بار برای ورمونت گلف بازان

سخت ضربه ماساچوست و مریلند هستند و هر دو از دیدن ادامه داد: رشد در تعداد COVID-19 موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

ماساچوست نشان داده است هیچ برنامه ای اجازه می دهد تا گلف قبل از دولت هماهنگ بسته شدن غیر ضروری کسب و کار به پایان می رسد در مارس 18.

همانطور که از جمعه دو مین و رود آیلند دوره بودند باز به ساکنان دولت. کانکتیکات اجازه داده گلف در سراسر این بیماری همه گیر.

در صبح روز جمعه را در کنفرانس خبری در مونپلیه, اسکات با تاکید بر این استدلال پشت ورمونت عمدی رویکرد به اصلاح خود “در خانه بمانند ایمن” اجرایی سفارش.

“ما باید تشخیص دهد که ایالات ماساچوست, کانکتیکات, نیوجرسی و نیویورک متحده درست در مرزهای ما و یا فقط چند ساعت دور هنوز هم در برخورد با گسترده شیوع” اسکات گفت. “و آن را تنها طول می کشد یک جرقه برای دوباره این آتش است. همه ما نیاز به اقامت هوشمند محتاط و منظم.”

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. اسکات اعلام اضافی کاهش coronavirus در خانه بمانند محدودیت

اسکات نیز بی اعتنا از نگرانی های Vermonters شده اند که قادر به جبران گلف خود را حق عضویت میان محدودیت ها در ورزش است.

“من هم به یاد همه این است که ممکن است 1. ما هنوز هم می تواند دریافت یک توفان برف در حال حاضر بنابراین از نقطه نظر من ما هنوز در اوایل بهار” اسکات گفت. “آن را به عنوان هر چند همه ما که به مراتب پشت سر دیگر سال است. اما ما قصد داریم به نقد و بررسی این که هفته آینده.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>