واگنر Chau دور برگشت از بحث برانگیز هیئت مدیره مدرسه توصیه

استاد راهنما همین واگنر و اقدام county health افسر کلیتون Chau با صدور بیانیه ای روز شنبه که قرار دادن برخی از فاصله بین خود و بحث برانگیز توصیه از اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش که دانش آموزان باید بازگشت به مدرسه, در کلاس, بدون ماسک در طی این بیماری همه گیر.

در حالی که واگنر و Chau نوشت که آنها “تحسین تلاش” از هیئت مدیره آموزش و پرورش به “کودکان را, بازگشت به مدرسه” آنها همچنین تیز اشاره کرد که آنها را نه “نوشتن ویرایش و یا نقد و بررسی” این گزارش.

از دوشنبه زمانی که هیئت مدیره شهرستان آموزش و پرورش صادر نمادین خود را توصیه به 27 مدرسه محلی ولسوالی های آن را نمی کند نظارت بر این گزارش کشیده شده رسانه ملی توجه و اغلب عصبانی انتقاد.

در میان چیزهای دیگر, این گزارش نشان می دهد که دانش آموزان بهتر خواهد بود خدمت به حضور در مدرسه بدون ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز نیست.

روز چهارشنبه اورنج کانتی گزارش 911 موارد جدیدی از کروناویروس و 22 مرگ و میر.

واگنر و Chau میان چند مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت که اسامی آنان متصل به یک گزارش تایید شده توسط بسیاری از پنج عضو منتخب پانل که شامل هیئت مدیره آموزش و پرورش.

گزارش از هیئت مدیره آموزش و پرورش متفاوت از توصیه های ساخته شده توسط آژانس آن را متصل به اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش. وزارت آموزش و پرورش توصیه می کند که مدارس باید به دنبال مقامات بهداشت عمومی و هر که در کلاس آموزش باید شامل اجتماعی فاصله و ماسک برای دانش آموزان و کارکنان.

چنین تفاوت بین تخته, آموزش و پرورش و وزارت آموزش و پرورش غیر معمول نیست. این دو نهاد مجزا در نقش و هیئت مدیره و رهبر از وزارت آموزش و پرورش, O. C. سرپرست مدارس, Al Mijares شده اند درگیر در یک جنگ قدرت برای بیش از یک سال است.

طرح دعوی در دادگاه است که در آن هیئت مدیره آموزش و پرورش است که به چالش کشیدن دولت قانون به نظارت مستقیم وزارت آموزش و پرورش بودجه است که در انتظار به دلیل coronavirus باقی می ماند و بی قراری. و در روز دوشنبه در بعد از تصویب هیات مدیره گزارش خود Mijares با صدور بیانیه و اشاره کرد که هیئت مدیره توصیه شد الزام آور نیست.

واگنر که نشان دهنده سوم منطقه گفت: در یک مصاحبه کوتاه روز شنبه در این شهرستان نیست و متصل به تخته, آموزش و پرورش و یا گزارش آن است.

“من می خواهم به مطمئن شوید که وجود هر گونه سوء تفاهم در مورد شهرستان نقش” واگنر گفت. “در نهایت این مدارس تصمیم گیری. به عنوان یک شهرستان سرپرست نیست من تماس بگیرید.”

هنوز واگنر گفت که او ترجیح می دهند برای دیدن بچه ها در مدرسه و آموزش آنلاین.

“من متقاعد نشده شخصا که آموزش آنلاین کافی است. و من امیدوارم که آنها پیدا کردن یک راه برای بازگشت به فرد آموزش به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

هیئت آموزش و پرورش رای حمل بدون وزن واقعی با اورنج کانتی 27, مناطق, که, محرومیت دستور دولت باید قدرت خود را دوباره باز کردن برنامه. در واقع روز پس از رای سانتا آنا واحد دوم بزرگترین منطقه در اورنج کانتی اعلام این خبر به شدت آنلاین در هنگام بازگشایی مدارس در پاییز با توجه به افزایش COVID-19 موارد است.

گسترده ای طرح برای گزارش صادر دوشنبه 13 ژوئیه راه اندازی شد در طول 24 ژوئن فروم برگزار شده توسط هیئت آموزش و پرورش, اعضای هیئت مدیره گفت. واگنر Chau و نه دیگران بودند دعوت به شرکت به عنوان اعضا فروم.

ژوئن فروم رسمی برنامه شامل مجموعه ای از “اصول” اعلام کرد که که نیاز کودکان به پوشیدن ماسک در مدرسه “است که نه تنها غیر ممکن است برای پیاده سازی اما نه بر اساس علم و می تواند به طور بالقوه مضر است.”

دیگر روزنامه نگار از نشست ایروین اطفال استیون Abelowitz همچنین فاصله خود را از این گزارش. او نوشت: این هفته در Facebook که نظرات خود را به “بودند یا اشتباه و یا تحریف.”

“تیم من و من در ارتباط به این اصلاح” Abelowitz نوشت.

Abelowitz اضافه شده است که او از آکادمی اطفال آمریکا ارشاد برای بازگشایی مدارس است. آکادمی توصیه دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه به عنوان آنجا که ممکن است دلیل آن بیشتر آموزشی و اجتماعی خطرات دانش آموزان خواهد در غیر این صورت با سخت آموزش آنلاین.

واگنر بود که در مصاحبه روز شنبه در سی ان ان گفت: ژوئن فروم بود اریب به یک نقطه نظر است که او را دوست دارند به گوش همه طرف نشان داده شده است.

رئیس هیئت مدیره ماری Barke گفت: 36 صفحه گزارش شد نوشته شده توسط انجمن مدیر خواهد Swaim که سر کالیفرنیا, سیاست, مرکز آزادیخواه سیاست عمومی اتاق فکر و ویرایش شده توسط زمان هیئت مدیره آموزش و پرورش عضو کن ویلیامز.

Barke اضافه شده است که او را شگفت زده شده توسط واکنش — که شامل یک نامه ابراز نگرانی از اورنج کانتی هیئت نمایندگان کنگره و توجه از رسانه ملی.

“من امیدوارم که مردم درک کنند که تنها دلیل ما این بود که نمی دخترانه پر یا ناراحت کنگره مردم اما فقط به ما ارائه ترکیبات و عمومی با برخی از اطلاعات است که آنها می توانید انجام آنچه آنها می خواهند با آن است.”

زمانی که او پیشنهاد برگزاری ژوئن 24, فروم, Barke گفت که او می خواست به ارائه “خدمات و اطلاعات بیشتر.”

این انجمن تشکیل شد, او گفت: از آنجا که سرپرست Mijares اجازه نمی دهد او را به حضور در جلسات او با مربیان به پیش نویس مدرسه بازگشایی دستورالعمل به تازگی صادر شده توسط اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش.

“اگر او تا به حال از او جلسات در پشت درهای بسته من احتمالا نمی خواهد که فکر (برگزاری فروم)” Barke گفت.

Mijares قبلا گفتم این کار شد جلسات برای عموم آزاد نمی, از جمله اعضای اورنج کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش.

آخرین نشست روز دوشنبه خود جلب کرد تعداد بی سابقه ای از مجازی شرکت کنندگان در حالی که اعضای هیئت مدیره در فرد ملاقات کرد در کوستا مسا. آنلاین آن را تماشا طریق زوم و یوتیوب توسط بسیاری به عنوان 7,461 مردم با توجه به ایان Hanigan سخنگوی اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش. هیئت مدیره دریافت یک تعداد غیر منتظره ای بالا از ایمیل ها و نظرات در مورد 4,000 قبل و بعد از جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>