VT دندانپزشکان می گویند که آنها بوده ام از چپ به دفع کردن برای خود را وقتی که می آید به همه گیر

ورمونت دندانپزشکان ترس coronavirus همه گیر است که یک تهدید وجودی و می گویند دولت در پاسخ به کمک به آنها برای زنده ماندن بوده است ناکافی است.

در اخیر کنفرانس تماس بگیرید با تشکر. پیتر ولش دندانپزشکان گفت: در دولت در حال حاضر در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای روستایی و فقیر جامعه همه گیر ممکن است فشار برخی از شیوه های دهان و دندان به ورشکستگی است.

امیلی هیل یک دندانپزشک عمومی در تیمبرلن گروه دندانپزشکی در South Burlington گفت ولش که 75 درصد کودکان او را می بیند تحت پوشش مدیکید که تنها می پردازد او در حدود 40 سنت دلار.

“ما همه کسب و کارهای کوچک نه بیمارستان با بیمارستان بودجه” هیل گفت. “تلاش برای تصویب در هزینه های زمانی که ما در حال حاضر گرفتن 40 سنت دلار ما می توانیم آن را ندارند. آن را سخت به اندازه کافی قبل از همه این اتفاق افتاده است.”

در آن مصاحبه تام Opsahl رئیس هیئت اجرایی از ورمونت دولت دندانپزشکی جامعه گفت: Burlington مطبوعات آزاد شیوه های دهان و دندان باید به حال زمان سخت شدن تجهیزات حفاظت شخصی از دولت ذخایر.

“حداقل به مدت 11 هفته ما در موقعیت تلاش برای به دست آوردن PPE مناسب (personal protective equipment),” Opsahl گفت. “ما در خط اول در همه. ما ارتباط بسیار خوب بین اداره سلامت دهان و دندان و وزارت بهداشت است.”

لورن پک رئیس جمهور منتخب از هیئت اجرایی ورمونت دولت دندانپزشکی جامعه مشخص می شود این وضعیت به خصوص “مخاطره آمیز” برای دندانپزشکان که blindsided با این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به از دست دادن شیوه های دهان و دندان در کشور در حال حاضر رنج می برند از نیروی کار و مسائل مربوط به” پک گفت. “آن را نمی شود خوب است.”

ماسک در تامین کوتاه مدت

استیو Rayes, یک دندانپزشک کودکان در نورویچ صرف بیش از $800 به خرید 60 ماسک در 14 دلار هر در eBay. قبل از همه گیر آن ماسک را در مورد هزینه $1.95 هر.

“دولت ما فرستاده برخی از N95 ماسک” Rayes گفت. “متاسفانه در مورد من فقط یک عضو از کل تیم مناسب-تست شده به اندازه کافی به ماسک های آنها ارسال می شود. که طول می کشد مراقبت از یک. من هشت دیگران برای دریافت مناسب آزمایش به اندازه کافی از جمله خودم.”

Rayes توضیح داد که مگر یک ماسک به شکل یک مهر و موم تنگ بر روی چهره فرد آن محافظت نمی کند در برابر coronavirus. مناسب کیت تست عرضه شده است در درجه اول توسط 3M که باعث می شود N95 ماسک. Rayes گفت: دندانپزشکان صورت همان عرضه مشکل با کیت های آزمایش به عنوان آنها را با ماسک به عنوان کیت “و چند دور بین.”

“امید است که در نهایت عرضه زنجیره ای باز خواهد شد و من می توانید نگه دارید که طولانی” Rayes گفت. “در حال حاضر من به غذا خوردن اضافی هزینه, اما من نمی دانم چه مدت می توانید تاریخ و زمان آخرین.”

Rayes گفت: او می داند که حداقل یک دندانپزشک اطفال که تصمیم به بازنشسته به جای بازگشایی از این بیماری همه گیر. او گفت: او همچنین می داند که از بین 9 و 11 دانشیار دندانپزشکان که furloughed و او مطمئن نیست که چگونه بسیاری از آنها خواهد آمد به کار می کنند.

وزارت بهداشت سخنگوی بن ترومن اذعان کرد که تقاضا بیش از عرضه برای دولت انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی اما گفت که شیوه های دهان و دندان را شامل می شوند در این دولت اولویت تخصیص سیستم.

ورمونت است که در حال حاضر ارائه تجهیزات حفاظت شخصی تنها به صورت فوری و اضطراری پزشکی و بهداشت دهان و دندان روشهای مراقبت از ترومن گفت.

در همسایه, نیوهمشایر, Rayes گفت: دندانپزشکان در حال عرضه ماسک رایگان برای تمام مراحل.

رابین میلر مدیر دفتر سلامت دهان و دندان تایید کرد که نیوهمپشایر فراهم می کند و ماسک رایگان برای دندانپزشکان حتی برای کارهای معمول و گفت: او را بهت زده.

“به عنوان بهداشت دهان و دندان, مدیر ورمونت من برای یک واقعیت همه کشورها باید این مسئله (با تجهیزات حفاظت شخصی) این است که یک مشکل ملی” میلر گفت. “من نمی دانم که چگونه New Hampshire است که قادر به ارائه PPE برای دندانپزشکان برای روش انتخابی.”

لوکس نیست و بهداشت و درمان ؟

Mille گفت که او می داند که در آن دندانپزشکان هستند که از زمانی که آنها می گویند که احساس می کنند نادیده گرفته شده است.

“وجود دارد یک جدایی در این کشور بین پزشکی و دندانپزشکی” میلر گفت. “هنگامی که آن را به COVID-19 ما شاهد نشانه ای از آن است. من با آنها موافق است که بهداشت دهان و دندان است دیده نمی شود به عنوان مراقبت های بهداشتی. اغلب آن را به عنوان یک لوکس. من ببینید که چرا آنها احساس می کنند که راه آنها است.”

اما میلر رد این تصور که او بوده است نه برقراری ارتباط با دندانپزشکان و یا به دنبال منافع خود است.

میلر گفت: در اواسط ماه مارس او با تشکیل یک گروه کاری با Vaughn کالینز پس از آن مدیر اجرایی ورمونت دولت دندانپزشکی جامعه و همچنین هیئت دندانپزشکی بازرسان و ورمونت مدیریت اضطراری برای رسیدگی به همه گیر و اثر آن در بهداشت دهان و دندان ارائه دهندگان مراقبت.

در میان مراحل این گروه در زمان به توسعه بهداشت هشدار برای دندانپزشکی جامعه به حفظ بهداشت دهان و دندان ارائه دهندگان به روز شده در سیاست های دولت در مورد درمان های دندانپزشکی و همچنین کنار هم قرار دادن شبکه ای از شیوه های مقابله با موارد اضطراری دندانپزشکی.

دندانپزشکان بسته شیوه های خود را به طور داوطلبانه در مارس 16, قبل از اینکه دولت موظف به آنها نزدیک چهار روز بعد. آنها ساخته شده خود را در دسترس دولت درخواست برای موارد اضطراری دندانپزشکی بنابراین بیمارستان ها نمی توان تاخت و تاز کردن.

“من ایمیل و پیام کوتاه است که بر روی تقریبا روزانه به مدت دو ماه” میلر گفت.

ضعیف فدرال پاسخ

در تماس های خود با تشکر. پیتر ولش ورمونت دندانپزشکان در مورد مشکل شخصی تجهیزات حفاظتی. ولش ارائه یک توضیح اما گفت که متاسفانه او نمی تواند آنها را به یک راه حل است.

در حالی که دولت فدرال بود که ذخایر استراتژیک از تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت شخصی ولش گفت: “این ثابت ناکافی است.

“هنگامی که COVID آغاز شده کمد بود و نه لخت, اما این نبود کامل,” او گفت:. “عرضه ما نیاز وجود ندارد.”

در بالا از آن ولش گفت: فدرال پاسخ به COVID-19 بحران و نیاز به سطح شیب دار تا توزیع تجهیزات حفاظت شخصی در سطح ملی ضعیف بود.

“به بلانت در اینجا برگ برنده دولت قبول نکرد که مسئولیت” ولش گفت.

به جای آن آمده بودند از چپ به مبارزه با بیش از منابع از ماسک و روپوش و دستکش.

“هر فرماندار از جان گذشته برای حفاظت از رفاه شهروندان از دولت و رقابت با دیگر فرمانداران” ولش گفت. “است که باعث می شود هیچ حس. رژیم صهیونیستی. کومو و رژیم صهیونیستی است. اسکات نباید رقابت. آن را بسیار خسته کننده به ما که در دولت گرفته در یک نقش مرکزی.”

حتی اگر کنگره تصویب 75 میلیارد دلار برای تهیه تجهیزات حفاظت فردی به عنوان بخشی از مراقبت های عمل ولش دفتر گفت: دولت همچنان برای انجام یک کار ضعیف از تمرکز و مدیریت توزیع تجهیزات متحده است. متحده هنوز در حال رقابت با یکدیگر طولانی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی با وجود این سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات مراقبت در عمل با توجه به ولش ،

“دندانپزشکی بسیار چالش برانگیز است در ورمونت” ولش گفت. “روستایی ورمونت و روستایی امریکا باور نکردنی را برای شما خدمات ارائه می کند.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>