VPA: دبیرستان سقوط ورزش را شروع با تاخیر به دلیل COVID-19

دبیرستان سقوط ورزش نمی خواهد با شروع فصل شیوه on Aug. 10 با توجه به نگرانی های ایمنی و بهداشت بیش از coronavirus ورمونت مديران انجمن پنج شنبه اعلام کرد.

بر اساس توصیه هایی از فعالیت های کمیته استانداردهای آن COVID-19 وظیفه نیروی VPA گفت: این پیشنهاد برای شروع فصل پاییز در اولین روز دانشجو برای یک مدرسه که در پایان ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

دولت حاکم بر بدن دو و میدانی است که در حال حاضر به دنبال تصویب نهایی در پیشنهاد خود را از ورمونت سازمان آموزش و پرورش و رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات با توجه به انتشار اخبار.

بیشتر: VPA لغو high school sports برای فصل بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: حرم افرا کاسه شکر: 2020 ورمونت — نیوهمپشر بازی لغو شد

رشته هاکی, فوتبال, فوتبال, والیبال, صلیب کشور در حال اجرا گلف و ماهیگیری باس هستند VPA را تحریم ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده در طول ماه پاییز. به طور معمول پس از پیش فصل تعهدات برآورده تیم مجاز به برنامه اولین بازی خود را در فینال جمعه یا شنبه در ماه اوت است.

برگشتی بسته بندی با عنوان بازی و یا مسابقات قهرمانی حوادث تا پایان ماه اکتبر یا اوایل ماه نوامبر (اواسط نوامبر برای فوتبال).

بیشتر: ورزش هستند! S. D. ایرلند بهترینها اسکس در اولین ورمونت تابستان لیگ بیس بال

در زیر وضعیت فعلی ارشاد برای جوانان, تفریح و ورزش, فوتبال, فقط, ورزش, در میان VPA سقوط ارائه شده است که می توانید انجام تمام شیوه ها و یا بازی ها.

با توجه به بحران بهداشت و درمان این VPA تا به حال به لغو مانده از دختران بسکتبال پلی آف در ماه مارس و پس از آن کنار گذاشته تمام فصل بهار, یک تصمیم که برگزار شد تا پایان ماه آوریل است.

هفته گذشته WCAX-مصاحبه تلویزیون VPA دانشیار مدیر اجرایی باب جانسون در طول و گزارش با تاخیر شروع فصل پاییز بود و به احتمال زیاد اتفاق می افتد و تیم فقط ممکن است بازی دو سوم از برنامه های خود را.

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>