VPA لغو high school sports برای فصل بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

ورزشکاران و مربیان و طرفداران صرف ماه آوریل نیروبخش برای لحظه ای که وارد پنج شنبه صبح.

ورمونت مديران انجمن لغو 2020 بهار, ورزش فصل است.

سازمان مسئول از بالا, مدرسه دو و میدانی در دولت دو بار به تعویق افتاد جارو تصمیم به زنده بودن بهار,, رقابت,, اول, تاخیر در از سرگیری فعالیت تا 6 آوریل و پس از آن به تعویق انداختن یک حکم نهایی تا پنج شنبه.

بیشتر: VPA برگزاری امیدواریم برای سال 2020 high school sports بهار فصل

“با توجه به فرماندار دستور اجرایی ‘اقامت اقامت در خانه های امن’ هنوز هم گسترش حداقل از طریق مه 15 و شناخته شده انتظار برای بازگشت به فرد در مدرسه برای 2019-20 سال تحصیلی, مشکل تصمیم به لغو 2020 بهار ورزش های نجومی ساخته شده است” این VPA نوشت: در بیانیه ای. “این VPA و فعالیت های استانداردهای کمیته به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است در امیدوار است که برخی از نسخه های نجومی می تواند سالم اما در حال حاضر آن را بیش از حد نزدیک به پایان سال تحصیلی برای آن رخ می دهد.”

بلافاصله پس از ASC را به اتفاق آرا تصمیم دیپلم, مدیر اجرایی, Bob Johnson ابراز خود و VPA را از بین ببرد چگونه یک “وضعیت بی سابقه ای” خراب است بهار ،

“این بسیار ناامید کننده است. هیچ راه دیگری به آن می گویند” جانسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی با مطبوعات آزاد. “ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

“این بسیار غم انگیز است. من حتی نمی توانم توصیف چگونه به شدت احساس می کنم برای دانش آموزان و به خصوص سالمندان و ناتوانی خود را به بیرون رفتن و کامل خود را در سال. این وحشتناک است که باید به این تصمیم.”

حرکت به شرح زیر کت و شلوار با تصمیم گیری مشابهی در کشورهای همسایه به رها کردن فصل بهار. نیوهمپشایر بود که در مارس 16, در حالی که ماساچوست و نیویورک ساخته شده در هفته گذشته است.

بیشتر: نیویورک لغو, دولت بهار, ورزش, قهرمانی فصل به طور منظم باقی مانده در انتظار

به این معنی ورمونت خواهد شد بدون یک دبیرستان فصل بیس بال برای اولین بار از زمان قبل از جنگ جهانی دوم است. دیگر بهار ورزشی شامل بیسبال دارای توپ نرم, چوگان سرپهن, تنیس, دو و میدانی, ultimate frisbee و واحد بسکتبال بود که در مه بین دو فصل است.

آخرین دبیرستان قهرمانی 2019-20 سال تحصیلی بود و من بخش پسران هاکی در مارس 11.

وقتی پرسیده شد که در مورد به تأخیر انداختن این تصمیم تا آخرین روز آوریل, جانسون گفت: VPA مورد بحث و بررسی گزینه های متعدد در هر صورت ظاهر از فصل بهار — خوش بینانه ماندن تا زمانی که ممکن است.

“من تا به حال یک مادر تماس بگیرید و بپرسید که” چرا شما در انتظار ، شما در حال دادن به بچه ها امید.’ بله ما امیدوار بودند. ما می خواستم به نگه کردن تا زمانی که ما می تواند و ما نمی بینم هر گونه آسیب انجام است که” جانسون گفت. “من فکر می کنم اکثر مردم به شما خواهند گفت که دیدم این تصمیم آینده, اما آن را هنوز هم یک تصمیم بسیار دردناک.

“همانطور که ما همچنان به انجام از راه دور, یادگیری, هیچ راهی وجود دارد شما می توانید ارائه های ورزشی و وجود دارد هیچ نشانه ای که از راه دور یادگیری بود رفتن به دور است.”

حتی پاییز فصل قرار داده شده است در شک جانسون گفت.

“چه اتفاق می افتد با سقوط ؟ ما نمی دانیم که ما در حال رفتن به باید به آن بازی گوش” جانسون گفت. “در حال حاضر سقوط کمیته جلسه هستند و ما در حال آماده سازی برای شروع در ماه اوت تا زمانی که ما شنیدن چیزی متفاوت است.”

بیشتر: Coronavirus: یک لیست از ورمونت, تابستان, رویدادهای ورزشی, لغو با توجه به COVID-19 همه گیر

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5. تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>