داوطلبان در اسکس منظور بالا بردن $27,000 به کمک همسایگان با اجاره و هزینه های مواد غذایی

داوطلبان در یک ماه جمع آوری کمک کمک کرده اند 41 خانواده در اسکس و وستفورد خرید مواد غذایی و پرداخت هزینه برای اجاره در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعطای برنامه اداره از طریق غیر انتفاعی قلب و روح اسکس کرده است $27,000 ادامه خواهد داد و پذیرش کمک های مالی از طریق پایان ماه گفت: عضو هیئت مدیره لیز Subin در روز جمعه.

این گروه 500 دلار کمک های مالی صادر شده است به اسکس و وستفورد ساکنان در اول بیا اول خدمت اساس — بیشتر به خانواده هایی که درآمد باید ظرف در حال انجام coronavirus همه گیر Subin گفت.

“شده است وجود دارد بسیاری از وحشت وجود دارد خارج وجود دارد,” او ادامه داد. “بسیاری از مردم با کمبود پول نقد در انتظار منابع آمده از طریق از دولت انتظار تماس-حمایت از دولت است.

“اعضای ما خواسته اگر وجود دارد هر چیزی که ما می تواند انجام دهد برای دریافت پول نقد در دست خود را از حق دور و ما با این” Subin اضافه شده است.

کمک های مالی به سرعت بیش از حد به اهداف خود. ساکنان — 138 از آنها — رنده با چک اعم از 5 دلار به $500, او گفت:. شهر اسکس کمک عظیم $10,000.

“ما می خواهم به فکر می کنم از این برنامه به عنوان یک نور روشن در میان این همه خاکستری” Subin گفت.

تلفن همراه رسمی ثبت نام پورتال: (802) 310-0194.

چرخش نسبتا نوار قرمز-رایگان: قلب و روح چهار اعضای هیئت مدیره (Subin لری Houghton, گابریل اسمیت و سو مک کورمک) برگزار کوتاه محرمانه, مصاحبه با متقاضیان; پول دست به دست می.

برنامه کمک هزینه به پایان خواهد رسید و در آوریل 30, Subin گفت: چون در دراز مدت دولت خدمات اجتماعی سازمان بسیار بهتر آماده برای دیدار مردمی نیاز دارد.

قلب و روح تشکیل شده بود در سال 2012 به تقویت منابع اجتماعی به اشتراک گذاشته شده توسط اسکس و روستای اسکس جانکشن.

برنامه کمک هزینه شامل وستفورد ساکنان Subin گفت: از آنجا که شهر گنجاندن در یک تازه تشکیل منطقه مدرسه: “ما واقعا در نظر بگیرید که جامعه به عنوان بخشی از خانواده ما در حال حاضر است.”

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>