مجازی ملاقاتها در سراسر شهر

آدرس: 333 اقیانوس آرام اوکس جاده و 2275 Featherhill جاده
وضعیت: در بازار
قیمت: $735,000 و $2,950,000

من قدم از طریق دو خانه های باز در هفته گذشته — یکی در Goleta و دیگر در منتکیتو — و به پایان رسید در کمتر از نیم ساعت. من تا به حال یک لیوان شراب در دست من و من با پوشیدن شلوار. خوب من پوشیدن شلوارک و من حتی نمی نوشیدن شراب. اما من به دیدار هر دو خانه در داخل و خارج ظرف 30 دقیقه بدون ترک اتاق نشیمن من.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


تحت شرایط فعلی املاک و مستغلات تلقی شده است ضروری کسب و کار. در علاوه بر این به ماسک و دستکش و معمول اقدامات احتیاطی اضافی دستورالعمل تاسیس شده اند برای Realtors و مشتریان خود را. نمایش خواص در فرد ممکن است اما نشان دادن خواص از دور ترجیح داده است در هر زمان ممکن است.

به منظور حفظ و مراقبت از کسب و کار محلی عوامل املاک و مستغلات تبدیل شده اند فوق العاده زرنگ و دانا با دیجیتال خانه باز. آنها با استفاده از این تخصص برای نشان دادن آپارتمانهای کلبه و چند دلار قصرها از طریق زوم جلسات, Facebook live, Instagram, و بیشتر. خریداران آینده نگر می تواند سمت راست درب بعدی و یا بازدید عملا از سراسر جهان است.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد راشل داگلاس از برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص

راشل داگلاس از برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص تبدیل شده است تا مهارت در انجام زندگی مجازی خانه باز که او را پیشرو کلاس برای Realtors دیگر. حتی پس او اذعان می کند که می توان آن را به چالش کشیدن برای حقه بازی این فن آوری در حالی که ارائه یک پخش زنده. او مربوط است که در اولین LVOH (زندگی مجازی خانه باز) “من تا به حال مردم اظهار نظر از روسیه و آرژانتین و برزیل و نیویورک و فلوریدا, کلرادو” و همچنین محلی و بازدید کنندگان است. “هنگامی که من متوجه شدم که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد, من اعتراف کردم کمی عصبی است.”

خانه راشل به من نشان داد که یک خانه زیبا در یک محیط آرام در 2275 Featherhill جاده در منتکیتو. با بیش از 3400 متر مربع از فضای زندگی وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن. راشل سفر ما را از طریق دو اتاق زندگی می کنند دو ناهارخوری مناطق سه اتاق خواب به همراه دفتر چهار حمام و سرویس بهداشتی, پاداش های جدید و بیشتر. من تحسین طبقه چوب جنگلی فراوان ویندوز پیاده روی در گنجه بزرگ و کاملا بزرگ در حمام استاد.

آشپزخانه خیره کننده است. آن را به تازگی به روز شده است و بسیاری از لذیذ زنگ ها و سوت که من ممکن است از دست رفته جزئیات مانند شراب یخچال و مایکروویو کشو اگر راشل نشده بود آنها را اشاره کرد. با او آگاه تفسیر من مطمئن هستم که من یاد گرفتم و دیدم بیشتر از من در خود من است.

عکس: خواهد McGowan Imediaآشپزخانه در 2275 Featherhill جاده

یکی از نقاط مورد علاقه در خانه ساخته شده در پنجره صندلی در اتاق نشیمن. از طریق راشل زاویه دوربین ما رو به زل زل نگاه کردن تصویر پنجره بر روی باغ فقط به عنوان من می خواستم به انجام اگر من وجود دارد در فرد است.

در خانه نشسته است و تقریبا یک هکتار با دلایل و آووکادو درختان. زمانی که ما نقل مکان کرد و ما قادر به دیدن همه از آن و بیشتر از جمله اقیانوس و کوه است.

دقیقه بعد با یک کلیک ماوس من من پیوست زوم جلسه با امی ابوت و کریستین سالن ایجاد کرد خواص به تور خود را دو خوابه دو و نیم داخل خانه شهری در 333 اقیانوس آرام اوکس جاده در Goleta.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد امی ابوت و کریستین سالن ایجاد کرد خواص

به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری امی و کریستین قادر به گرفتن یک تگ تیم-رویکرد است. کریستین رفت و ما از طریق صفحه اصلی در حالی که امی به کار گرفته ویژگی های جانبی این نشست است. هر کسی که به میزبانی زوم جلسه می داند که اعتراف مهمان های جدید مدیریت صدا و نظارت بر چت نیاز به توجه است.

داشتن گوگل آدرس های قبلی من می دانستم که این خانه نزدیک شد Girsh پارک در Goleta اما من نمی دانستم چه صلح آمیز سبز محله آن بود تا زمانی که من آن را تجربه زنده با امی و کریستین. سقف بالا در بزرگ و زیبا زندگی و اتاق ناهار خوری باز به محصور پاسیو با سالتییو ٬ کواویلا کاشی کف. همانطور که ما راه می رفت از طریق من تصور indoor-outdoor جریان زندگی در منطقه خواهد بود جذاب برای بچه ها یا حیوانات خانگی هنوز هم مناسب برای آرام رشد کرده است تا سرگرم کننده است.

عکس: رافائل باتیستاخارجی در 333 اقیانوس آرام اوکس

آشپزخانه نشان داد گرانیت کانتر مترو-کاشی backsplash متصل خشکشویی و گاراژ دسترسی داشته باشید. آشپزخانه من حسادت piqued است که ما بدقت نظاره گر به بزرگ آشپزخانه با قرنطینه-مقدار عرضه فضا.

جدید vinyl plank flooring می درخشد در سراسر خانه از جمله تا بطرف راه پله به طبقه دوم که در آن یک سالن انتظار پنجره ارائه می دهد یک نمایش بیش از پاسیو زیر. استاد اتاق خواب سوئیت تحت تاثیر قرار با دو غرق دو پستو “دو چیز است که اهمیت” کریستین امتیاز و با یک لبخند. قبل از من خداحافظی امی به من گفت در مورد اقیانوس آرام کف دست’ امکانات: استخر آبگرم و منطقه BBQ با دسترسی تنها یک بلوک دور.

عکس: خواهد McGowan Imediaآشپزخانه در 333 اقیانوس آرام اوکس

آن را سرگرم کننده برای دیدن هر دو این خانه ها در حالی که من در آنجا ماند امن و گرم و نرم در خانه. زمانی که من به دنبال پس از آن برای پیدا کردن که آیا وجود دارد هر behind-the-scenes اطلاعات من ممکن است از دست رفته, Rachael با اشاره به اینکه من تنها کسی نیست که با بهره گیری از آسایش در LVOH. “من قادر به پوشیدن کفش ورزشی زیرا هیچ کس می توانید ببینید من!”


333 اقیانوس آرام اوکس جاده برای فروش در Goleta ذکر شده توسط کریستین سالن و امی ابوت روستا خواص املاک و مستغلات. رسیدن به کریستین در (805) 345-8279 یا [email protected]و امی در (805) 708-3221 یا [email protected] 2275 Featherhill جاده برای فروش در منتکیتو ذکر شده توسط راشل داگلاس در برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص. رسیدن به راشل در (805) 318-0900 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>