ایجاد خواص ارائه خدمات مجازی خود را برای کمک به خرید و یا فروش خانه خود را

عکس: Prykhodov

خرید یا فروش یک خانه در منطقه سانتا باربارا است که هنوز هم شدنی و امن – با تشکر از ایجاد کرد خواص ملکی’ جدید مجازی خدمات املاک و مستغلات و افزایش بهداشت اقدامات احتیاطی. حتی اگر دفاتر خود را تعطیل هستند, روستا, خواص است که هنوز هم کار با خریداران و همچنین فروشندگان.

وزارت امنیت داخلی اتحاد شناسایی املاک و مستغلات به عنوان یک ضروری خدمات در طول COVID-19 بحران به دلیل حفظ دسترسی به مسکن بسیار مهم است برای رفاه جوامع است.

ایجاد خواص محلی متعلق به آژانس املاک و مستغلات بر اساس در منتکیتو است غذای تماس به ادامه به ارائه خریداران و فروشندگان برتر خدمات املاک و مستغلات در حالی که در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای حفاظت از سلامت و ایمنی از مشتریان.

ایجاد خواص صاحب رنه Grubb اظهار داشت: “”برای موارد زمانی که آن را غیر ممکن است برای انجام کسب و کار مجازی ایجاد کرد خواص املاک و مستغلات عوامل با استفاده از تمام اقدامات احتیاطی از جمله اجتماعی فاصله و دقیق مطابق با اصول بهداشتی.”

بسیاری از مراحل درگیر در خرید و یا مثال یک خانه در حال حاضر می تواند انجام شود از راحتی از نیمکت خود را از جمله:

  • مشاوره: ایجاد خواص’ عوامل متخصص در دسترس هستند برای ملاقات با شما عملا از طریق Facetime, زوم, Google hangouts یا دیگر سیستم عامل آنلاین و دریافت شما شروع به خود را در املاک و مستغلات سفر.
  • خانه مجازی تور: بازدید مجازی Villagetosee لیست, لذت بردن از یک فیلم “خانه باز” و تجزیه و تحلیل دقیق از هر خانه شما علاقه مند به خرید.
  • بازاریابی دیجیتال خدمات: ارتقاء خواص دیجیتال از طریق آگهی ها و تبلیغات مجازی 3D, تور, تصویری خانه باز لیست در Villagesite.com و پیام های رسانه های اجتماعی.
  • نوشتن ارائه می دهد و قرارداد: به عنوان یک شرکت مبتنی بر فن آوری روستا خواص است که توانایی به ایجاد یک بازار مقایسه و تحلیل و نوشتن و ثبت نام در تمام ارائه می دهد برای خانه رویایی خود را عملا.

برای تماس با روستای خواص بازدید https://www.villagesite.com/ و یا ایمیل [email protected]

REALTORS®: به اشتراک گذاری صنعت اطلاعات “املاک و مستغلات حرکت شبیه چمچه زنی.” ایمیل [email protected] برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>