وستا خواص جدید معرفی طرح های طبقه برای Copperstone townhomes

وستا خواص است دوباره طراحی پوسته از آن Copperstone Townhomes و در حال حاضر ارائه شش به روز رسانی طرح های طبقه.

دوباره طرح شامل استقبال از مقابل مدخل باز به انعطاف پذیری اتاق در طبقه پایین تر مناسب برای خانه و دفاتر و می گوید: AJ van der Linden, Alberta مدیر فروش برای وستا خواص.

“این به روز رسانی برنامه از ویژگی های یک طراحی دوباره grand سالن انتظار با اضافه شدن دو گنجه و فضای ذخیره سازی و دو خوابه دو استاد طرح می گوید:” van der Linden. “پیچیده اتمام شامل اندازه ویندوز نه سقف پا گسترده-تخته کف پوش لمینیت و شیک اصلی-کف اتاق پودر با پایه سینک.”

سه طبقه townhomes طیف وسیعی از 1,330 sq. ft. به 2,290 sq. ft., در دو یا سه اتاق خواب پوسته با 2.5 یا 3.5 حمام و سرویس بهداشتی. هر خانه شامل دو متصل گاراژ.

Van der Linden می گوید: آشپزخانه ها طراحی شده اند به راحتی و کاربردی است.

“این مرکز قرار گرفته آشپزخانه بزرگ سلیمان به پایان رسید با کوارتز کانتر LED گلدان چراغ های آویز چراغ بالای جزیره و لوازم فولاد ضد زنگ,” او می گوید. “همه واحد شامل بزرگ, هوای آزاد, عرشه درست کردن آشپزخانه به پایان رسید با Duradeck و کامل برای پذیرایی از مهمانان است.

“همه خانه ها نیز شامل باغ متری جلو و عقب به علاوه به راحتی از دو خودرو گاراژ. برخی نیز ارائه یک سطح پایین تر انعطاف پذیری است که می تواند تبدیل به یک رسانه اتاق مهمان, اتاق خواب, مرد غار یا یوگا اتاق.”

استاد اتاق خواب جادار, ویژگی ensuites با دو غرق پیاده روی و راه رفتن در جعبه.

این Copperstone محله یکی از آخرین شانس برای زندگی در تاسیس جامعه کاپرفیلد.

“ویژگی های آن مرکز با دادگاه های بسکتبال تنیس و بازی مرکز می گوید:” van der Linden. “وجود دو مدرسه در داخل راه رفتن فاصله از سایت ما به عنوان به خوبی به عنوان مسیرهای پیاده روی و حوضچه های متعدد در سراسر جامعه. این تنها هشت دقیقه به خرید عمده در جنوب دنباله عبور و هشت دقیقه از Seton تجاری/خرید جنوب کلگری سلامت پردیس و ستون YMCA. آن است که 30 دقیقه از مرکز شهر با دسترسی سریع به Stoney دنباله شرقی.”

حقایق سریع

  • سازنده: وستا خواص
  • جامعه: Copperstone
  • توسعه دهنده: Hopewell مسکونی
  • قیمت: از $279,900 به $339,900
  • آدرس: 264 Copperleaf راه s. e.
  • ساعت: دوشنبه تا پنج شنبه ساعت 2 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ظهر تا 5 بعد از ظهر
  • تماس با ما: تلفن 587-352-4266. ایمیل [email protected] سایت copperstoneliving.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>