ورمونت فروشگاه های خرده فروشی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18. در اینجا چه چیزی را می دانیم.

ورمونت فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به شروع به بازگشایی در مارس 18, آخرین حرکت به سوی عادی توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

فروشگاه ها را مجبور به رعایت شرایط خاصی برای بازگشایی, از جمله نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک زمان. فروشگاههای جعبه بزرگ نیز مجاز به شروع به فروش وسایل غیر ضروری را دوباره.

فرماندار اعلام می آمد در یک روز که در آن وجود دارد هیچ اضافی گزارش موارد مثبت و یا مرگ و میر به علت COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. اسکات گفت: ورمونت بود سوم کمترین مورد نرخ رشد در آمریکا

با وجود ادامه مراحل نسبت به بازگشایی اسکات گفت که هنوز زمان به شما اجازه گاز در کاهش اقدامات مانند اجتماعی فاصله پوشیدن صورت پوشش و شستن دست.

“آن را با توجه به این هشدارها و فداکاری Vermonters ساخته شده اند که حتی با آنچه که ما شاهد هستیم در کشورهای دیگر, ما می تواند همچنان به آرامی بازگشایی” اسکات گفت.

چه خواهد شد فروشگاه باید انجام دهید برای بازگشایی?

آژانس تجارت و توسعه جامعه وزارت بهداشت و وزارت امنیت عمومی در حال کار با هم در تولید ارشاد برای خرده فروشی مغازه داران قبل از مارس 18 بازگشایی.

اسکات گفت: کسب و کار نیاز به دیدار با تمام الزامات ایمنی است که دیگر کسب و کار است که باز مانده اند و تا به حال به دیدار تا کنون به علاوه برخی از اضافی مورد نیاز است. این خدمات عبارتند از:

  • نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک یا صورت پوشانده اند.
  • اقامت شش پا از دیگر کارمندان و یا مشتریان.
  • محدود کردن فروشگاه اشغال (کارکنان و مشتریان) به بیش از 25 ٪ از حداکثر ظرفیت قانونی.
  • نیاز به کارکنان تحت COVID-19 ایمنی و سلامت آموزش است.
  • در حال توسعه یک طرح ایمنی که باید به دولت ارائه شده و تایید شده است.

خواهد شد و اعضای عمومی نیاز به پوشیدن ماسک?

اسکات گفت که در حالی که او به شدت تشویق استفاده از ماسک یا پوشش صورت توسط اعضای عموم مردم او نیاز به آنها را. او گفت: فروشگاه های فردی قرار می تواند بیشتر خاص ماسک مورد نیاز به محل برای مشتریان.

اگر فرماندار آغاز می شود شاهد کاهش در تعداد زیادی از مردم با پوشیدن چهره و پوشش او گفت: او را در نظر بگیرید دیگر اقدامات سختگیرانه تر. او گفت: “که من اولین اولویت است.”

“آنچه که من از دیدن در سراسر کشور این است که با داشتن نتایج مختلط” اسکات گفت: اجباری در صورت پوشش قوانین. “آن را ایجاد بسیاری از جنجال و آن را مردم در تقابل و من اعتقاد دارم که آن را معکوس به آنچه که ما در حال تلاش برای انجام امروز.”

اسکات گفت که او امیدوار است ماسک-پوشیدن تر می شود به لحاظ اجتماعی قابل قبول همانطور که بیشتر مردم به طور داوطلبانه و با رعایت توصیه.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de