ورمونت مواد غذایی ضایعات ممنوعیت منجر به بیشتر مزاحم خرس می گوید VT Fish & Wildlife

یک چیز به ناچار منجر به یکی دیگر.

در جولای 1, ورمونت ممنوعیت تکه های غذا در محل های دفن زباله به اثر رفت و نیاز به خانوارهای سراسر کشور شروع به پر کردن سطل کمپوست, آیا در آشپزخانه و یا حیاط.

خرس متوجه شده اند و به عنوان ورمونت Fish & Wildlife بخش گفت: در سال های اخیر انتشار اخبار “بسیاری از مردم با داشتن مشکلات با خرس به دنبال غذا در نزدیکی خانه های خود.”

یک بررسی سریع از جلوی ایوان فروم را تایید خواهد کرد که مشاهدات به عنوان کمپوست شکایات و خرس رؤیت کوه.

ممنوعیت تکه های غذا در زباله ها در محل قرار داده شد به خاطر آن تکه های مدفون در تپه از دیگر زباله ها تجزیه ضعیف. و زمانی که آنها در غیاب اکسیژن آنها منتشر می کنند یک مقدار قابل توجهی از گاز متان یک گاز گلخانه ای.

1 جولای دفن زباله بان کی مون: چگونه و در کجا می تواند به شما پرتاب تکه های غذا?

پس از آن یک علت نجیب اما هیچ کس می خواهد یک خرس در ایوان خود را.

“ما شده اند دریافت بسیاری از گزارش ها از خرس بر عرشه مخصوص ماشینها ممنوع, پاره کردن فیدر پرنده مخرب beehives, کشتن مرغ و وارد شدن به سطل زباله کمپوست و زباله ظروف” خرس زیست شناس فارست هاموند در بیانیه ای گفت. “برخی از مردمی خواهد بود جدید در کمپوست زباله های مواد غذایی در خانه, بنابراین ما در حال ارائه برخی از راهنمایی در مورد چگونه به انجام این کار بدون ارائه اضافی attractants برای خرس.”

خلاص شدن از شر آن فیدرهای پرنده

قبل از شما در مقابله با کمپوست هموند نشان می دهد شما را به آن فیدر پرنده تا زمانی که ما یک پا و یا بیشتر از برف است. و انتخاب کنید تا هر چیز دیگری در حیاط خود را که ممکن است بوی مواد غذایی است. همانطور که برای کسانی که خانه زنبور coops مرغ و کمپوست مخازن هموند توصیه برقی شمشیربازی.

همانطور که برای کمپوست خود را, شما باید با استفاده از سه قسمت قهوه ای مواد برای یک قسمت از مواد سبز. قهوه ای مواد شامل خشک برگ و حیاط باقی مانده و تراشه های چوب. سبز مواد شامل آشپزخانه تکه های سبزیجات و مقدار کمی از میوه ها. اضافه کردن مقدار زیادی از قهوه ای مواد را به حداقل می رساند بوی و سرعت کمپوست.

“بدون گوشت یا استخوان می گوید:” ماهی و حیات وحش است. “آنها نمی شکستن سرعت و قوی هستند حیات وحش attractants.”

غذا قراضه بان اجازه نمی دهد افرادی که کمپوست در خانه به دور از گوشت و استخوان در سطل زباله حتی پس از ژوئیه 1 به طوری که آنها را می توان در فریزر تا سطل زباله در روز است.

بهترین راه برای جلوگیری از جذب خرس است را به مواد غذایی خود را یادداشت به رها کردن ایستگاه های اجرا شده توسط خود را در محلی در مدیریت مواد زائد جامد منطقه و یا شهر. همچنین روگرفت زباله در حال چیدن تکه های غذا برای کمپوست Casella برای مثال ارائه شده به مشتریان خود را با کوچک سبز کمپوست مخازن جمع آوری شده است که در هر هفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درستی کمپوست زباله های مواد غذایی, رفتن به اداره حفاظت از محیط زیست ،

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>