ورمونت, ماسک صورت دستورالعمل یک پرت — بدون اثرات منفی دیده می شود در جای دیگر

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به شدت افزایش می یابد در کشورهای بدون سخت مقرر در پوشش صورت ورمونت و خارج از غرفه در میان همسایگان آن است.

بقیه شرق, نیاز به حداقل برخی از مشتریان از کسب و کار به پوشیدن ماسک. چند متحده باید چه مقدار به سراسر-هیئت مدیره مورد نیاز است.

اما در ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات دولت کاهش یافته است به تصویب یک ایالت ماسک مورد نیاز برای عموم مردم است و حفظ آن تشویق ارشاد و آموزش و پرورش مورد نظر خود را با رویکرد مهار اثر بیماری همه گیر کوروناویروس.

حتی بدون یک ایالت سفارش ورمونت دارای موارد کمتر از هر نقطه در شرق رودخانه می سی سی پی.

به تاریخ حمل و نقل عمومی سواران تنها مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک در سطح ایالت. فردی شهرها و خرده فروشی عملیات مجاز به پوشش صورت اجباری است.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

“این یک نقطه از بحث برای بسیاری از. آن را تبدیل به بیشتر از یک مسئله ملی از هر چیز دیگری” اسکات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه هنگامی که در مورد خواسته با توجه به تغییر موضع خود نیست. “من همچنان به نگرانی در مورد اجرای اقدام است که برای انجام این مجری که آیا آن را از مغازه پاسداران و غیره.”

COVID-19 در ورمونت: چه شهرها و کسب و کار نیاز به ماسک صورت? در اینجا پاسخ.

نیویورک و ماساچوست مین و رود آیلند باید هر مورد نیاز پوشیدن صورت پوشش ، کانکتیکات گفت: کسب و کار و کارکنان و مراجعان نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که نیوهمپشایر محدود چنین تفاوت خاص کسب و کار.

بیش از دو هفته گذشته 16 متحده است که نیازی به ماسک صورت در همه آنها به طور متوسط 84 درصد سنبله در COVID-19 موارد با توجه به Philadelphia Inquirer تجزیه و تحلیل منتشر شده چهارشنبه. در ضمن 11 متحده که نیاز به استفاده عمومی از ماسک را تجربه کرده اند 25 درصد کاهش در موارد.

ورمونت به حال 61 درصد کاهش در موارد که در طول عمر. اما سوال طبقه بندی شده اند دولت را شل تر ماسک دستورالعمل به همان دسته به عنوان فلوریدا که دیدم 179 درصد افزایش یافته است.

ورمونت توصیه ساکنان سایش پوشش صورت در زمانی که خارج از خانه اما تنها نیاز به کارگران به سایش پوشش صورت خود را بیش از بینی و دهان که در حضور دیگران. خرده فروشی تحویلدار می توانید با استفاده از یک شفاف سپر به جای آن از یک ماسک.

اسکات گفت: رفتن بیشتر از آن است به این نکته نشده است لازم است.

“مردم به انجام کار درست” گفت: اسکات که می پوشد یک ماسک خود را در طول سه بار در هفته و رسانه ها در جلسات.

“در پایان روز من اعتقاد دارم که با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از دیگران یک قدرت” اسکات گفت. “این یک ضعف آن قدرت از آنجا که شما در حال کمک به مردم دیگر. اگر شما می توانید یک ماسک من می خواهم بپرسم که شما انجام این کار.

“من یک ماسک به دلیل من می خواهم برای محافظت از همکار من Vermonters.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im