ورمونت F-35s هنوز در حال پرواز در طول coronavirus بیماری همه گیر. چگونه اغلب شما آنها را بشنود?

اعضای ورمونت هوایی گارد ملی در ادامه به پرواز F-35 جنگنده جت از طریق آموزش در دوران جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

شهر وینوسکی صادر Q&A با فرمانده 158th جنگنده بال سرهنگ David W. Shevchik جونیور, پاسخ به سوالات که ممکن است در Vermonters ذهن به عنوان آنها را بشنود هواپیما از خانه های خود. بسیاری از Vermonters ماندن در خانه و یا کار از خانه در هر سفارش از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات به منظور کمک به کاهش گسترش COVID-19.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در چین در پایان سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان است. ورمونت گزارش خود اولین مورد از COVID-19 در اوایل ماه مارس.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

چرا F-35s هنوز پرواز در طول همه گیر?

Schevchik گفت: بسیاری از آن را جوش پایین به بال جنگنده مسئولیت برای تامین امنیت ملی ، هوا از اعضای گارد باید ادامه عملیات پرواز برای حفظ فدرال ماموریت آمادگی مورد نیاز, او گفت:.

“بسیاری از جنبه های ایالتی و فدرال ماموریت نمی توان از خانه کار می کرد,” Schevchik نوشت. “در حال حاضر تمرکز ما روی حفظ یک محیط امن کار, بنابراین ما می تواند به محافظت از تیم ما و خانواده ها است.”

در حالی که نگهداری و تیم عملیات ادامه پرواز و نگهداری هواپیما, جنگنده بال پزشکی و ماموریت تیم پشتیبانی در حال کمک به ورمونت مقامات ساخت جایگزین مراقبت های بهداشتی و امکانات حفظ در حال انجام عملیات پزشکی و مدیریت لوازم پزشکی Schevchik گفت.

چگونه اغلب می تواند ما انتظار داریم به شنیدن F-35s?

برنامه پرواز را تا حد زیادی آینه کسانی که از F-16 و با توجه به Q&A. A برخاست به طور معمول شامل چهار به هشت هواپیما.

استاندارد عملیات پرواز برگزار سهشنبه تا جمعه با پرواز در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر. دریل گاهی اوقات نیز اتفاق می افتد در تعطیلات آخر هفته معمولا در اولین شنبه هر ماه در صبح و بعد از ظهر. یک بار در هر سه ماهه پرواز برگزار خواهد شد در یک بعد از ظهر یکشنبه گفت:.

جنگنده بال را به اطلاع جامعه از طریق آزادی مطبوعات اگر آنها در حال برنامه ریزی هر پروازهای خارج از این برنامه.

چگونه بسیاری از F-35s اینجا ؟ و هنگامی که در حال بقیه میاد ؟

ورمونت دریافت کرده است 15 از آن انتظار می رود 20 F-35 هواپیماهای Schevchik گفت. باقی مانده جت های جنگنده در حال برنامه ریزی برای رسیدن تابستان امسال و پیش بینی می شود در ورمونت در ماه سپتامبر.

اطلاعات بیشتر را می توان در Q&A در شهر وینوسکی وب سایت: winooskivt.gov/civicalerts.aspx?AID=356.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>