ورمونت 2020 American Legion فصل بیس بال لغو شد با توجه به COVID-19 همه گیر

ورمونت ندارد an American Legion بیس بال فصل تابستان امسال است.

دولت دفتر اطلاع آن پست از تصمیم روز پنج شنبه در نامه ای از وزارت فرمانده ران لاروس. این حرکت به دنبال ملی بدن 7 آوریل اعلام به رها کردن آن سری جهانی و منطقه ای مسابقات و همچنین کشورهای دیگر’ فسخ در روز پس از.

از آن خواهد شد فقط زمان چهارم دولت برگزار شد an American Legion مسابقات پس از آن برای اولین بار در سال 1928. آخرین بار این اتفاق افتاده بود 1945 زمانی که ورمونت رفت و سه سال راست بدون crowning یک قهرمان در طول جنگ جهانی دوم است.

دولت تا به حال 16 American Legion تیم در فصل گذشته با برتلبرو پست 5 برنده شدن در مسابقات قهرمانی برای دومین بار در چهار سال.

لژیون فصل به طور معمول اجرا می شود از اواسط ماه ژوئن از طریق دولت مسابقات در پایان ماه ژوئیه.

در نامه لاروس مشخص شده چند اثر از COVID-19 همه گیر است که میان به تصمیم خود.

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

با توجه به محدودیت های مالی لاروس نوشت: برخی از پست ها حمایت از تیم در حال حاضر برنامه ریزی برای قراضه برنامه های خود را برای این فصل بدون سالن باز برای حمایت از این برنامه.

چرا که بسیاری از بیس بال لژیون سالن های واقع شده در مدارس است که بسته شده اند و برای هفته ها در این زمینه به احتمال زیاد نیاز قابل نگهداری در شکل با توجه به لاروس.

اما “مهم ترین دلیل” لاروس ذکر شده بود و این نگرانی به صورت بالقوه آسیب. با دبیرستان فصل کنار گذاشته تا حداقل ممکن است — اگر آن را طول می کشد به هر شکل در تمام ورزشکاران خواهد بود در پشت منحنی نیاز به بازی یک برنامه است که ویژگی های 24 بازی در کمی بیش از یک ماه است.

“بیس بال لژیون تلاش در این وضعیت از بازیکنان بیس بال با دو به علاوه ماه مطبوع بازی فصل خود را,” او نوشت.

برخی از ورمونت لژیون جوخه ابراز تمایل به بازی بیس بال در بعضی از فرم در تابستان امسال حتی اگر آن را وابسته و بلند مدت سازمان است.

در توییتر پست 91 گفت: آن را امتحان کنید به reclassify به عنوان یک غیر لژیون برنامه برای یک تابستان به منظور بازی.

“هنگامی که دولت امن است ما خواهد شد در زمین بازی” پست 91 نوشت.

S. D. ایرلند برنامه همچنین به بررسی گزینه های موجود در این زمینه در این تابستان.

“ما در حال کار خستگی ناپذیر در پیدا کردن راه دیگری برای بازی بیس بال در این تابستان به عنوان طولانی به عنوان سلامت جامعه و شرایط را بهبود بخشد. لطفا سالم و امن!” آن را که در توییتر ارسال.

بیشتر: “من واقعا نمی خواهید به از دست دادن آن’: Shelburne بدنسازی صاحب دعوا برای کسب و کار خود را در میان شیوع

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>