Vermonters را به صبر برای آب و هوای گرمتر به لطف بهار-شکستن جبهه سرد

فراست-تحت پوشش بهار جوانه گاه به گاه برف و دماهای سردتر ممکن است شما تعجب کنید که زمانی که آن را واقعا احساس می کنم مثل بهار. اگر شما در حال انتظار برای که به نوبه خود آن را در این هفته با توجه به خدمات ملی آب و هوا در برلینگتون.

جبهه سرد تا اواسط هفته

یک جبهه سرد بود و انتظار می رود در اوایل بعد از ظهر سه شنبه با توجه به پیش بینی صبح روز دوشنبه توسط Matthew رس خدمات ملی آب و هوا هواشناس. رگبار و رعد و برق خواهد به نوبه خود به برف دوش به خصوص در ارتفاعات بالاتر شنبه شب به جمعه. انتظار می رود به طور قابل ملاحظه ای کولر و احساس سرد چهارشنبه با اوج در پایین 40s. خاک رس و گفت: وجود خواهد داشت یک روند گرم شدن روز جمعه.

سردتر از نرمال

اگر آن را احساس می کند مانند آن بوده است سردتر مارس نسبت به حالت عادی حق با شماست. دماهای شده اند نرمال اما نه به طور قابل توجهی برای این زمان از سال با توجه به رس. و در حالی که آن را ممکن است احساس مانند بارش برف ادامه دارد بعد از آن ما در واقع پشت به صورت میانگین بارش برف به مقدار. تا کنون در این ماه وجود دارد دیده می شود 1/10 اینچ زمانی که دو اینچ طبیعی است برای ماه آوریل است.

باغبانی ممکن است باید صبر کنید

با همه cooped در حال حاضر بسیاری از خارش به خارج و شروع به آن باغ است. اما خاک رس توصیه نمی کاشت ترین گیاهان یا محصولات تا بعد از روز یادبود زمانی که “اقلیمی سخت یخ” باید انجام شود, او گفت:. برخی گوشتخوار می تواند زنده بماند اما گیاهان گوجه فرنگی به احتمال زیاد نمی خواهد.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>