Vermonters می رویم هفته بدون مزایای بیکاری با توجه به COVID-19: آنچه ما می دانیم

بیکاری ادعا می کنند روند همچنان درمانده تر ورمونت کارگران بسیاری از آنها رفته اند چندین هفته بدون دیدن مزایای بررسی در پست الکترونیکی و یا گرفتن پاسخ از مرکز تماس بگیرید.

مطبوعات آزاد در ادامه به دریافت تماس و ایمیل از Vermonters که ساعت را صرف تلاش برای فایل ادعا می کند هر روز در حالی که همه نگران توانایی خود را برای دیدار با نیازهای اولیه خود را.

در زیر شما را پیدا خواهد کرد پاسخ به برخی از رایج ترین پرسش های ما را دریافت کرده ام.مطبوعات آزاد است که منتظر پاسخ از وزارت کار به سوالی در مورد نرخ بیکاری روند. ما ادامه خواهد داد برای پیگیری این اداره و این داستان ممکن است به روز شده.

چگونه می توانم به کسی که در وزارت کار و یا ادعای من در زمینه?

مردم به دنبال فایل های هفتگی خود ادعا می کند می توانید آنلاین در labor.vermont.gov و یا تماس با بخش تلفن خودکار و خدمات در (800) 983-2300. خط تلفن باز است 24 ساعت در روز یکشنبه و از ساعت 5 تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

برای کمک در فشار دادن و یا مسائل تکراری شما می توانید تماس بگیرید مدعی کمک خط در (877) 214-3332. این خط علاوه بر این قادر می سازد Vermonters به فایل عطف به ماسبق برای هفته ها است که آنها از دست رفته است.

“فراخوانی است که بهترین روش برای رسیدن به این اداره گفت:” کایل Thweatt, communicatons و توسعه هماهنگ کننده وزارت کار در یک ایمیل.

برای اطلاعات بیشتر: Vermont کارگران صورت مزایای بیکاری تاخیر در coronavirus

من تجربه مشکلات با شماره امنیت اجتماعی (SSN) نه به رسمیت شناخته شده. باید چه کار کنم ؟

وزارت کار به تازگی منتشر شده یک مقاله برجسته دلایل مردم ممکن است دچار خطا حاکی از این است که خود را به شماره امنیت اجتماعی ‘یافت نشد’.

  • ادعای شما این است که در ادامه به پردازش می شود. آن را ممکن است تا 72 ساعت به صورت اولیه خود را ادعا می کنند به پردازش می شود. (البته خوانندگان به نام گفت: آنها باید منتظر هفته بدون تایید.)
  • شما در حال حاضر در زمینه ادعای خود را. اگر شما قصد به بررسی وضعیت خود ادعا, ادعا پورتال ممکن است تندرست چرا که این بخش در حال حاضر تکمیل شده خود را ادعا می کنند.
  • شما از دست رفته مهلت به پرونده ادعای قبلی هفته. بسیاری از متقاضیان ادامه به مشکل رسیدن به وزارت کار با وجود تلاش های جدید برای توزیع حجم تماس.

است وجود دارد یک جایگزین سیستم خودکار در آثار به آدرس سرریز از تماس گیرنده است ؟

برخی از خوانندگان به نام مدعی کمک خط بیش از 400 بار در روز و در عین حال از شنیدن از کسی.

“ما به طور مداوم در تلاش برای گسترش ظرفیت و کاهش حجم تماس از طریق انواع روش ها از جمله ترتیب حروف الفبا مرتب ساختار” گفت: Thweatt.

در یک جلسه توجیهی در روز چهارشنبه اقدام کمیسر Michael Harrington اظهار داشت: این اداره در تلاش است تا recode خود پردازنده مرکزی سیستم اجازه می دهد تا متقاضیان به خود فایل به جای تماس با خط مستقیم.

“بزرگترین نگرانی ما بدیهی است افرادی که در اعمال گذشته و دریافت چک به تاریخ و یا دریافت شاید یکی بررسی و متوقف شد دریافت چک” گفت: Harrington.

یک کدگذاری پردازنده مرکزی می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا متقاضیان به فایل های از دست رفته ادعای هفته گذشته در یک ماده از روز. در این میان وزارت کار به آدرس مسن ادعا می کند از اوایل تا اواسط ماه مارس.

زمانی که می توان انتظار داشت من بیکاری ادعا می کنند به می رسد ؟

هنگامی که یک فرد ارائه شده است یک هفتگی ادعا و آن تایید شده تحویل پرداخت بستگی دارد که کدام روش انتخاب شد (واریز مستقیم یا مقاله بررسي), Thweatt توضیح داد.

“به طور مستقیم سپرده می توانید یک یا دو روز به روند و از طریق پست چک خواهد بود وابسته به USPS. پرداخت در حال پردازش روزانه است.”

همانطور که در آوریل 10, وزارت کار پردازش شده حدود 36,000 ادعا و صادر 43,000 پرداخت.

همه کارکنان تماس گیرنده مجهز به همان اطلاعات ؟

برای رسیدگی به حجم بالای تماس های وزارت کار خود را گسترش داده نیروی انسانی شامل کارکنان از ورمونت گاز سبز کوه قدرت و سایر ادارات دولتی.

اما این آموزش نیاز به آموزش کارکنان جدید در سیستم پردازنده مرکزی است که این گروه با استفاده از طول می کشد هفته Thweatt گفت.

“ما به ارمغان آورده اند در بیشتر کارکنان فقط در هفته گذشته گفت:” هارینگتون در یک جلسه.

من بیشتر بیشتر, سوال در مورد ادعای من

در آن Facebook صفحه: وزارت کار در ادامه به ارسال پاسخ به سوالات متداول. در زیر چند پرسش هایی که پاسخ داده شده است:

شما مطمئن نیستید که در آن دولت به پرونده ادعای خود را. این راهنمایی کلی این است که شما باید فایل اولیه خود را ادعا می کنند در دولت شما کار کرده در ظرف 18 ماه گذشته.

شما مطمئن نیستید چه چیزی را انتخاب کنید و به صورت هفتگی ادعا سوال “آیا شما به دنبال کار به عنوان کارگردان در طول هفته پایان ____?” کار جستجو مورد نیاز برای مزایای بیکاری به طور موقت چشم پوشی به این معنی که پاسخ شما به این سوال را نمی خواهد تاثیر خود را واجد شرایط. وزارت کار است توصیه شما را انتخاب کنید یا گزینه و در ادامه با سوالات.

شما به تازگی به ترک کار شدند و قرار است به شروع یک کار جدید اما جدید خود کارفرما را به عقب رانده تاریخ شروع و شما مطمئن نیستید که چگونه به فایل. “شما باید انتخاب کنید, پیر کارفرما در سابقه اشتغال بخش از ادعای اولیه فرم را انتخاب کنید و “ترک” را به عنوان دلیلی برای پر کردن است.”

کارفرمای خود را به طور موقت بسته و یا از شما خواسته شده توسط کارفرما به قرنطینه و شما مطمئن نیستید که چگونه برای پر کردن “دلیل برای پر کردن” در اولیه UI فرم. شما باید انتخاب کنید “گذاشته” را به عنوان پاسخ خود را.

سوالات است که ما در انتظار یک پاسخ برای:

  • است که بخش آگاه “دستمزد در ازای متوجه” مسائل متوقف مزایای بیکاری? (اگر یک کارفرما پرداخت می شود باقی مانده از این هفته که شما گذاشته شدن آن ممکن است تأثیر بیکاری خود را ادعا می کنند).

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>