Vermonters در حال غواصی به باغبانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آیا شما امیدوار به کاهش استرس و یا رشد سبزیجات خود را در حال حاضر ممکن است زمان مناسب به سبز نما.

“مردم در حال گرفتن واقعا هیجان زده در مورد باغبانی گفت:” لیزا براون سرپرست در باغبان عرضه در برلینگتون.

یک گرم مارس واز بیشتر Vermonters علاقه مند به صرف وقت خود را در خارج از منزل در حالی که رعایت “ماندن در خانه امن, امن” سفارش.

کروناویروس در VT: چگونه اجتماعی تاثیر فاصله باغ جامعه?

باغبان را عرضه کرده است دیده می شود یک دیوانگی به صورت دانه سینی گلکاری خاک و کود قهوه ای گفت: به عنوان تازه کار و کهنه کار باغبان به دنبال پروژه های به اشغال زمان خود و حتی فرزندان خود را درگیر.

“مفهوم رشد مواد غذایی خود را بسیار محبوب است” گفت: قهوه ای.

بسیاری از اولین بار, باغبان ممکن است می خواهم به شیرجه رفتن به سمت راست کاشت فلفل, گوجه فرنگی یا بادمجان اما آن نوع از پروژه ها ممکن است نیاز به تلاش بیشتر و آماده سازی است.

“نگه داشتن آن ساده” براون گفت. “آیا بیش از حد بلند پروازانه اولین بار در اطراف.”

باغبانی است که نه تنها راه را برای مردم به منظور توسعه استقلال در حال رشد مواد غذایی خود را, اما مفید برای بهداشت روان در طول این زمان گفت: Jonathan Hescock شرکت مالک ورمونت پیروزی گلخانه در Cornwall.

“این یک راه بسیار خوبی برای استراحت مردم اعصاب” Hescock گفت.

چگونه شروع به دانه داخل خانه

اگر این گفته قدیمی “مارس دوش به ارمغان می آورد ممکن است گل” هنوز هم نگه می دارد تا آن ممکن است مفید برای رشد گل و نهال سبزیجات در داخل خانه در طول این ماه است. باغبان را تامین را فراهم می کند یک مقاله مفید در مورد چگونه برای شروع دانه برای سبز مانند ریحان.

یک مقدار سالم از نور و آب مناسب خاک و کود اجازه خواهد داد که دانه به جوانه زده و شروع به رشد قبل از انتقال گیاهان ،

دانشگاه ورمونت فرمت استاد باغبان برنامه دارای یک صفحه وب را برای افراد علاقه مند به باغبانی در طی این بیماری همه گیر از جمله راهنمایی در مورد چگونه برای برنامه ریزی قبل از کاشت باغ سبزی و چگونه به منظور بالا بردن خود را باغ تخت.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>