ورمونت یو پی اس های کارگر می گوید او از کار اخراج شد برای ضعیف عدم coronavirus احتیاطی

یک خلاف کاران در یک یو پی اس تسهیلات در St. Johnsbury می گوید او از کار اخراج شد پس از گزارش شرایط نا امن در طول coronavirus همه گیر از جمله کمبود تجهیزات حفاظت فردی; شرایط غیر بهداشتی از جمله عدم صابون در دستشویی و حمام; و نقض دستورالعمل های دیگر از جمله اجتماعی فاصله.

Margery هاروی ثبت whistleblower شکایت فدرال ایمنی شغلی و سلامت اداری در آوریل 20 و با ورمونت OSHA روز بعد گفت او از کار اخراج شد و پس از بارها و بارها شکایت به مدیریت در مورد شرایط نا امن.

هاروی گفت: او هنوز شنیده می شود از ورمونت OSHA در مورد شکایت.

یو پی اس می تواند بلافاصله نظر رسیده صبح روز چهارشنبه.

در او خلاف کاران شکایت هاروی نوشت: دلیل یو پی اس به او برای فسخ در آوریل 10 بود که او در زمان یک عکس از یک موس و یک ایستگاه گاز در حالی که در مسیر او و سپس گفته دروغ گفته در مورد ارسال آن در رسانه های اجتماعی در حالی که در این کار است.

“این یک بهانه ای از” هاروی نوشت. “همان مدیر است که اخراج من تا به حال یک مسابقه در اوایل سال جاری که در آن از او خواست که رانندگان برای گرفتن عکس به رقابت برای کسی که تا به حال بدترین شرایط ما مسیرهای. تهدیدات ساخته شده به من و زمان از من فسخ آن را روشن است که این تلافی برای من ایمنی فعالیت است.”

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

پس از هاروی تماس ورمونت OSHA و یو پی اس سر ایمنی برای منطقه و یو پی اس شروع به ارائه PPE و تاسیس اجتماعی فاصله اقدامات در سطح ایالت به گفته دیوید لوین یک سازمان با یو پی اس Teamsters متحد مردمی شبکه یو پی اس Teamsters که کار به تقویت اتحادیه قرارداد با یو پی اس.

“مشکل عدم PPE و شرایط غیر بهداشتی به طور کلی یک مشکل سراسری” لوین میگوید. “من کار با یو پی اس Teamsters از سراسر کشور است.”

لوین است که در بروکلین.

لوین گفت که پس از او به چاپ داستان در مورد هاروی فعالیت در یو پی اس Teamsters ایالات وب سایت خود مدیر به او گفت که او و بسیاری از مردم بسیار ناراضی است.

“پنج روز بعد او از کار اخراج شد,” لوین گفت. “این یک چیز بسیار خطرناک برای ارسال یک پیام به یو پی اس رانندگان که در یک موقعیت برای گسترش این بیماری است که اگر آنها صحبت کردن در مورد بهداشت ایمنی و خطرات است که می توان آنها را در انتقام علیه.”

هاروی, 56 گفت: او برای یو پی اس از سال 1987.

“آیا من اشتباه نمی کنید من همه چیز را من از آنجا که من کار کرده ام برای این شرکت از 33 سال” هاروی گفت. “اما شما می خواهم فکر می کنم من شایسته یک کمی اندکی بیشتر احترام بگذارند.”

این داستان به روز خواهد شد.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>