ورمونت بیکاری: حدود 2,300 ادعا می کند هنوز در انتظار حل و فصل شود

بیش از 2000 Vermonters در حال انتظار به تعداد مدعیان بیکاری پذیرفته شده به طوری که آنها می تواند برای پرداخت سر رسیده و مزایای, با توجه به رسمی از وزارت کار.

در تاریخ 12 ژوئن 2,295 ادعا شد در داوری فرآیند به طور موقت مشخص شده با مسائل ورمونت در حالی که وزارت کار کارکنان بررسی دلیل مدعی فسخ قرارداد. این گروه پیش از این اعلام کرد که آن را به حال خطاب بیش از 23,000 ادعا می کند که قدمت آن به پایان ماه مارس.

دهها هزار نفر از Vermonters زمینه برای مزایای بیکاری کون بسیاری از کارفرمایان تعطیل و یا به شدت کاهش کارکنان در مواجهه با رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات در خانه بمانند سفارش به معنای آهسته گسترش جدید کروناویروس.

تقریبا 47,000 مردم تا به حال در زمینه نرخ بیکاری در ورمونت برای هفته 6 ژوئن. در اواسط ماه مارس این رقم نزدیک به 60,000 ادعا می کند.

نرخ بیکاری در ماه آوریل افزایش یافت و به 15.6 درصد از 3.1 درصد در ماه مارس است.بیکاری دولت گزارش ماه مه برنامه ریزی شده است منتشر خواهد شد ژوئن 19.

برای آخرین بار چند ماه Vermonters صرف روزها و هفته خواستار و در انتظار روشن شدن و تایید خود را در مورد نرخ بیکاری.

ورمونت بیکاری: بیش از 23,000 ادعا می کند خطاب

چرا پرونده در ادعا می کند ؟

قبل از همه گیر ادعا مسائل به طور مستقیم به کار گرفته شده توسط نمایندگان خدمات مشتری که مشغول به کار در کنار چند adjudicators که آغاز روند حقیقت یابی.

با افزایش حجم مطالبات به ورمونت وزارت کار, اما, هجوم مسائل آمد و همچنین نیاز به نمایندگان آموزش دیده در قضاوت به افزایش نیاز به حل و فصل مسائل ناشی از گذشت زمان و برای پرداخت مدعیان به حقوق و دستمزد در ازای توجه کنید.

چه مدت باید مردم انتظار به موارد خود را حل کنید ؟

دولت وزارت کار نمی کند, دولت چگونه قضاوت فرایند را بر روی وب سایت خود را.

“اگر ادعای خود را در قضاوت این خواهد بود adjudicated در آن سفارش دریافت شد” می خواند پاسخ از بخش ‘سوالات متداول’ صفحه.

در یک ایمیل به مطبوعات درک اندرسون مشاور عمومی ورمونت, وزارت کار اعلام کرد که این روند تقریبا در زمان چهار هفته برای حل و فصل یک adjudicated ادعا می کنند.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de