ورمونت بیکار واجد شرایط برای اضافی $600 در عطف به ماسبق ادعای وزارت کار می گوید

Vermonters که هنوز در انتظار بیکاری چک هنوز هم واجد شرایط برای یک هفته فدرال بهره مند است که منقضی می شود در پایان ماه با توجه به وزارت امور خارجه وزارت کار کردند.

در چند ماه گذشته ورمونت, کارگرانی که شغل خود را از دست با توجه به COVID-19 همه گیر شده اند قادر به جمع آوری اضافی $600 در این هفته در بیمه بیکاری. اما در پایان ماه است که پرداخت های اضافی همچنین به عنوان شناخته شده فدرال همه گیر جبران بیکاری (FPUC) منقضی خواهد شد.

“افرادی که در حال حاضر در حال رفتن را از طریق فرایند داوری (با فرض اینکه آنها یافت می شود واجد شرایط برای مزایای بیکاری) خواهد بود قادر به استفاده از FPUC سود” کایل Thweatt ارتباطات هماهنگ کننده وزارت کار نوشت: در یک ایمیل.

Claimaints که در حال انتظار برای منافع به عطف به ماسبق اضافه شده برای هفته گذشته هنوز هم قادر خواهد بود برای دریافت 600 دلار.

هفتگی فدرال بهره مند شده و ادعا آغاز هفته اول آوریل است و قابل استفاده برای متقاضیان واجد شرایط در هر دو سنتی بیمه بیکاری سیستم و همچنین به عنوان کسانی که در این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه.

در هفته منتهی به 25 ژوئیه خواهد بود آخرین فرصت برای متقاضیان برای دریافت 600 دلار سود مگر اینکه کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

به عنوان هفته منتهی به 11 ژوئیه وجود دارد بیش از 40,000 جدید و در ادامه ادعا می کند در دولت بیمه بیکاری سیستم.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>