ورمونت به نام هفت. 23 الکساندر گرگ و میش روز قطعنامه در آینده Juneteenth

الکساندر گرگ و میش, اولین فرد سیاه و سفید در امریکا فارغ التحصیل از کالج و یا دانشگاه و اولین آفریقایی آمریکایی برای خدمت در دولت و قوه مقننه خواهد شد در حال حاضر خود را در ورمونت.

قدیمی سنگ خانه موزه در Brownington همکاری با دولت سناتورها و نمایندگان به تعیین سپتامبر. 23 به عنوان الکساندر گرگ و میش روز در ورمونت. این قطعنامه برای ایجاد روز خوانده خواهد شد در ورمونت کاخ جمعه در Juneteenth تعطیلات که یادآور رهایی از گذشته بردگان در امریکا است.

قطعنامه حمایت شده توسط سنسور. جان راجرز و رابرت استار و مظنونان حمله به دانشگاه Vickie قوی برایان اسمیت و لین Batchelor.

گرگ و میش متولد شد و در سپتامبر. 23, 1795. تازه تعطیلات تعیین شده را علامت خود را 225th تولد.

موزه غرفه با معترضان

قدیمی سنگ خانه موزه مستقر در ساختمان یک بار شناخته شده به عنوان آتن سالن که ساخته شده بود توسط گرگ و میش به عنوان یک خانه شبانه روزی مدرسه. در بیانیه این موزه نوشت که آنها “باور سیستمیک نژادپرستی ساخته شده بر روی پشت موفقیت هر نسل از آمریکایی های آفریقایی تبار در هیچ جایی در جامعه ما است.”

“ما همچنین بر این باورند پایان سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده به معنای آموزش دیگران در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار که مانند آقای گرگ و میش ساخته اند ملت ما را از آنچه در آن امروز است.”

مایکل مورفی رئیس جمهور از سنگ در خانه موزه امناء نوشت که هیئت مدیره می ایستد با معترضین.

“برای این منظور ما طرح و برنامه های نمایشگاه در دانشگاه ما و آنلاین است که آموزش نه فقط در مورد چقدر سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, در حال حاضر, اما در مورد چه مقدار از آنها باید همیشه اهمیت. نه حداقل از این رویداد خواهد شد در این جشن برنامه ریزی ما برای آقای گرگ و میش تولد.”

JUNETEENTH در ورمونت: آنچه تعطیلات به معنی; که در آن شما می توانید جشن

در روز جمعه با توجه به بیانیه ای از این موزه نیز علامت شروع یک برنامه آموزشی برای دانش آموزان است که آموزش کودکان در مورد گرگ و میش زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>