ورمونت ارکستر سمفونیک به نظر می رسد برای انطباق موسیقی بی انتها در یک زمان از coronavirus

چالش مواجه مت LaRocca دلهره آور بود: چگونه به موسیقی کلاسیک هنری عرصه شده است که در اطراف برای نیم هزاره و یا پس و تغییر آن به عصر دیجیتال — در چند هفته. در طول یک بیماری همه گیر.

خلاق-پروژه های گورو برای ورمونت ارکستر سمفونیک آمد “از جعبه” یک livestreaming سری کنسرت های مشتق شده از بسیار موفق “Jukebox” مجلسی-کنسرت های موسیقی او نظارت در ArtsRiot در برلینگتون قبل از COVID-19 تعطیل کرد.

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

“ما مرتب کردن بر اساس پیش بینی آن را به عنوان یک راه برای حرکت فراتر از موسیقی به عنوان مقدار به عنوان ما می توانیم” LaRocca گفت: با اجازه بینندگان سوال از نوازندگان. “ما در حال تلاش برای آن را به یک پنجره واقعی نه تنها به کسانی که این بازیکنان به عنوان بازیکن و نوازندگان اما همانطور که مردم بیش از حد.”

دوستداران موسیقی و کسانی که در کسب و کار ویران شده اند از دست دادن اجرای زنده از اواسط ماه مارس. “برای بسیاری از ما در دنیای هنر در حال حاضر و موسیقی جهان, ما در حال انجام بهترین های ما, اما زمانی که ما نگاه دراز مدت آن را ترسناک” گفت: LaRocca زندگی می کند که در Waterbury. این سوال از زمانی که جمع آوری برای کنسرت رزومه به خصوص ترسناک گفت: — آن است که این سقوط ؟ بعدی بهار ؟ 2022?

LaRocca گفت: VSO تکامل یافته است تا حد زیادی در سال های اخیر به نمایش گذاشته Jukebox سری و دیگر تلاش ها برای آوردن موسیقی کلاسیک از سالن های کنسرت به کمتر-سالن های سنتی و جوامع است. “و در حال حاضر ما ندارد و کسانی که به” LaRocca گفت. “و در حال حاضر ما به تکامل دوباره و تغییر دوباره.”

که در آن درجه ای از آرامش در LaRocca.

“ما می توانیم تغییر,” او گفت:. “ما نشان داده ایم که به عنوان یک سازمان و گروه ما انعطاف پذیری. در حال حاضر آن را تلاش برای کشف کردن که چگونه بسیاری از است که انعطاف پذیری و هنوز هم ارتباط با مردم است.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>