ورمونت شناگران عدم وجود داده ها در آلودگی آب به عنوان بودجه چالش های COVID-19 محدود کردن تلاش های داوطلبانه

ایمان — و نه مرسوم آزمایشگاهی تست — راهنمای Vermonters در این تابستان به عنوان آنها ارزیابی ایمنی از بسیاری از دولت های شنا ،

باکتری های مضر مانند E. coli در ده ها تن از نهرها و حوضچه ها جریان خواهد unmeasured در این سال کارشناسان تایید می کنند.

پول اختصاص داده شده برای تست از شهروند نمونه های جمع آوری شده در دولت آزمایشگاه در رندولف کاهش یافته بود در پاییز گذشته و حذف این بهار.

میدانی مخروطی پایین به شدت به حداقل رساندن خطر عفونت با کروناویروس جدید.

دو whammy از بودجه تنگ تر و همه گیر احتیاطی نیز لطمه می زند و دولت را تلاش برای ردیابی آلاینده ها است که جریان به دریاچه چاپلین گفت: Lynn Munro, مدیر غیر انتفاعی حوضه ایالات ورمونت.

مونرو که مختصات ورمونت 20 یا شهروند به رهبری جریان-حفاظت گروه توضیح داد: اتصال خود را به دریاچه: برای چند دهه, نمونه آب جمع آوری شده توسط سازمان های غیر انتفاعی کمک کرده اند دولت کارشناسان با دقت اشاره کردن منابع آلودگی مانند مدیریت بد باران و رواناب از مزارع و جاده ها و تحولات مسکن.

نتیجه مطلع رگولاتور می تواند اولویت دادن به پیشگیری و اجرای Munro افزود: “ما باید یک تصویر بهتر از جایی که این مسائل در دولت, و, آیا, پاک, آب, پروژه مشغول به کار هستند.”

بیش از حد موفق باشد ؟

همکاری بین ساکنان خود waders در آب و دانشمندان در سازمان منابع طبیعی پرداخت می شود با توجه به جولی مور آژانس ،

پروژه های داوطلب شده اند “مقرون به صرفه ترین راه را برای دولت به آن برسد پاک-آب اهداف” مور گفت: اعضای فدراسیون ورمونت دریاچه ها و برکه ها را در نشست سالانه خود از یک سال پیش.

در واقع دولت فدرال و مقامات محیط زیست همواره دفاع و پشتیبانی داوطلب استوارت که از آوریل تا اکتبر باران یا درخشش شیب را به جریان بنابراین ما ممکن است حفاظت بهتر از زندگی آبزیان — و در نهایت خودمان.

اما بعد از آن در سال 2019 آژانس از منابع طبیعی تعیین می شود که برخی از آن آب با کیفیت برنامه ها شده بود رفتن بیش از بودجه برای سال — یک روند بود که دیگر پایدار گفت: هدر Pembrook آن سرپرست biomonitoring.

در میان overuns بود LaRosa برنامه مشارکت که صرف در مورد $100,00 سالانه برای تست آبخیز گروه’ نمونه.

این LaRosa برنامه آغاز شده و در سال 2003 با چهار شرکت گروه Pembrook گفت و آن بی درنگ موجب رشد بیشتر علم شهروند.

موفقیت با این حال استقبال آمد و با یک هزینه. بیست و سه گروه اعمال می شود برای بودجه سال گذشته است.

مدیریت و نظارت این برنامه شد قابل کنترل Pembrook گفت: “اساسا این رشد مربوط به رشد ما کارکنان منابع است.”

از بودجه کوچکتر به هیچ چیز

LaRosa بودجه کاهش به $76,000 در اوایل بهار. از 23 گروه هایی که اعمال می شود برای LaRosa برنامه بودجه فقط 12 اهدا شد کمک های مالی.

برخی از پروژه ها همراه شد و با هم برای صرفه جویی در هزینه های اداری Pembrook گفت: دیگران رد شد چرا که آنها موفق به ملاقات با تازه تاسیس در اولویت است.

سپس هنگامی که COVID-19 زده منطقه تلاش های داوطلبانه متوقف شده است. پروتکل های جدید برای حمل و نقل و ارائه نمونه آب تا به حال به اتو کردن.

به عنوان ضرب الاجل از دست رفته بودند و شکاف در آب با کیفیت پایگاه داده رشد گسترده مقامات دولتی تصمیم به لغو تمام LaRosa بودجه برای این سال است.

اعلام این بهار بود “تاسف تعجب” برای قانونگذاران تمام خطوط سیاسی گفت: Rep. امی شلدون D-Middlebury که صندلی ورمونت خانه, طبیعی, منابع, Fish & Wildlife کمیته: “این مسخره مقدار کمی از پول می شود که ما برای آن را دریافت.”

LaRosa بودجه کلیدی برای تقویت Vermonters آگاهی از کیفیت آب شلدون گفت: “و فواید آن به مراتب سنگین تر بودن هزینه های خود را.”

او قصد دارد برای راه اندازی مجدد مکالمه (و بودجه) زمانی که قوه مقننه تشکیل مجدد در ماه اوت است.

در انتظار

LaRosa بودجه تقریبا قطعا بازگشت در سال 2021 اما آن را خیلی زود برای پیش بینی مقادیر گفت: Oliver Pierson که موفق ورمونت دریاچه ها و حوضچه های برنامه است.

“ما نیاز داریم که داده ها; ما نیاز به حمایت دولت آب-استانداردهای کیفیت” Pierson گفت. “نظارت بر همه چیز است.”

در همین حال دولت “است و از وضعیت بد” با نمونه گیری های انجام شده توسط یک نامعقول کارکنان وی افزود: به طور معمول خود را در بخش نظارت بر 75 دریاچه هر تابستان. در این سال آن را به 25.

“ما در حال کشش خودمان را تا آنجا که ما می توانیم” او گفت:. “ما نیاز به آن داده است.”

‘Whiplash’ در ترانشه

داوطلبان در حوزه آبخيز-حفاظت از گروه های در حال انجام.

برخی مانند ادیسون شهرستان رودخانه تماشای مشترک در حال جمع آوری پول برای تست های آزمایشگاهی برای آن منطقه محبوب ترین شنا نقاط گفت: Matthew ویتن آن مدیر عامل.

او در توصیف زمان نمونه برداری فصل به عنوان “whiplash” پس از چندین دهه پیشرفت سازگار و آنچه که به طور معمول “یک تعهد بزرگ حمایت از ورمونت برای کیفیت آب.”

جمع آوری کمک به را تشکیل می دهند کمبود ثابت کرده است چالش برانگیز گفت: میشل براون مدیر اجرایی غیر انتفاعی دوستان وینوسکی.

“طبعا گروه هایی که ممکن است باید بودجه کار ما در حال انحراف بودجه به مسائل بیشتری در حال حاضر مانند امنیت غذایی” براون گفت.

همانطور که با دولت او نامشخص است در مورد نحوه برنامه ریزی برای جارو آب در 2021 — و چگونه به پرداخت هزینه برای آن.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>