ورمونت دیوان عالی عمل 46 و اجباری مدرسه منطقه ادغام

ورمونت دادگاه عالی حکومت جمعه در 3-2 رای به نفع دولت تصمیم به نیاز منطقه مدرسه ادغام به عنوان یک راه برای مقابله با کاهش ثبت نام.

قانون شناخته شده به عنوان عمل 46 به تصویب رساند که در سال 2015 ارائه مشوق برای مدارس که تصمیم به ترکیب خود را در ساختار حکومت و سپس اجازه هیئت دولت از آموزش و پرورش به منظور غیر ارادی ادغام.

با توجه به تصمیم دادگاه عالی قانون ایجاد شد چرا که “با توجه به سیزده نوع مختلف از مدرسه منطقه ساختار دولت در دولت” ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش در ورمونت فاقد منسجم تحویل تحصیل. که با توجه به دادگاه سند به معنای بسیاری از مدارس بودند به خوبی مناسب به اقتصاد مقیاس و فاقد انعطاف پذیری برای مدیریت و به اشتراک گذاری منابع است.

یک گروه مستقل مدارس, مدرسه, تخته, والدین و دانش آموزان ثبت دادخواست اعتراض به عمل 46 و 49 به روز رسانی به نسخه اصلی قانون که تصویب شد و دو سال بعد. شاکیان استدلال در میان مسائل دیگر که عناصر چگونه هیئت دولت از آموزش و پرورش به اجرا در عمل 46 نقض مفاد قانون اساسی امور خارجه.

“شاکیان استدلال مغایر با قانونی اساسی قصد اعمال 46 و 49” این دادگاه تصمیم خود را.

“در حالی که این ممکن است در نتیجه برخی از ولسوالی های جستجو” وزیر آموزش و پرورش دن فرانسه روز جمعه گفت در بیانیه ای اعلام کرد: “من امیدوارم که آنها می تواند به جلو حرکت می کند تحت این ساختار جدید برای دستیابی به حقوق صاحبان سهام و ارزش برای دانش آموزان, پدر و مادر, رای دهندگان و مالیات دهندگان.”

دو قضات مخالف حکم.

“زمانی که به مناطق غیر ارادی با هم ادغام شدند رای خود را رقیق و آنها از دست دادن کنترل بیش از آموزش و پرورش در شهرهای خود را. این است که بر خلاف تاریخ ما و به بیان مفاد قانون 46,” دانشیار عدالت هارولد ایتون نوشت در مخالفت.

ایتون به این نتیجه رسیدند به نقل از Joni Mitchell آهنگ “Big Yellow Taxi”: “آیا آن را همیشه به نظر می رسد به رفتن/که شما نمی دانید که آنچه شما کردم/’تا وقتی که آن را رفته است.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de