ورمونت کالج های دولتی می تواند سه دانشگاه اخراج صدها نفر

ورمونت کالج های دولتی می تواند سه دانشگاه و قطع صدها نفر از کارکنان به عنوان بخشی از یک سیستم گسترده تحول در نور از ضرر و زیان مالی از COVID-19 بیماری همه گیر.

توصیه آمد از ورمونت کالج های دولتی سیستم (VSCS) صدراعظم جب Spaulding در روز جمعه.

به عنوان بخشی از Spaulding طرح مسکونی پردیس شمالی دانشگاه ورمونت در لیندن جانسون خواهد بود بسته و هنرهای لیبرال برنامه می توان به Castleton دانشگاه.

بعلاوه رندولف پردیس مرکز ورمونت دانشکده فنی خواهد دید تحکیم به مکان در ویللیستن و در سراسر ورمونت قبل از 2020-21 سال تحصیلی.

با توجه به طرح تحکیم شمالی, ورمونت, دانشگاه ورمونت, دانشکده فنی می تواند در حدود 500 نفر از کارکنان از دست دادن شغل خود.

“این بسیار دردناک تصمیم گیری, اما آنها لازم است چرا که ما باید حفظ VSCS برای نسل Vermonters که تکیه بر آموزش عالی برای رسیدن به خود را شخصی و حرفه ای رویاهای” گفت: Spaulding در انتشار اخبار.

“ما نمی توانیم صبر کنید و امید برای بهبودی ما باید قاطعانه عمل کند نمودار یک دوره نسبت به دراز مدت زنده ماندن.”

برای سال, ورمونت, کالج های دولتی دارای پیمایش چالش های مطرح شده در توسط ایستاده دانشجویی ثبت نام و کاهش بودجه دولت است.

برای مطلب: جامعه, دانشگاه ورمونت سازگار به تغییر چشم انداز عالی ed

بیکاری: چگونه به درخواست برای ورمونت بیکاری اگر شما گذاشته با توجه به کروناویروس

اما تاثیر این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به تشدید مشکلات بیشتر, با, کالج, سیستم طرح ریزی به اندازه 20% کاهش در ثبت نام در سال تحصیلی بعدی و یک کسری بودجه 12 میلیون دلار.

“دولت کالج سیستم شکننده قبل از coronavirus و این نه از آن ساخته شده هر گونه آسان تر” فرماندار فیل اسکات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

ورمونت کالج های دولتی ثبت نام حدود 11,000 پاره وقت و تمام وقت رشته-به دنبال دانش آموزان در طول سال تحصیلی.

فعلی و آینده نگر دانش آموزان در هر دو شمالی, ورمونت, دانشگاه ورمونت, کالج فنی که برنامه ریزی شده در حضور در سقوط هدایت خواهد شد از طریق, انتقال, انتشار اخبار اعلام کرد.

یک جلسه ویژه ورمونت کالج های دولتی هیئت امنا رخ خواهد داد روز دوشنبه در 1 p.m در طی آن اعضا را در نظر صدراعظم را توصیه. عمومی می توانید با ارسال نظرات پیش از این جلسه در وب سایت خود را.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>