Vermont State College سیستم: چه اتفاقی افتاد بعد از پردیس بسته شدن رای گیری به تعویق افتاد?

ورمونت کالج های دولتی سیستم هیئت امنا اعضای صبر کنید تا هفته آینده به رای در یک تصمیم بزرگ به سه دانشگاه و اخراج صدها نفر از کارکنان.

وی از رئیس هیئت مدیره J. چرچیل Hindes در انتشار اخبار در روز یکشنبه. جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه در 1 p. m. به جای خواهد بود اطلاعاتی Hindes گفت. (لحن به تصویری زنده از جلسه با پیروی از این لینک.)

برای اطلاعات بیشتر: Vermont کالج های دولتی هیئت مدیره خواست به تاخیر پردیس بسته شدن رای

رای گیری برای برنامه ریزی آوریل 27, دادن اعضای یک هفته به نقد و بررسی یک طرح توسط صدراعظم جب Spaulding که شاتر شمال, ورمونت, دانشگاه ورمونت, ویژگی های دانشگاه در نور از ضرر و زیان مالی مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

این داستان به روز خواهد شد با اطلاعات از جلسه روز دوشنبه.

چگونه ورمونت دانشکده و سیاستمداران تحت فشار قرار دادند برای به تاخیر انداختن رای

در 72 ساعت قبل از اصل پیشنهادی دوشنبه, رای, دانشجویان, دانشکده, اعضای جامعه و مقامات دولتی باید vocalized اعتراض خود را به Spaulding را توصیه.

“Vermonters داده شده است پیشنهاد می کند که منعکس کننده های به یاد ماندنی پیچیدگی های درگیر در حرکت برنامه های دانشگاهی و دانش آموزان از شمال ورمونت دانشگاه به Castleton یا بسته شدن دانشگاه ها گفت:” یک نامه مشترک از شمال ورمونت هیات علمی دانشگاه در مجامع لیندون جانسون و.

“اجرای پیشنهاد خواهد تلفات در حال حاضر از لحاظ اقتصادی تاکید کرد شمال ردیف از دولت ما.”

مجلس Mitzi Johnson, D-جنوبی قهرمان و سنا رئیس جمهور Pro Tempore تیم اش D/P, Chittenden, همکاری امضا نامه ای به هیئت مدیره صبح یکشنبه اصرار به نگه داشتن در یک تصمیم. مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات با صدور بیانیه ای در انتقاد از صدراعظم طرح.

“وجود دارد یک به مراتب بهتر و مثبت تر مسیر رو به جلو – از جمله برای جوامع است که تکیه بر دولت ها برای حفظ خود را در اقتصاد محلی – اگر ما خلاق و متعهد به کار سخت پیش رو گفت:” اسکات.

آن همه اوج خود رسید با هیئت مدیره تصمیم روز یکشنبه برای به تاخیر انداختن یک رای در صدر اعظم این طرح تا هفته آینده.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>