Vermont State College سیستم صدراعظم جب Spaulding به استعفا

جب Spaulding ورمونت کالج ایالتی سیستم صدراعظم انتظار می رود به استعفا در هیئت امنا جلسه چهارشنبه.

Spaulding اعلام کرده بود در تاریخ 17 آوریل پیشنهاد خود را برای بسته شدن سه دانشگاه در Vermont State College سیستم: لیندون جانسون و شاخه شمالی دانشگاه ورمونت و ورمونت دانشکده فنی این دانشگاه راندولف.

پس در نتیجه واکنش شدید از خود اعلام Spaulding کردهاند پیشنهاد پنج روز بعد در تاریخ 22 آوریل.

پیشنهاد تعطیلی در نظر گرفته شده برای رسیدگی به مسائل مالی دولت کالج سیستم رو تکمیل شده توسط کاهش در ثبت نام و بودجه دولت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Spaulding گفت آن است که با “قلب سنگین و عزم راسخ” که او تسلیم استعفای خود را.

بیشتر: پس از واکنش ورمونت کالج های دولتی صدراعظم خارج پیشنهاد برای بستن سه دانشگاه

“تضمین این که هر دانش آموز از جمله کسانی که به حاشیه رانده شده و غیر سنتی و از محروم و جوامع روستایی این فرصت را برای رسیدن به مقرون به صرفه متوسطه مدرک گواهی یا آموزش باید همچنان تمرکز,” او گفت: در آزادی مطبوعات. “من می دانم که یک دیدگاه تازه و جدید رهبری لازم است به حرکت VSCS رو به جلو در ماموریت خود را.”

هیئت مدیره به رسمیت شناخته شده خود را بیش از پنج سال خدمات. “ما در ورمونت کالج های دولتی سیستم باید ارزش خود را به عنوان سهم ما صدراعظم و ما می خواهیم او را به خوبی به عنوان او نمودار بعدی خود را دوره” هیئت امنا رئیس J. چرچیل Hindes گفت.

هیئت مدیره است که با توجه به انتصاب مشاور عمومی سوفی Zdatny موقت صدراعظم برای یک دوره کوتاه در حالی که با توجه به طولانی مدت موقت.

هیئت امنا دیدار خواهد کرد از طریق زوم در 7بعد از ظهر فردا شب. عمومی ممکن است مشاهده این نشست را در اینجا.

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>