ورمونت رستوران در takeout در تلاش برای زنده ماندن پس از coronavirus

ارو ماه است که آشپز/صاحب در یکی از برلینگتون را ظریف ترین رستوران ها و اغذیه فروشی و مشروب فروشی د مارگوت. او سفید-سفره استقرار را ارائه می دهد مانند ظروف درجه یک به عنوان اردک-پا confit, سرد, فیله ماهی قزل آلا و آلزاس پیاز ترش.

ماه آموزش دیده در مدرسه آشپزی در فرانسه کار کرده است و با سرآشپزها از Michelin رستوران در پاریس و لندن است. در هفته های اخیر هر چند ماه آموزش دیده است خود را در پرواز به پکیج حرارتی در خانه takeout وعده های غذایی.

او ماهرانه اش ظریف quiches در جعبه. او پر مینیاتوری شیشه با کوکتل, موس شکلات و لیمو, لذیذ. با waitstaff از کار Mahe استقبال مشتریان کشیدن تا, از جلو, کالج, خیابان, رستوران خود و مکان های سفارشات خود را در اتومبیل های خود را.

تمام این تغییرات صورت گرفت و پس از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات دستور رستوران نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان مارس 17 به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

“این صادقانه بازگشایی یک نام تجاری-رستوران جدید” ماه گفت: “به جز ما دو روز به انجام آن است.”

ورمونت صاحبان رستوران چرخد و به سرعت برای ارائه به مشتریان یک اشاره از حالت عادی به غیر از یک بار. Takeout وعده های غذایی در حال نازک تاسیسات برای رستوران ها مطمئن نیستید اگر آنها می شود وجود دارد به خوش آمد می گوید در خانه مشتریان پس از همه گیر فروکش.

“آن را به نگه داشتن برخی از کارکنان شاغل که واقعا تنها هدف است. این نه قابل دوام طولانی مدت” گفت: Jed دیویس صاحب خانه رعیتی ، “رستوران ها نیاز به بازگشایی به زودی.”

ورمونت رستوران در معرض خطر

خانه رعیتی گروه اجرا می شود خانه رعیتی شیر و کوره و Pascolo Ristorante در برلینگتون و صنفی میخانه جنوبی برلینگتون و El Cortijo Taqueria y مغازه خواربار یا مشروب فروشی در برلینگتون و وینوسکی. تنها El Cortijo, با takeout-دوستانه منوها خدمت وعده های غذایی در حال حاضر. دیویس نیز نظارت سعادت زنبور عسل رستوران ها ارائه takeout در ویللیستن و جنوبی برلینگتون.

“با باز بودن” او گفت:, “El Cortijo و سعادت زنبور عسل در حال از دست دادن کمی پول کمتر از اگر آنها بسته شد.”

قبل از همه گیر دیویس شاغل حدود 230 نفر است. در حال حاضر که به حدود 25. فدرال کمک های مالی به اندازه کافی برای کمک به رستوران ها با توجه به دیویس. او گفت: اسکات و ورمونت مقننه در حال گوش دادن به صاحبان رستوران و او از اسکات پاسخ به همه گیر.

“من می دانم که آنها به طور کامل آگاه از نحوه وخیم این وضعیت برای صنعت ما,” دیویس گفت:.

ورمونت رستوران ائتلاف ایجاد یک طومار درخواست برای کمک مالی. درخواست نقل از گزارش که نشان می دهد رستوران ها باید 30 درصد شانس زنده ماندن اگر بحران به طول می انجامد و چهار ماه و دو سوم نامشخص است که آیا takeout می تواند به حفظ کسب و کار خود را تا زمانی که آنها به طور کامل بازگشایی شده است.

چند ورمونت رستوران را اعلام تعطیلی دائم پس از خاموش کردن. این بدان معنا نیست که برخی نمی رسیده آخر خط.

“من فکر می کنم که در حال حاضر اتفاق افتاده است,” دیویس گفت:. “من اعتقاد دارم که چندین رستوران در دولت است که به سادگی اجرا از پول نقد.”

کلیسای خیابان رستوران محوری سرعت

انعطاف پذیری نشان داده شده توسط رستوران است تحت تاثیر قرار جدید, مدیر اجرایی pedestrianized کلیسای خیابان بازار که نظارت بیش از 40 eateries و نزدیک به 100 فضاهای خرده فروشی در برلینگتون.

“من به تماشای آنها کار خود را به استخوان را امتحان کنید و محوری کسب و کار خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به جای آنچه ما تماس بگیرید طبیعی جدید” کارا Alnasrawi گفت. او گفت که او دیده است صاحبان رستوران کار شب و روز به crunch اعداد به شکل از چگونه به ماندن در کسب و کار در حالی که ارائه takeout مواد غذایی است.

“اگر شما می توانید کمی قطره ای از درآمد بنابراین شما می توانید صورتحساب خود را در این امید که اقتصاد بهبود می یابند که هدف” Alnasrawi گفت.

Mahe دارای بدهی به پرداخت 5 ساله اغذیه فروشی و مشروب فروشی د مارگوت پس از خاموش کردن خود 80-صندلی رستوران بود یک گزینه نیست. 14-عضو هیات است که به دو صورت تمام وقت از افراد از جمله خود و یک قسمت-تایمر.

هفته اول takeout در اغذیه فروشی و مشروب فروشی د مارگوت دیدم تقریبا 65% افت فروش از یک سال پیش. که بهبود یافته به 50 درصد افت.

“مشتریان شده است پس ما را. ما بسیاری از به طور منظم و بسیاری از افرادی که هرگز قبل از اینجا که همیشه می خواستم به سعی کنید ما را,” او گفت:. “من هیچ گونه نگرانی در مورد آن در حال حاضر. من نگرانی در مورد آن برای سپتامبر, اکتبر, نوامبر.”

Mahe ممکن است نگه داشتن برخی از takeout آیتم های منو پست-همه گیر نیست چیزی به او ارائه شده قبلا. دیویس در حال حاضر دارای یک حس از آنچه انجام خواهد بیش از اکنون تا زمان او امیدوار به بازگشایی خانه رعیتی خود را در گروه رستوران ها به طور کامل دوباره.

“ما از شنیدن روزانه از کارمندان که می خواهید به بازگشت به کار و ما بسیار افتخار از کارکنان که در حال کار در حال حاضر کار آنها در حال انجام در یک زمان دشوار” دیویس گفت:. “من فکر می کنم کارفرمایان به دست آوردن قدردانی عمیق تر برای کارکنان خود و کارکنان به دست آوردن قدردانی عمیق تر برای کارفرمایان خود را و رفتن به گذشته است.”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im